Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tattoo masin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tattoo masin

    Kas keegi teab kuidas tattoo masinat ehitada?
    Mattias

    #2
    hmmm.......natukene valefoorum vist sellejaoks :-/
    aga siiski on mitmeid võimalusi : 1. teha väiksest mootorist ( näit. arvuti vendi mootorist või mikromootorist)või 2. variant kasutada elektromagneteid masina ehitamiseks, mida kasutavad profesinaalsed tatöveeriad.
    iseenesest on kahjuks head elektromagnetid kallid
    ise olen ehitanud mootori peal töötavaid mingi 3-4 tükki
    nüüd plaanis teha magnetitega.
    Mootoriga masinal on kahjuks paar miinust, põhiline on neist see et on palju kuluvaid detaile
    nüüd töö põhimõttest: selle masina põhieesmärk on panna
    nõel liikuma üles alla, u. 2-3mm. või isegist rohkem.
    aga kuidas seda ehitada on juba natukene raskem seletada, sa üldse oled näind kunagi tatoo masinat ???

    Comment


      #3
      kas selleks puhuks ei saaks kasutada ntx veoautodel kastutatavaid t6mbereleesid?

      Comment


        #4
        Sõber tegi kunagi asja nii...
        Pastaka otsa monteeris mootori, mille võlli otsas oleva plast jublaka ühest äärest läks pastakasse traat, mille otsas oli nõel. Kui mootor käima pandi, käis nõel edasi-tagasi küll, aga see oli ka kõik.

        Comment


          #5
          rohkem polegi vaja kui nõel käiks otse üles-alla, aga auto tõmbe relee võib natuke liiga aeglaseks jääda, mis teeb taoveerimise protseduuri valusamaks  :-/

          seega on vaja masin võimalikult kiireks teha, aga mitte kah liiga palju muidu hakkab tinti pritsima :'(

          Comment


            #6
            Habemeajamis masinast tehti neid vanasti, kuidas täpselt ei tea minu teada peaks osad masinad ka elektromagentiga olema.
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment


              #7
              Habemeajamis masinast tehti neid vanasti, kuidas täpselt ei tea minu teada peaks osad masinad ka elektromagentiga olema.
              täiesti õige, sedasi neid tehti ja tuleb tunnistada et tulemus ei olnud just kõige halvem
              ja on ka muid asju millest võib teha
              aga siiski on kavalam ise teha kuna masin ostes maksab siiski väga suurt raha, kuna need toodangud on ikka käsitöö, ja kui ikka korraliku tatood tahad siis ei piisa ainult heast masinast vaid rohkem isikust kes sulle tatood tegema hakkab.
              Aga nüüd küsimus MATTIAsele: millest sa masinat valmistada muidu tahad hakkata???
              ja siis juba hakkab edasi seletama kuidas teha

              Comment


                #8
                tegelt mul enamvähem värk koos ja teada kuidas ehitada, aga ei tea kuda seda tindi sinan nõelaotsa saada kui too edasitagasi koguaeg käib. Tindivärki ei jaga ära hetkel, äkki SAHTEL suudab aidata.
                Mattias

                Comment


                  #9
                  egas polegi midagi, ise kasutan tavalist tuðði. Aga muidu ise teen sedasi et katan otsa kergelt tindi/tuðði sisse, ja siis hakkab pihta tatoveerimine, aga muidugi tuleb teda suht tihti sisse kasta ja kui pritsima hakkab siis võta lihtsalt kiirust maha.

                  Comment


                    #10
                    et nagu lihtsalt kastad tindi sisse jah. Ma arvasin et on mingi keerulisem värk seal, aga tänan hea nõu eest!
                    Mattias

                    Comment


                      #11
                      sõjaväes sai tehtud selliseid aparaate
                      ajasid oma asja ära küll

                      Comment


                        #12
                        eks neid tehakse sedasigi tänapäevalgi, aga muidugi nüüd paremad võimalused paremate masinate tegemiseks ;D

                        Comment


                          #13
                          mine vaata lehele zone.ee/tattoopage

                          Comment


                            #14
                            vabandan et uuesti selle vana teema yles nokin ei taha uut teemat teha...kysimus selle kitarri keelega variandi kohta kui jäme peab kitarri keel olema ja kuidas see ots saada piisavalt teravax..kas käia peal või mingitmoodi pyydma luisukiviga ??

                            ja yx kysimus veel...uurisin natuke magnetitega masinaid netis ja seal kuskil räägiti piirjoonte tegemise masinast ja värvimise masinast mis vahe neil on ???
                            kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                            Comment


                              #15
                              Kidra keel ika se üks kiud vist... Muidu tahtsin õelda, et neid mida ma olen näinud on kõik tehtud pleieri mootoriga ja taha on veel pantud Nokia laadia. Viga pidi sellel tatoo masinal olema veel seda, et nõel hakkab vahel viskama...
                              Muidu kui tahate oma tatoost lahti saada siis laske tatoo masinaga või süstige nahavahele piima... Siis läheb käsi mädanema ja saadki lahti (muide paljud on nii teinud ja lahtisaanud)

                              Comment

                              Working...
                              X