Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

elektroonikahuviliste kokkutulek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Nii, (peavalu põetud), minu arvates oli kah väga lahe üritus. Tõsi küll, selle (ilge) vile asemel võiks midagi leebemat olla järgmine kord :-P

    Tänud ka kõigile, kes aitasisid tesla coili üles seada ja maha võtta. Eriline tänu Carsec-ile ja Ekskavaatorile. Mis coili puutub, siis see huvitavam üritus toimus sel ajal kui enamus rahvast saunas olid. Siis vaatasime, kuidas biost programmeerida ja CD-d kirjutada, samuti mida huvitavat teeb antistaatiline kott :-P

    Kuna tesla coili show jaoks spetsiaalselt aega polnud planeeritud, siis minu ettepaneks oleks järgmiseks korraks see ametlikult sisse viia. Samuti oleks tore, kui kaashuviliste abiga leitaks üks võimsam (mitte aga liiga võimas) trafo (püha)ürituse tarvis.

    Muide, huvitav tähelepanek: mu jalalihased on ilgelt kanged. Kas on tegu tugeva el. välja poolt põhjustatud lihaste stimulatsiooniga???

    Olgu kiidetud ka korraldajad ja fotograafid!
    To boldly go where no man has gone before.

    Comment


      #47
      Kõik oli bro välja arvatud ÜKS asi!
      See üks asi oli sinu pagana vile!! Et soovitus järgmine aasta otsi natuke nõrgem vile endale
      Tõsi küll, selle (ilge) vile asemel võiks midagi leebemat olla järgmine kord :-P
      muig. vanasti ikka osati asju teha ehk tegu oli vana (esimese)eestiaegse politseivilega.

      ma kasutasin toda vilet küll ainult 3 v. 4 korda õhtu jooksul aga märkasin jah, et pärast törtsu valitses kohe vaikus. ilma oleks võinud kurgu kähedaks karjuda, kasu ei mingit.

      kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis alguses oli plaanis võimendus ja mingi raadiomikrofon kohale tuua. mitte diskotegemiseks vaid just mängude juhendamiseks ja suminast ülekarjumiseks. paraku kadusid paar pakkujat vahetult enne üritust silmapiirilt ära ning miski 500-1000 krooni eest PA tehnikat rentida ei näinud ka mõtet. koduseid hi-fi kõlareid ka ei tahtnud kohale tuua.

      tagantjärgi on hea meel, et üritus õnnestus läbi viia ilma kõlariteta. keegi kiitis enne äraminekut, et üritus polnud n.ö. üleorganiseeritud - ja imho 30-le inimesele läbi võimenduse juturääkimine on just üks selliseid tüüpilisi üleorganiseerimisi.

      teine asi, ma ise pean ennast küll keskmisest suuremaks muusikasõbraks aga paraku kostab rõlget[1] tümpsu tänapäeval niigi igast august, on see siis kohvik, kauplus, takso või supelrand. olgu need mõned tunnid siis selleks, kus saab segamatult teiste tegelastega mõtteid vahetada, ilma et peaks lõugavast tümpsust üle karjuma.

      [1] rõlge on liitsõna rõvedast ja ilgest
      GSM: 5039624

      Comment


        #48
        ...Mis coili puutub, siis see huvitavam üritus toimus sel ajal kui enamus rahvast saunas olid. Siis vaatasime, kuidas biost programmeerida ja CD-d kirjutada, samuti mida huvitavat teeb antistaatiline kott :-P
        Kuna tesla coili show jaoks spetsiaalselt aega polnud planeeritud, siis minu ettepaneks oleks järgmiseks korraks see ametlikult sisse viia. Samuti oleks tore, kui kaashuviliste abiga leitaks üks võimsam (mitte aga liiga võimas) trafo (püha)ürituse tarvis.
        tesla oli muidugi uhke
        mis aega puutub, siis oleks abiks olnud korraldajatega enne kokku leppida, millal ja kuidas seda demoda ning kui palju sellele aega reserveerida.
        ma ei olnud sinu konstruktorit enne näinud, seega planeerisin selle kavasse sinna kohta, kus oli isetehtud asjade tutvustamine.
        loodetavasti läheb järgmine kord häälestamine ka kiiremini. :P
        tagantjärele(-tarkus pidi täppisteadus olema) samas jällegi hea, et tesla kokkupanemisega sai huvitavalt ära sisustatud inimeste kogunemise ja supijagamise vaheline aeg.
        GSM: 5039624

        Comment


          #49
          vile oli väga hea mõte, ka majanduslikult jah, arukas
          järgmisel aastal ka vile kindlasti. kuid nüüd lõi pähe idee, luua miski 50 meetri raadiuses töötav personaalne diskreetne alarmsüsteem, mida siis igale tegelasele jagada, kui ei olda nõus vilet kuulama
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #50
            vtl: Jah, sul on absoluutselt õigus. Asi oli lihtsalt selles, et ma polnud isegi kindel, kas mul õnnestub tesla kaasa võtta või mitte. Ega ma midagi ette heidagi. Muidugi, kodutöö jäi viimasele minutile ja sellest ka hohapealsed probleemid, aga noh, järgmiseks korraks teen paremini :-)
            To boldly go where no man has gone before.

            Comment


              #51
              tahaks veel öelda tänusõnad illimar reinbusch aka nexxxus'le ja piimakombinaadile, kes toetasid üritust kahe kasti mahla ja toreda särgiga.

              kuigi siiani on mulle isiklikult veidi arusaamatu, mis lehmad neid mahlu lüpsavad või kuidas on piimakombinaat mahlavalmistamisega seotud ;D

              särgiteema jätkuks, kui palju oleks neid tegelasi, kes on huvitatud järgmisel üritusel kokkutuleku kirjadega t-särgist stiilis kokkutulek.vtl.ee/03/images/DSC02664.jpg
              viimati muutis kasutaja vtl; 20 m 2010, 03:20.
              GSM: 5039624

              Comment


                #52
                Muide, neid elektroonikahuviliste särke võix rohkem olla ja neid võix saada osta kuskilt. A la samas stiilis :P

                Comment


                  #53
                  Muide, neid elektroonikahuviliste särke võix rohkem olla ja neid võix saada osta kuskilt. A la samas stiilis :P
                  toetan seda ideed
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #54
                    No mina leian, et särke võiks saada siiski vaid need kes on reaalselt üritusest osa võtnud. Miski igaühele müük jätaks särgist odava mulje.
                    To boldly go where no man has gone before.

                    Comment


                      #55
                      Terrre siis ka minu poolt.

                      Piimatööstus on mahladega täpselt niipalju seotud,
                      et toodame neid. Largo ja RIO on meie kaubamärgid :-)

                      Särke saaks veel. Kes on huvilised? Suurus paluks siis
                      ja kui kogus koos siis uurin mis täpne hind (u 100 krooni).

                      TÄPSELT samasugust särki ikkagist ei saa, kuna
                      tegemist oli auhinnaga, kuid väiksema logoga ning
                      teistsuguse skeemiga siis.

                      Illimar aka Nexxxus

                      Comment


                        #56
                        Oleks ka üks särgi austaja kui siiski otsustatakse jagada seda ka neile kes üritusest osa võtmata jätsid :
                        tegi keegi pilte ka kokkutulekust ja üritustest? Uuriks hea meelega neidki...

                        Terrre siis ka minu poolt.

                        Piimatööstus on mahladega täpselt niipalju seotud,
                        et toodame neid. Largo ja RIO on meie kaubamärgid :-)

                        Särke saaks veel. Kes on huvilised? Suurus paluks siis
                        ja kui kogus koos siis uurin mis täpne hind (u 100 krooni).

                        TÄPSELT samasugust särki ikkagist ei saa, kuna
                        tegemist oli auhinnaga, kuid väiksema logoga ning
                        teistsuguse skeemiga siis.

                        Illimar aka Nexxxus

                        Comment


                          #57
                          Oleks ka üks särgi austaja kui siiski otsustatakse jagada seda ka neile kes üritusest osa võtmata jätsid :
                          tegi keegi pilte ka kokkutulekust ja üritustest? Uuriks hea meelega neidki...

                          piltidest oli ju juttu ka:

                          kokkutulek on selleks korraks läbi.
                          täname korraldajate poolt kõiki osalejaid.


                          pildid on lõpuks üleval aadressil http://kokkutulek.vtl.ee/03/pildid.html

                          plaanis on igal juhul järgmisel aastal korrata.

                          10+ a tagasi oli pea iga kaupluse seinal silt "ettepanekute ja kaebuste raamat asub kassas".
                          seega, kellel on peale kokkutulekut mõtteid, mida võiks järgmisel aastal programmi lisada (või hoopis välja jätta), plz pange siia threadi kirja, kuni mälu värske.
                          ja

                          Tore oli jah! Väike minupoolne pildimaterjal olnust:
                          http://www.hot.ee/inspire/Elektroonikahuvi...lek_2003_1.html
                          viimati muutis kasutaja vtl; 20 m 2010, 03:20.
                          transistor[ätt]starline[punkt]ee

                          Comment


                            #58
                            Oleks ka üks särgi austaja kui siiski otsustatakse jagada seda ka neile kes üritusest osa võtmata jätsid :
                            särgi saab allkirja vastu ainult siis, kui järgmine aasta kindel osaleja oled

                            tegi keegi pilte ka kokkutulekust ja üritustest? Uuriks hea meelega neidki...
                            piltide lingid on samas threadis mitu korda olemas. transile täienduseks, et ka kokkutuleku veebis on valik inspire pilte.
                            GSM: 5039624

                            Comment


                              #59
                              Et kui ei tule ja särgi ka võtsin siis paned trahvid peale ??? ;D


                              särgi saab allkirja vastu ainult siis, kui järgmine aasta kindel osaleja oled

                              Comment


                                #60
                                Kuuks ajaks jootekolvi kasutamise keeld! Peaks mõjuma küll
                                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                                Comment

                                Working...
                                X