Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Valvekaamera korpuse soojendusest...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valvekaamera korpuse soojendusest...

    Oskab keegi lähemalt rääkida soojendusega valvekaamera korpuse olemusest. On ta mingi intelligentsem lahendus või on see koguaeg sisse lülitatud, käsilülitusega või mõni kolmas variant. Mis seal küttekehaks on? Mis temperatuuril hoiab?

    Kas sama viisi annaks rakendada välitingimustes wifi seadmetele käreda pakasega lisasoojuse tekitamiseks?

    Ühesõnaga igasugune informatsioon on teretulnud...

    #2
    Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

    Kui sa asja valmis saad on külmalaine taganenud.
    Järgmise talveni.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

      Ega mul polegi siin mingi pakilisus taga. Lihtsalt üldine teadmisjanu, mis suhteliselt meeletutest termokappide hinnast ajendatud. Ehk rohkem nagu silmapiiri laiendamiseks...

      Comment


        #4
        Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

        Olen näinud, et kasutatakse lihtsalt mingit takistit,millest paras vool läbi aetakse. Suurema külma puhul ehk siis mitu ja võimsamat akki paralleeli.
        Vene Radio ajakirjades olid raadioamatööridel jaama sündi generaatori soojendamiseks ka sama võte kasutusel.
        Ühes tõstukis oli korvis oleva puldi soojendamiseks samuti sarnane riistapuu.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

          Mõned aastad tagasi oli mul kohtvõrgu HUB väljas posti otsas.
          -30C ja riistapuu "hangus" ära, aitas distantstoite tõstmine.
          Kas ta ka järgmise talve oleks üle elanud, ei tea, sest suvel võtis äike ta koos kolleegidega omale.

          Comment


            #6
            Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

            Üldiselt on jah takisti või küttekeha ca.10W, mida lülitatakse bimetall termostaadiga http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...?artnr=720-052

            Comment


              #7
              Vs: Valvekaamera korpuse soojendusest...

              Simson müüb komplektset kaamera kesta koos küttega ca 500 EEK eest.
              Miski erikujuline, ilmselt spetsiaalselt toodetud takisti on seal.


              ise püüdsin probleemi lahendada väikese hõõglambiga.. kuigi... mulje jäi, et seadmel polnud vahet, kas teda külmaga köetakse või mitte... pigem võib temp. muutudes tekkiv kondents jama tekitada.

              OT: nutikas tuttav rekkajuht oli omale diislipaaki pannud 220V 70W pirni, mis tal talvel kütust vedelana hoidis

              Comment

              Working...
              X