Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kalapüügiriist

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kalapüügiriist

    Tere rahvas. Olen kuulnud migitest elektriga kalapüügi riistadest (noh vajutad nuppu ja kala tuleb pinnale, korja ainult kokku) ja tahaks ühte sellist nüüd endalegi. Kas kellelgi on pakkuda mõnda skeemi mis töötaks 12v pealt?

    #2
    See on väga illegaalne teema püüa niisama on huvitavam

    Comment


      #3
      Ma nägin kunagi üht amatööride filmi Kalevipoja kala püüdmisest. Pani trafolt otcad vette ja keeras punni põhja. Mõne hetke pärast võttis konservikarbid välja...

      Kala püütakse ikka õngega, lihtsalt fiilingu pärast. Vooluga ei sobi kuidagi.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Ei tasu ahneks minna jah
        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

        Comment


          #5
          ...ja ärge te nüüd ometigi ammoniiti ja dünamiiti ära unustage... > >

          Comment


            #6
            Ahneks ei lähegi, aga mõne angerja kakuks Jaanipäevaks välja küll. Sellise suvega, nagu see aasta, ei ole isegi usse kuskilt saada. Muidu olen teiega nõus: istu paadis ja õngitse niisama. Mega hästi rahustab närve

            Comment


              #7
              ag ehk olex abi näitex elektrishoki aparaadist?sealt vist õnnestub ocad võtta ja vette pista ja nupule vajutada.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #8
                Vs: Kalapüügiriist

                Kustutasin teema, kuna paistab, et kõik arvavad, et kõik tegelevad hommikust õhtuni ainult seaduserikkumistega!
                viimati muutis kasutaja ylaril; 09 m 2008, 13:56.

                Comment


                  #9
                  Re: Vs: Kalapüügiriist

                  anna palun oma aadress. tulen annan sulle isiklikult piki pead sellise asja eest!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kalapüügiriist

                    Järjekordne looduse lagastaja ja röövpüüdja platsis!!!


                    Sõnajärg on foorumi moderaatoril!
                    viimati muutis kasutaja humax; 09 m 2008, 13:30.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kalapüügiriist

                      Esmalt postitatud humax poolt
                      Järjekordne looduse lagastaja platsis!!!
                      Kas ma ütlesin, et mul vaja seda riistapuud või et loodusesse minna. Minumeelest ei.
                      Mul on vaja ainult skeemi.

                      Ja sina bloody, kui tahad kokku saada, siis U2u aeg ja koht, ja eks siis vaatame kui kõva mees sa oled

                      Kui Teil midagi tarka öelda ei ole, siis pole mõtet postitada.
                      Seadustest ja keskonnast ei ole vaja loenguid pidada, sest ei soovi seda skeemi sellel otstarbel, et seda seadet valmistada ja mingit röövpüüki kuskile tegema minna. Olen ka ise seadustega kursis.

                      Ja kes pole seadustega kursis ja tekib mingi huvi selle vastu, siis lisan väikese tsitaadi seaduseelnõust:

                      Kui varem oli seadusega keelatud elektriga kalapüük, siis alates käesoleva aasta 7. jaanuarist on kalapüügiseaduses säte, mis keelab ka elektriliste püügivahendite valmistamise, omamise, ladustamise, müümise ja transportimise, välja arvatud juhul, kui seda tehakse kalavarude uurimise eesmärgil.

                      Seaduserikkumise eest on ette nähtud karistus füüsilisele isikule kuni 300 trahviühikut ehk 18000 krooni, juriidilisele isikule kuni 50000 krooni.

                      Kalade elektriga püük on keskkonna suhtes äärmiselt kahjulik, sest see võib hävitada püügipiirkonna kalavarud peaaegu täielikult, samuti põhjaloomastiku
                      viimati muutis kasutaja ylaril; 09 m 2008, 13:38.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kalapüügiriist

                        Mul on vaja ainult skeemi.



                        Huvitav mida sa selle skeemiga teed? Tööta ise välja ja siis on see olemas . Arvad sa tõesti, et me oleme siin nii lollid ja naiivsed, et kohe abistama hakkame? Kui nii tark ja teadja oled, mida sa siis pärid, mine küsi nende käest kes tootmisega tegelevad. Küsi sellest firmast, mille lingi üles riputasid, vaata mis vastatakse? Mine mängi lolli mujal!
                        viimati muutis kasutaja humax; 09 m 2008, 13:54.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kalapüügiriist

                          Kustutasin teema, kuna paistab, et kõik arvavad, et kõik tegelevad hommikust õhtuni ainult seaduserikkumistega!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kalapüügiriist

                            Esmalt postitatud ylaril poolt
                            Kustutasin teema, kuna paistab, et kõik arvavad, et kõik tegelevad hommikust õhtuni ainult seaduserikkumistega!

                            Kuule mees! Sul on ikka väga piiratud silmaring. Kindlasti kõik ei tegele seaduse rikkumisega, mõned tegutsevad ka vastupidises suunas ja seda kalavarude säästmisega, just selliste tegelaste eest, kes oma värdjaliku tehnikaga seda kahjustavad. See valdkond on omaette teadus ja firmad on teinud sellese suuri investeeringuid ja kasutatakse neid riistu teaduslikel eesmärkidel ja sellest tulenevalt pole ka neid skeeme iga posti otsa riputatud ja ei hakata seda ka kunagi tegema. Mis tapariistadesse puutub siis nende kasutegur on 1-2 % ja 99-98 % varudest hävib + muu loodusele tekitatud kahju. Vaat selle vastu me küll võitleme ja kindlasti enamus. Huvitav, et sa seda tead , samuti seadusandlust ja ikkagi tunned asja vastu huvi, et hankida skeem? Selline sinu suhtumine tekitab terve rea küsimusi antud teemas? Nii, et tõepoolest lõpeta ära!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kalapüügiriist

                              Mind huvitab väga ballistika ja igasugune relvastusega seotud atribuutika(nii elektrooniline kui mehhaaniline).See ei ole mitte keelatud.Mul on kümnete kaupa igasuguste saatjate ja segajate skeeme.Kuni ma neid ebaseaduslikult ehitama ja kasutama ei hakka pole mingi Mutri-Mart ütleja, mida ma teen ja kuidas teen.Rohkem tolerantsi seltsimehed foorumlased!

                              Comment

                              Working...
                              X