Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

    Olemas selline valvesüsteem, kuid ei saa kuidagi pihta sellest liikumisandurist (Liikumisandur Jablotron JA-60P). Saan aru et sisselülitades on soojenemine 1minut-diood põleb koguaeg, siis on testimisaeg 5 minti ja siis läheb säästureziimile-enam ei vilguta tulukest. Kuid kui süsteem valvesse panna ja lahkuda näiteks ruumist, ning kui enne paari minutit tagasi tulla siis alarm tööle ei hakka vaid hakkab alles ca 5 minuti pärast, kui aga hiljem siseneda ruumi peale 5-te minutit hakkab kohe tööle, kas peabki nii olema?

    #2
    Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

    Ja peab--säästuresiim ju.

    Comment


      #3
      Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

      esiteks ei ole jablotron valvesusteem. see pigem liigitub kodutehnika valdkonda.
      teiseks on valveseadmetel valvesse pannes alati mingi time out, et saaksid rahulikult mutsi pahe panna ja uksest valja minna. normaalsetel valveseadmetel saab seda muuta ja ka nullida.
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

        olen eelneva (reuteri)jutuga täiesti nõus.Jablotroni nimetaksin ise ka pigem hobi-valveseadmeks. Lisan siiski ,et kõigil juhtmevabadel liikumisanduritel millega mina olen kokku puutunud (paradox ;dsc) on selline patareide kokkuhoiu reshiim.Muidu ei suudaks andur ilma patareide vahetuseta niikaua töövõimeline olla.Aeg mille jooksul andur korduvhäiret ei anna on tavaliselt umbes 3 minutit. Patareidega magnetkontaktidel tavaliselt ei ole sellist aega - ehksiis kõik avamised sulgemised saadetakse keskseadmesse.

        Comment


          #5
          Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

          Esmalt postitatud anku poolt
          Jablotroni nimetaksin ise ka pigem hobi-valveseadmeks.
          Mille poolest on Jablotron rohkem hobi-valveseade, kui teised valveseadmed?

          Comment


            #6
            Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

            Vabandan võõrasse kapsaaeda kivideloopimise pärast.Kindlasti on ka jablotroni seadmed töötavad.
            Enda kogemused nendega jäävad mitme aasta taha--olen paigaldanud mõnikymmend KB-2051 ja 1051 möödaviik-lukku.
            (täiesti töötavad eriti 2051)distants paanika nuppe -10
            samuti olen paigaldanud yhe jablotroni juhtmevaba valvesüsteemi 2*mk 5*ip suits ja raadio välis-sireen.
            Ka see oli täiesti töötav süsteem kuigi veidi veider oli see pool raadio välis-sireen.
            Usun ja loodan et ka jablotron on viimaste aastatega edasi arenenud.
            Kahjuks pole olnud võimalust jablotroni juhenditega lähemalt tutvuda.

            Päris valvesysteemil peavad minujaoks olema järgnevad omadused(võimalik et jablotronil on ka).

            1)-juhtmega anduriahelad peavad olema hooldamise ja turvalisuse pärast
            topelt takistitega-et oleks võimalik eristada ahela nelja olekut
            1-normaalne -andur suletud
            2-andur aktiivne
            3-katkestus ahelas
            4-lyhis ahelas
            2)-valvekeskusel peavad olema progetavad väljundid(enamusel keskustel on)
            3)-klaviatuur peab olema valvekeskusest eraldi--samuti peab olema mitme klaviatuuri võimalus.
            4)-sireeniahel peaks olema keskusepoolt kontrollitav.
            5)-sisenemis aegasid peaks olema võimalik progeda 2 erinevat
            (oluline kodukasutajatele--näit.garaazhiuks pikema viiteajaga)
            6)-Öise valve reshiim(oluline kodudes 1 korrus ööseks valvesse)
            7)-sisseehitatud tel. kommunikaator(võib olla ka väline lisatav )peab rääkima contact-id või SIAkeeles.
            8)-Yhenduse katkemine valvekeskuse moodulite vahel peab andma rikketeate.
            9)-sisemine sündmuste mälu(kellaajaline ja kuupäevaline)
            10)-arvutiga ühendamise võimalus---et lugeda välja elnimetatud mälu ning samuti progeda.(kasvõi kommunikaatori kaudu kui com porti pole)

            Nimetatud nõuetele ei vasta mitmed hobi -valvesüsteemid .ka tuntud firmade vanemad tooted
            (järgneb pikk nimekiri).Samuti nimetaksin hädaolukorra lahendamiseks tuntud tootjate raadiolahendusi.

            Oma kymne tööaasta jooksul olen paigaldanud põhiliselt DSC valvessteeme- kokku umbes 500 või rohkem
            samuti paradoxi -kokku umbes 100 või rohkem .Samuti inner-range; menvier;3gs;pyronix jne.
            Niiet yht-teist olen näinud.

            lugupidamisega : anku (samuti ettevabandades ohtrate kirjavigade pärast-ja uute hobi valvekeskuste
            propageerijate ees.)

            Comment


              #7
              Vs: Valvesüsteemi komplekt Jablotron JK-06-EN

              eelneval postitajal jai ehk mainimatta kaitsus kasutaja ja paigaldaja vastu. selle all pean mina silmas sisendite ja valjundite "taluvust", st keskus elab ule erinevad valesti uhendamised, nagu nt sisendisse voi data ahelasse 12V laskmine vms.
              ise nuudseks juba natuke aega signadest eemal olnud, aga ulimat tookindlust naitasid ules DSC keskused(vahtralehe maalt parit tehnika oli uldse suht normaalne), mida ma peamiselt paigaldasin. hooldada ja umber ehitada, aga tuli ka paraku palju muid susteeme. seetottu jai suht halb mulje 3GS seadmetest ja nende erinevatest derivaatidest(valiselt sama kest ja samad plaadid, aga teine nimi), millede tundlikus kaablitega toimuvast tosiselt imestama pani. nt kipsplaadi karkassi vastu luhisesse lainud kaabel pohjustas 2 laienduskaardi riknemise.
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment

              Working...
              X