Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tattoo masin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: tatoveerimis masin(isetehtud)

    Duššiga peaks küll ilusti jääma, tean juhust kus tehti guašš värviga ja jäi kaa peale. Kiiruse kontroll oleks hea mõte...
    Mugav nõelade vahetamine tasub kaa ennast ära. Mina tegin nii et plastist rihmarattale serva auk sisse ja sealt nööpnõel läbi ,millele otsa tegis aasa, sealt läbi polt koos kahe seibiga ja mutter otsa. Seibide vahele oli lihtne kitarrikeelest tehdud nõel kinnitada. Ette joonistada on tark tegu teise värviga, näiteks sinisega kui tehakse must tatatoo, siis näeb kuhumaani on tehtud.
    Mugavuse ja käe stabiilsuse huvides võib lisada rihma mis masinat kindlamalt käes hoiab.

    Edit: üks varasem teema: tattoo masin
    http://hparchive.com/
    https://worldradiohistory.com/index.htm

    Comment


      #47
      Vs: tatoveerimis masin(isetehtud)

      Jah, dušš ajab täiesti asja ära, aga aastate jooksul tuhmub ta tunduvalt kiiremini, kui päris värvid.
      Siis ettejoonistame kohta võiks lisada, et lihtne on niimodi, kui võtad selle pildi, mis on paberi peal. Teed piirjooned tavalise pastakaga üle... paraja paksusega. Siis võtad pulkdeodorandi, mäkerdad soovitud kehaosa sellega kokku ja surud joonistuse vastu nahka. Hoiad veidi aega ja joonis ongi sul naha peal.
      Kiirusekontroll on jah hea asi... saad paremini varjutusi teha. Üldse mootorist algabki kõik peale. Pead leidma hea mootori, millel kiirust on piisavalt palju ja ka veidi jõudu peaks tal olema. Kunagi sai ehitatud tavalise mikromootori peale neid asju, ehki need ei pidanud kaua vastu. Mootor hakkas tõrkuma ja joonistused ei jäänud piisavalt teravad jne...
      Kunagi oli veel selline pull ka, et osadel inimestel ongi raske tatokat teha, kuna see tavaline kirjadušš on siiski mürk ja keha hakkab sellega niivõrd palju võitlema, et ta lükkab verega seda kehast välja. Üsna tüütu on niimodi joonistada, kui pead koguaeg verd pühkima teise lapiga. Aga vastukaaluks tean, et ühel Tallinna neiul oli selline asi, et keha ei ajanud mürki absoluutselt välja... siis oli ka suht kehva teha.

      Soovitan sul siiski küsida ja uurida mõnest tottoosalongist. Suht sõbralikud tüübid ja annavad nõu hea meelega.
      Eriti hea on, kui saad kaubale nõelte ja värvi asjus. Nende kaudu saab ikka soodsamalt seda kraami. Vb on isegi mõni vanem masin müügil, mille saad väiksema papi eest kätte.


      Edu...

      Comment


        #48
        Vs: tatoveerimis masin(isetehtud)

        Esmalt postitatud krabat poolt Vaata postitust
        Jah, dušš ajab täiesti asja ära, aga aastate jooksul tuhmub ta tunduvalt kiiremini, kui päris värvid.
        ....
        Kunagi oli veel selline pull ka, et osadel inimestel ongi raske tatokat teha, kuna see tavaline kirjadušš on siiski mürk ja ....
        Muidugi on igaühe oma asi, kuidas ta oma naha "raisku"
        ajab, siinkohal meenub üks tore lühifilm "Tätoveering"
        http://et.wikipedia.org/wiki/Karikak...C3.A4toveering
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        või parandab, aga dušš küll kuidagi selles asjas ei aita, ehk hoopis

        ja vähemasti filmis väidab konstaabel, et sellest
        ei saa enne lahti kui kirstu kaane peale panevad...
        Varemalt tehti tätoveeringuid küll käepärase tuššiga

        ja tegijad peaks seda teadma... On veel olemas ripsmetušš
        ja üks muusikaline mõiste, aga need ei lähe enam teemasse.


        Miks ma seda kõike kirjutasin - eks ikka selleks, et üles kutsuda
        eesti keelt rääkima ja kirjutama eestikeelses foorumis.
        viimati muutis kasutaja fre; 12 m 2010, 14:38.
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #49
          Vs: tatoveerimis masin(isetehtud)

          Proovi ka erinevaid teritamisviise, näiteks terita kolmnurkseks.

          Comment


            #50
            Esmalt postitatud Mattias poolt Vaata postitust
            Kas keegi teab kuidas tattoo masinat ehitada?
            tean küll sest ehitanud neid ikka päris üks jagu

            ega ikka pole küll need elektromagnetid kallid ehk siis coilid.kuna ise teen ja ehitan masinaid ja kasutan hetkel profimasinat.siis magnetid maksavad paar 10euri.nii et kui 170eeki on kallis siis ma ei tea.ja profi masingi hetkel müügil hinnaga29kuni90euri on ka 35euri nii et hinnad pole kallid

            ei ole originaal masin kallis saab kätte35euriga

            aga neil ongi vahe üks kiirem ja vöimsam.ja originaal nöeladki pole ostes kallid 5nöela on 5euri

            ega ikka ei ole küll ka masinad on erinevad.on liner ja shader masin.kui tahad profi masina täpseid jooniseid ja asju mine vaata rates mu kausta masinad ja muud asjad.kasutaja nimi on mul rasta75

            Esmalt postitatud Spanky poolt Vaata postitust
            Küsimus selline, et mul on samuti enda tehtud masin. Aga küsimus järgmine, et kuidas ma saan kontuurjooned näiteks jalale või käele, et pärast selle järgi tattood tegema hakata?
            joonista köigepealt paberile sinise pastakaga soovitavalt jämedama otsaga.siis aja siletiga koht paljaks tömba koht paarkorda üle old spice higipulgaga mis on punases potis ja seest sinine ja siis aseta pilt sinna peale joonistatud poolega suru rätikuga peale mingi minut tömba paber maha ja ongi korras

            Esmalt postitatud rocker poolt Vaata postitust
            Mootoriga masin valmis tehtud. Nüüd aga plaanis elektromagnetiga ehitada, aga tekkis küsimus kuidas see edasi-tagasi liikuma saada, kas mehaaniliselt mingi vedruga või on selleks mingi elektrooniline komponent mis magneti eemale lükkab ?
            vaata rates mu kaustas joonis olemas kasutaja rasta75mul seal kaust masinad ja muud asjad.ise muidu olen vana lööja juba
            viimati muutis kasutaja denry12; 17 m 2010, 19:25.

            Comment

            Working...
            X