Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

nivooandurite tundlikkus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nivooandurite tundlikkus

    Oskab keegi öelda või mõnd linki anda, mis suurusjärgus on selliste ja selliste, jne... magnetlülitiga nivooandurite tundlikkus? Tähendab, kui tugevas magnetväljas nad hakkavad iseenesest lülituma?
    Konkreetset firmat ei oska öelda, aga suurusjärk huvitab!

    #2
    Vs: nivooandurite tundlikkus

    mis mõttes iseenesest? nt kui paned kõlari lähedale, et äkki lülitub sisse?
    ei tohiks eriti tundlikud olla, sest nad peaks olema optimeritud reageerima üsna tugevale magnetväljale, mille tekitab see rõngasmagnet. tavamagnet ilmselt 5cm ja kaugemal neid eriti mõjutada ei tohiks. elekrtomagnetiga teine lugu, aga vaevalt neid sul seal läheduses palju saab olema
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: nivooandurite tundlikkus

      Palju neid ei ole, aga üks toasuurune ülijuhtiva mähisega küll...

      Huvitas, et kui suur väli seal herkoni ümber numbriliselt olema peab, et tõmbuma hakkaks. Aga eks ma võin anduri kaasa võtta ja seal väljas veidi ringi kõndida.

      Comment


        #4
        Vs: nivooandurite tundlikkus

        herkonitel antakse tundlikus amperkeerdudes, nt 10 amperkeerdu t'hendab seda, et lulitub 1A vooluga, mis labib herkoni umber olevat 10-t keerdu
        kindlasti antakse ka gaussides vms, ag selle kohta mul info puudub. seega valjatundlikus tuleb leida katsetamise teel. isegi kui sa seda tundlikust teaksid, siis ma kahtlen, kas sul sellise valja mootmiseks riistu on
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: nivooandurite tundlikkus

          Välja enda kohta juba paberil diagrammid-suurused olemas. Vaja ainult teoreetiliselt hinnata, kas ja millises raadiuses seal sellised andurid lolliks võivad minna.

          Comment

          Working...
          X