Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Oleks vaja LM 4970...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Oleks vaja LM 4970...

    Asi selline et tahan sünkroniseerida audio ja led lambid, selle jaoks oleks vaja vastavat kivi...Kas keegi oskaks aidata ja öelda kust saab osta kivi tüübiga LM 4970, ma vaatasin ELFA kataloogis ei olnud seda sorti olemas... kui kellelgi on siis, pakkumised on oodatud...
    Ootan ka soovitusi teistsuguste skeemide osas...

    #2
    Vs: Oleks vaja LM 4970...

    Mida see kivi peab tegema. Netis kohtasin ainult tasulisi andmelehti ?
    Mis Sa üldse tahad ? Värvimuusikat ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Oleks vaja LM 4970...

      Digikey-st saab osta: $2.65/tk. Postikulude maksumust ei tea.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vs: Oleks vaja LM 4970...

        http://www.national.com/pf/LM/LM4970.html siin on skeem aga jah tahaks ledid panna audio saatel vilkuma, kui on aga paremat skeemi anda siis aga andke....

        Comment


          #5
          Vs: Oleks vaja LM 4970...

          Wau, tööstuslik värvimusa kivi. ja veel I2C siiniga ...
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: Oleks vaja LM 4970...

            Lahe! Seda kivi prooviks isegi meelsasti. Samas...on ka lihtsamaid (odavamaid, kättesaadavamaid) skeeme. Otsi natuke foorumist sõnadega värvimuusika ja väljamaalt: "color organ". Saab hakkama ka 3 transiga. On täiesti usutav, et erikivi teeb oma tööd paremini aga kuni seda näinud pole...

            PS. Digikey kaupa oli vahest nõus vahendama A-kaabel (nüüd YEint: www.yeint.ee)
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Vs: Oleks vaja LM 4970...

              Aga miks sa ei telli "free sampleid" otse nende kodulehelt? Ma paar päeva tagasi tellisin. Ja proovi ka LP3950 ära.

              Comment


                #8
                Vs: Oleks vaja LM 4970...

                Äkki te selgitate täpsemalt "Free sampleid" Lp 3950?, kas siis samasse skeemi, mul siis uut skeemi vaja...

                Comment


                  #9
                  Vs: Oleks vaja LM 4970...

                  LP3950 on mitmekülgne LED-vilgutaja, programmeeritav. Muide, toimib ka ilma programeerimata, ilma et oleks vaja välist mikrokontrollerit!!!. LM4970 on seevastu lihtne, programmeerimisvõimaluseta.

                  http://www.national.com/pf/LP/LP3950.html

                  "Free samples" tähendab seda, et firma pakub tasuta kiipe näidiseks. Pead vaid veebilehelt tellima ja nad saadavad tasuta kraami kohale. Tasuta saadavad näiteks NS, TI, Maxim, Microchip. ONSemi tahab, et tellija maksaks postikulud.
                  viimati muutis kasutaja ledelectronics; 04 m 2006, 11:33.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Oleks vaja LM 4970...

                    Esmalt postitatud ledelectronics poolt
                    LP3950 on mitmekülgne LED-vilgutaja, programmeeritav. Muide, toimib ka ilma programeerimata, ilma et oleks vaja välist mikrokontrollerit!!!. LM4970 on seevastu lihtne, programmeerimisvõimaluseta.

                    http://www.national.com/pf/LP/LP3950.html

                    "Free samples" tähendab seda, et firma pakub tasuta kiipe näidiseks. Pead vaid veebilehelt tellima ja nad saadavad tasuta kraami kohale. Tasuta saadavad näiteks NS, TI, Maxim, Microchip. ONSemi tahab, et tellija maksaks postikulud.
                    Kas tasuta näidised on ainult 24 tundi tasuta ja siis peab maksma jah????

                    Comment


                      #11
                      Vs: Oleks vaja LM 4970...

                      Ei, see tähendab, et hea õnne korral on sul 24h pärast sämplid postkastis. Seda muidugi vaid siis, kui elaksid USAs või Saksamaal. Mul puudub kogemus, kui kiiresti need Eestimaale saabuvad. Kui otsustad tellida ja kraam kohal, anna teada.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Oleks vaja LM 4970...

                        Ma otsustasin tellida. Kõige pealt muidugi pidin ma registreeruma sellel saidil.Seejärel andisn oma andmed ja ütles et on edukalt andmed edastatud, et nagu peaks tulema...Aga mingeid meile või asju pole küll olnud. Alles nädal aega ka möödas, nii kiiresti ei jõua ma arvan...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Oleks vaja LM 4970...

                          Ega jah, kui keegi on neid "sampleid" tellinud ja isegi kätte saanud siit Eestist, siis võiks öelda.
                          Vbolla nad vaatavad, et ahh mingi tüüp nii kaugel, postikulud lähevad liiga kalliks, ei hakka jamama.
                          Ja jäädki ootama.
                          Igaljuhul loodan, et nad käega ei löö. Anna teada.
                          Nädal.. jah veidike vähe oodatud.

                          ledelectronics
                          kaua sampleid ootasid?

                          Parimat.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Oleks vaja LM 4970...

                            Olen kah üritanud sämpleid tellida, küll enda nimele, küll tipi taha varjudes( ja ulmelisi valdkondi välja mõelnud . Siiamaani edutult. Kust kõike ürtitanud olen, ei mäleta enam .
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Oleks vaja LM 4970...

                              Kui oled samplid tellinud, saadetakse sulle mail lingiga, millele vajutades saadad kinnituse neile, et tellimus on kinnitatud. Juhul, kui sellist maili ei tule, on miskit mäda. Võid vaadata oma tellimuse seisu My Profile->Order status (Nationali lehelt). Mu kogemus on, et max nädalaga on sämplid kohal. Paraku, Eestisse pole neid üritanud tellida...

                              Eestiga on asjad natsa kehvad, kuna Eestile kehtivad USA poolt erilised ekspordipiirangud tehnoloogia osas (oleme venemaaga samal listil). Võib olla, et see on põhjus, miks kraami ei saadeta. Kui teil on tuttavaid-sõpru kuskil Euroopas/Skandinaavias, äkki õnnestub nendega kuidagi kokku leppida tellimise osas?
                              viimati muutis kasutaja ledelectronics; 12 m 2006, 11:14.

                              Comment

                              Working...
                              X