Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Käsiprožektori halogeeni vahetus ledide vastu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Käsiprožektori halogeeni vahetus ledide vastu

    Esmalt postitatud bloody-orc poolt
    LUXEON K2 LED: http://lumileds.com/products/line.cfm?lineId=18

    Muide, kui suurt radikat oleks sellele K2'le vaja, et seda 5W töös hoida ilma, et see kahjustada saaks?
    Mõned väidavad, et piisab samasuurest alumiiniumplaadist, mis Luxeon Star -variantidel on küljes.
    Isiklikult ma selles kahtlen. Tööea huvides (kuigi L2 talub andmelehe järgi kõrgemat temperatuuri) peaks olema alum. plaat mõõtudega 10x10cm või analoogse jahutuspinnaga radiaator.
    L2 lääts on mingist pehmest silikoonist, peab siis ettevaatlik olema, et miski vastu läätse ei puutuks. Selles mõttes vanemad Luxeonid on paremad...nende lääts üsna tugevast plastikust.

    traktorist...kui sul valgustugevus pole oluline siis võid ju panna ainult üheainsa sinise LED-i. Juba seegi on efektne.
    Ma ainult ei näe loogikat, miks kasutada seda jurakat lampi väikeste LED-ide toitmiseks, kui see lamp mingit praktilist kasutust ei leia.

    Comment


      #17
      Vs: Käsiprožektori halogeeni vahetus ledide vastu

      K2 ongi silikoonist - et temperatuuri taluks. Läätse ei tohi üldse puutuda, kuna seesolevad kuldtraadid võivad katki minna.

      Comment


        #18
        Vs: Käsiprožektori halogeeni vahetus ledide vastu

        Esmalt postitatud sebastian poolt

        traktorist...kui sul valgustugevus pole oluline siis võid ju panna ainult üheainsa sinise LED-i. Juba seegi on efektne.
        Ma ainult ei näe loogikat, miks kasutada seda jurakat lampi väikeste LED-ide toitmiseks, kui see lamp mingit praktilist kasutust ei leia.
        Igas asjas ei pea peituma loogika. Esialgne mõte oli lihtsalt prožektor ehitada, aga kapi peal vedeles see samune kolakas mida saab ka kaasas kanda teatud mõttetutel juhtudel.

        Comment

        Working...
        X