Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Wellemani remote control set.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Wellemani remote control set.

    Hei


    Selline Remote control set: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?page=!615-10239

    Plaanis kasutada seda auto distantskäivituseks, aga tööradiuseks on märgitud kahjuks ainult "up to 30m". Kas tööraadiust annaks suurendada sellega, kui paneksin auto katusele sellejaoks eraldi antenni(tavalise autoraadio oma)?
    Või keegi teab järsku mingit asendust sellisele seadmele, samas hinnaklassis?

    #2
    Vs: Wellemani remote control set.

    Kui kaugelt sa oma autot siis käivitada tahad? 30 m on minu meelest väga piisavalt palju...

    Comment


      #3
      Vs: Wellemani remote control set.

      Esmalt postitatud bloody-orc poolt
      Kui kaugelt sa oma autot siis käivitada tahad? 30 m on minu meelest väga piisavalt palju...
      Kui ma juba sedasi küsin, siis minu arvates järelikult ju ei ole.

      Comment


        #4
        Vs: Wellemani remote control set.

        Antenni pikkuse suurendamine aitab kindlasti aga vist mitte niivõrd, et pommi saaks õhku lasta ja ise terveks jääks....
        Otsese nähtavuse korral ehk küll aga ikkagi vaevalt et 100m kaugemale saab. Saatja on nõrk.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vs: Wellemani remote control set.

          Kui ka poole kaugemale saaks, oleks väga hea. Lihtsalt ma nagu kusagilt olin kuulnud, et antenni pikkus sõltub laine pikkusest, aga kui nüüd mõtlema hakkan, siis järsku käis see jutt ainult saataja kohta järsku või.

          Igaljuhul väga tore siis, tahtsingi teada, ega seal mingit konksu asjal juures pole.
          viimati muutis kasutaja svenson; 07 m 2006, 12:27.

          Comment


            #6
            Vs: Wellemani remote control set.

            Seal polnud kirjas palju tööta olekus voolu närib, ainult max 100mA.Mõnele väiksemale akule pikema seismise jooksul võib hävitavalt mõjuda.Samas peab ta oskama signa immo ahelast mööda minema või signa välja lülitama aga uksed ikka lukku jätma.

            Comment


              #7
              Vs: Wellemani remote control set.

              Soovitan vaada ka toodet:

              Samas soovitan siiski endalt küsida "kas distantskäivitamine on väga vajalik lisa option autole". Turvalisus al-la paneb ise minema jne.

              Comment


                #8
                Vs: Wellemani remote control set.

                Esmalt postitatud svenson poolt
                ... et antenni pikkus sõltub laine pikkusest...
                Õige aga mitte päris nii. Keeruliste antennide elementide (nagu TV-antenn) direktorid ehk need "redelipulgad" peavad parima võimenduse saavutamiseks olema tõesti täpse pikkusega. Sinu traadijupi puhul pole see enam eriti oluline.
                Raadioamatöörid parandavad, kui miskit väga puusse panin...
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Vs: Wellemani remote control set.

                  Esmalt postitatud Andrus poolt
                  Samas soovitan siiski endalt küsida "kas distantskäivitamine on väga vajalik lisa option autole". Turvalisus al-la paneb ise minema jne.
                  Seda ilmselt ei tahetud kuulda... ( pealegi on teema algataja oma asi, kuidas ta oma sõiduki ära kortsutab ).

                  Aga kas spetsiaalsed seadmed pole lihtsamad installeerida ja töökindlamad? (voolutarve, temp.vahemik jne). Hinda muidugi ma ei kommemtaari igaks juhuks...
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    Vs: Wellemani remote control set.

                    Seda probleemi pole jah, et auto ära kortsutaks, kuna automaadiga tegu. Imobilaiseri ja signaga sain ka nädalavahetusel ühelepoole, niiet selles osas ka takistusi pole.

                    See sama set on aga lausa loodud tegelikult distantskäivituse ehitamiseks, kuna omab kahe relee lülitust. Seadmel saab ka määrata aja, kui kaua ahelat sees hoitakse.
                    Niisiis ühendan ühe relee külge süüte(taimeril määran aja 10min. - et peale 10 minutist töötamist mootor ise seisma jääks). Teise relee külge ühendan starteri, kus määran taimerile 0.5 sec.(sellisel juhul on relee sisse lülitatud niikaua, kuni ma puldil nuppu all hoian).

                    Kas saaks asi veel lihtsam olla?

                    PS! spetsiaalseid seadmeid alla 2000kr ma kahjuks ei leidnud

                    Comment


                      #11
                      Vs: Wellemani remote control set.

                      Saatjale pikema traadi panek antenniks võib aidata.
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment

                      Working...
                      X