Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Telefoni numbri muundur ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telefoni numbri muundur ?

    Kas oleks mingit seadet võimalik ehitada mis näitaks mingit kindlat telefoni numbrit. St et kui ma helistan oma telefonilt siis ei näita ta minu numbrit vaid mingit kindlat mida ma soovin.??? NT Kui helistan sõbrale sis ta ei näe et mina helistan vaid näeb et helistab 56 001 002

    #2
    Vs: Telefoni numbri muundur ?

    ei saa.aga sa võid blokeerida oma numbri näitamise.

    Comment


      #3
      Vs: Telefoni numbri muundur ?

      seda ei tohi saada... kuigi piisavalt suured oma jaamaga kliendid mõnikord saavad isegi kogu pikkuses numbri oma jaamast saata, on selline tegevus rangelt keelatud ja kui välja tuleb, on paha-paha.
      Numbrinäidu võib blokeerida, kuid 112 jms olulised teenused näevad seda sellest hoolimata.

      Comment


        #4
        Vs: Telefoni numbri muundur ?

        mine operaatori juurde ja lase number ära vahetada.
        mobiili kohalt ei ole väga kodus, aga traadi otsas tuleb numbri info keskjaamast ja selle muutmiseks tuleb keskjaama konfi natuke modida. koduse telefoni liini otsast seda teha 99% juhtudest ei saa.
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: Telefoni numbri muundur ?

          Kulla Taavi, Sulle juba soovitati oma kooli administratsiooniga rääkida. Kui sulle selles konkreetses parklas kohta ei võimaldata, siis järelikult ei ole sul tarvis sinna pressida. Kui Sulle tundub, et Sulle on ülekohut tehtud, siis parem kasuta seda aega, mida praegu kulutad mingite imenippide välja mõtlemiseks, hoopis administratsiooniga vaidlemiseks. Viimane võib vastupidiselt esimesele ka mingit vilja kanda.

          Comment


            #6
            Vs: Telefoni numbri muundur ?

            Üldiselt ei saa. Saab , aga siis peab digijaamas natuke sees surkima, kuid ikkagi suvalist nr. näitama ei saa panna! Jaamas surkimiseks on Elionil, Elisal jne operaatoritel omad mehed ja need nii lihtsalt (odavalt) oma tööst ei loobu...
            Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

            Comment

            Working...
            X