Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

playstation 2 adapter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    playstation 2 adapter

    mul on sihuke kysimus kas keegi oskab öelda mis võib playstation kahe adapteril viga olla kui ta annab ainult 0,8 v aga peax andma 8,5.

    mul on juhe juba jumala koos äkki keegi saab aitata

    #2
    Re: playstation 2 adapter

    kas väliselt (ja sisemiselt) on kõik korras silmagavaadates? põlemise jälgi pole? kaitse on terve?

    Comment


      #3
      Vs: playstation 2 adapter

      mul on playstation 2 slim ja tal pole kaitset vahel ja seest ja väljast on korras ei ole yhtegi kärsamis jälge

      Comment


        #4
        Vs: playstation 2 adapter

        Kui adapterid teise kindlalt korras oleva playstationi käima panevad, on ilmselt karp ise rikkis. Muidu aga .. nt. väljundlüüdid võivad olla väsinud.
        Proovi adapterit koormata (sobiva koguse järjest lülitatud taskulambipirnidega. Pinge peaks paika jääma. Kui ei, on adapter tuksis.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vs: playstation 2 adapter

          aga kas siis ei ole võimalik teha 8.5 v
          5.65a adapterit. sest ma arvan et mu adapter on läbi

          ma vajax abi

          Comment


            #6
            Vs: playstation 2 adapter

            arvata pole siin midagi. proovi järgi, kas ka tegelikult on. nii mõnigi adapter näitab x pingeid koormuseta. tee nii nagu kaaskodanik felch soovitas (lampidega). pisikesi pirne ikka kodus leidub (Vaata aint, et need >9V oleks)

            Comment


              #7
              Vs: playstation 2 adapter

              Esmalt postitatud raimar poolt
              aga kas siis ei ole võimalik teha 8.5 v
              5.65a adapterit....
              No miks siis ei ole, ikka on võimalik. ainult et...kui sul pole just palju kogemusi elektroonika alal (ja paistab, et just väga palju ei ole), siis >5A koormusvooluga adapterit ise ehitada läheb sulle (esialgu !) keerukaks. Saaks ju tavalise trafoga aga ligi 6A trafo (ja aladi + silumine) läheb suureks (müütudelt) ja hakkab kuumenema (kui tahad stabliseeritud pinget). Viimast vist ei vajata, seega saad võtta mõne sobiva väljundpingega ja -võimsusega trafo, panna talle miski 10A sildalaldi taha. Pinget siluvad lüüdid peaksid olema mahtuvusega >= 10000 uF.
              Sul on arvatavsti impulsstoiteblokk, mis annab sama võimsuse märksa väiksemate mõõtude juures. Sellist ilma kogemusteta ise ehitada on paras peavalu. Transse lendab õhtale nagu rakette Liibanonis...
              Põhimõtteliselt saaks kasutada arvuti toiteblokki aga sellel on 12V pinge. Kas seda on liiga palju, ei tea. Kui ON ja riskid ikkagi ühendada, põleb pildimasin heleda leegiga....
              Võiks ju kasutada kahte toitekat (arvuti-) ühendades 5V väljundid järjestikku. Aga...
              Oled sa uurinud, kas massin tahab alalis- või vahelduvpinget (vastavalt DC või AC)? Arvuti toitekast saab vaid alalispinge (DC). Ja 5,65A tundub kuidagi suure väärtusena...
              Uuri veel asja.
              Igal juhul on lihtsam vana adapter ära parandada kui hakata uut ehitama. Kui ta ikka ON rikkis...
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Vs: playstation 2 adapter

                mingi teise ploki kasutamisel riskid oma mängukonsooliga.kui arvad,et ise ei suuda parandada,siis vii ta kuhugi parandusse.lõppkokkuvõtes tuleb see hulga odavam.

                Comment


                  #9
                  Vs: playstation 2 adapter


                  Lase käia ja telli endale uus adatper (tasuta!)
                  Seda siis juhul kui sinu klots on sama mida Sony tagasi kutsus

                  Comment


                    #10
                    Vs: playstation 2 adapter

                    ATX-st saab 12 ja 3,3 vahelt kätte mis vaja, aga 3,3 peale tuleb kõva koormus taha panna.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Vs: playstation 2 adapter

                      ei pruugi vajada, ma olen kõik atx toited tööle saanud PS_ON'i maha tõmmates, ükski pole nurisenud

                      Comment


                        #12
                        Vs: playstation 2 adapter

                        PS2 võib nurisema hakata.
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          #13
                          Vs: playstation 2 adapter

                          mul oleks vaja playstation kahe slim adapterit!kas kellelgi oleks seda müüa?

                          Comment


                            #14
                            Vs: playstation 2 adapter

                            Esmalt postitatud viljam poolt
                            mul oleks vaja playstation kahe slim adapterit!kas kellelgi oleks seda müüa?
                            tee uus teema ärifoorumisse, võid ka otsingut kasutada, kui ei usu, et sellega miskit leiad
                            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                            Comment


                              #15
                              Vs: playstation 2 adapter

                              Saan sind selle adapteri osas aidata.Edasine jutt läbi PSi.
                              Vana helitehnika remont Pärnus

                              Comment

                              Working...
                              X