Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Harkov Ja Harkiv 51 Habeme Ajamis Aparaadid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Harkov Ja Harkiv 51 Habeme Ajamis Aparaadid

    Tahaks siis enda tarbeks nendest aparaatidest teha minifreesi või kuda seda kutsutakse käsifrees montaaþi plaadi tegemisek, väiksemate tööde jaoks, puurimiseks, freesimiseks. Muidu puurid ja minifreesid maksavad poes liiga palju. Kesta tahaks samaks jätta, kuidas kontrollida nende korras olekud, et tuba pimedaks ei läheks(tester on mul olemas) millisest aparaadist teha minifrees ja kuidas. Kellel kogemusi ja teadmisi nendest harige mind. Habeme ajamiseks ma neid veel ei vaja ja ei hakkagi neid vajama.
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    #2
    Vs: Harkov Ja Harkiv 51 Habeme Ajamis Aparaadid

    Esmalt postitatud RaunoK poolt
    veel ei vaja ja ei hakkagi neid vajama.
    Naisliige foorumisse sattunud?
    Paugu vältimiseks pane 500W prose pirn juhtme vahele.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Harkov Ja Harkiv 51 Habeme Ajamis Aparaadid

      Nojah, ma ise ka nimetet aparaate habeme ajamiseks ei kasutaks....
      Kas mitte polnud aparaadi pistikul 110-220V ümberlülitit? Siis vaata, et ss oleks 220V asendis, mõõda igaks juhuks testriga takistust pistiku otste vahel ja kui see on oodatav (üle paarisaja oomi), võib sisse lülitada.
      Freesimiseks...kahtlen. Vist jääb jõudu väheks.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vs: Harkov Ja Harkiv 51 Habeme Ajamis Aparaadid

        nendes on sees ülekanne, mis tagab piisava väände ja võimaldaks mingit lõikamist, aga freesi jaoks kipub pöördeid väheks jääma. puurimiseks sobib küll.
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment

        Working...
        X