Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektrikarjus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Elektrikarjus

    Hoia hobusest elekter eemal. See elukas on muidu tugev, aga elekter võtab ta suht lihtsalt lapiti. On nad siis nii perud, et miski muu asi neid kinni ei pea?
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #17
      Vs: Elektrikarjus

      Esmalt postitatud reuter poolt Vaata postitust
      Hoia hobusest elekter eemal. See elukas on muidu tugev, aga elekter võtab ta suht lihtsalt lapiti. On nad siis nii perud, et miski muu asi neid kinni ei pea?
      Ma olen ka seda kuulnud, ometi on nett hobustele elektriaedasid täis. Viimasel ajal on üks pidev vooluga loomakaristamise teema siin elektroonikafoorumis ma vaatan. Kevade pärast ilmselt.
      Condemn the hive.

      Comment


        #18
        Vs: Elektrikarjus

        Hobustele mõeldud elektrikarjused on madalama pingega, lammastele mõeldud jälle kõrgem. Kunagi oli mingi Alfa-Lavali üldtutvustav infoleheke olemas, ei julge küll pead anda, aga hobustele mõeldud karjuste pinge oli vist kuni 4kV. Lubatud maksimaalset energiat küll enam ei mäleta, pead netist norme kaevama. Elektrikarjused töötasid kariloomade piirdena väga normaalselt. Kui generaator katki läks, oli paar päeva aega remontida enne kui loomad aru said , et särtsu enam pole. Nii et karjatuspiirdena on elektritara omal kohal.

        Comment

        Working...
        X