Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tekstolliidist trükiplaat koduselt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Tartus müüakse raudkloriidi tiigi elektrronikas, sealt saab ka muid jullameid ja asju. Hinnad väga kirved ei olegi!!!

    Comment


      #32
      Kus täpsemalt see Tiigi elektroonika pood on?

      Comment


        #33
        Tiigi elektroonika asub Tiigi 1 ja on ülikooli raamatukogu kõrval keldri pood.hind oli ka normaalne midagi 300g 29 eeku ja sellega saad söövitada mis jube.

        Comment


          #34
          Millise kontsentratsiooniga keegi raudkloriidi lahust segab?
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #35
            25% 8)
            Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

            Comment


              #36
              mina joonistan radasid korrektuurvildikaga.neid on kahesuguseid-kuuliga ja torukesega.kindlasti torukesega!üle 1mm otsaga on juba tavalise vildika otsaga.hästi pax kidt jääb ja kindlasti ei söövita läbi.korrektuurvildikat hakkasingi kasutama,kuna tavalisest markerist hakkas minul vähemalt raudkloriid läbi tulema.kui tahad ilusat plaati,siis võta mingi paxem joonlaud appi.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #37
                Korrektuurvildikas ??? On ehk veel mingi mark või nimi? Mul sama probleem - kipub läbi söövitama
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #38
                  ei oska nime kohta nagu midagi tarka öeldama pole nimelt momendil kodus-ei saa järgi vaadata.aga ega seal mingit erilist vahet pole.põhiline on,et ots polex kuuliga.sihukest parajalt paxu möginat ajavad nad kõik välja.küsi lähimast hästivarustatud kontoritarvete poesttegelt,kui koju jõuan,panen siia igax juhux ka tüübi ja firma kirja.
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    #39
                    Jään ootama. Tnx!
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #40
                      no nii-markervildika kohta:firmat kahjux pole kuskil kirjas,korpuse põhivärv valge,nimetus "paint marker" ja mudeli/tüübi nimi "edding 780"-0,8 mm,"edding 750"-2-4 mm.tegelt poest vist oligi targem küsida "paint markerit",mitte korrektuuripliiacit.või "valget markerit"...igatahes kontrolli,et oc olex vildikalaadne.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #41
                        Raudkloriidi kohta lugege palun viimaseid threade (ehk siis ei raudkloriidile)

                        Poleerimiseks kasutavad professionaalid "karukeelt", seda saab värvipoest. Selline kare vill.

                        Comment


                          #42

                          Selline näeb välja minu trykiplaadi-tegemise-protsess

                          1) teen arvutiga skeemi.
                          2)..

                          Millise programmiga sellist asja tehakse?

                          Comment


                            #43
                            Millise programmiga sellist asja tehakse?
                            Mina kasutan EAGLE't
                            Hier findest Du jede Menge Finanzvergleiche an einem Ort. Wenn Du auf der Suche nach einer Versicherung bist, die zu Dir passt, dann bist Du hier richtig.

                            Comment


                              #44
                              Mulle meeldib
                              Sprint Layout
                              http://www.cqham.ru/e_soft.htm
                              Kena lihtne ja venelastel plaadid tihti selles formaadis,
                              ainult kuidas saaks inglis keelse lahti teha?

                              Comment


                                #45
                                leidsin
                                http://forum.cqham.ru/viewtopic.php?t=1634

                                Comment

                                Working...
                                X