Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

raketti kontroller

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    raketti kontroller

    Mul oli motte teha kontroller mis yhenduks raadio teel seadmega millel oleks yks relee valjund. nagu r dimmer arvutikasutajast. aga asjal on point. nimelt ma tahan et kontrolleril oleks lcd ja ta oleks iseseisev arvutist kuid oleks voimalik arvutiga yhendada ja siis arvutiga protsessi juhtida. need teised seadmed peaksid suhtlema kontrolleriga nt. tranreciver'iga iga seade oska temale saadetud ylesseande ara tunda ylejaanud saata edasi enem voimendada ja omale saadetud yleseanded ara salvestada ja kui kontroller valja lulitub siis see ei mojuta teisi seadmeid nema taidavad oma ylesseandeid
    Seadme ylesseanded: taimer raadio teel muudetava aja vahemikuga, ilma taimerita start raadio teel.
    Kontroller teeb: jagab ylesseandeid max 20 seadme vahel.
    kontroller omab lcd'd, kontroller on pritsme kinndel, arvutiga yhendatav (arvutis on moni spets programm), graafiline menuu, ekraanil tava asendis ( menyydest valjas) on kell ja staatus.
    eelnimetatud kooslus peaks juhtima mudel rakettide starti.
    pakkuge lahendusi

    Vabandan kui keegi on varem teinud sellist asja! (palun postitage link)
    Arge nakku looge

    #2
    Vs: raketti kontroller

    Vabandan aga unustasin oeaks olema veel pult mis suhtleb otse seadmetega millel on 2 nuppu yks keelab koik taimerid ja teine on nn reset see paneb koik samasse olekusse mis naad olid enne esimese nuppu vajutust.
    Pohimotteliselt saadab ta valja signaali mida saadavad koik seadmed edasi kuni on joudnud viimase seadmeni (signaalile listakse seadmete nim mis on juba teate katte saanud.

    Comment


      #3
      Vs: raketti kontroller

      Mina soovitan kasutada CC1100/2500 raadiokiipi, siis mingi mikrokontroller (näit LPC2144, tõsi, ilmselt overkill sinu lahenduse jaoks), millel on USB sisseehitatud, et oleks lihtne arvutiga ühendada. Kindlasti leidub muidki odavamaid kontrollereid USB-ga. Võibolla mingi valmis raadiomoodul oleks ehk veelgi lihtsam. Ja siis kõvasti koodiväändamist.

      Comment


        #4
        Vs: raketti kontroller

        Tohoh, CC1100/2500 RF moodulid on isegi alla saja krooni! Ma just mõtlesin, et millega kahe skeemi raadiosidet võiks korralda.
        Aga huvitav, millise sageduse võiks valida? 2.4GHz on teatavasti mõnel pool juba üsna häireid täis...

        Comment


          #5
          Vs: raketti kontroller

          noh mina motsin midagi sellist et vastuvotja moodulil on pic12f629 ja sis 433rx/tx saatjal lcd pic ilmselt mingi suurem kui 12f629 jalle 433 rx/tx ja mingi osa comi voi lpt sse sisse pistmisex noh ma eelistax sellist lahendust seade-----comm---usb---pc

          Comment


            #6
            Vs: raketti kontroller

            Esmalt postitatud ledelectronics poolt
            Mina soovitan kasutada CC1100/2500 raadiokiipi, siis mingi mikrokontroller (näit LPC2144, tõsi, ilmselt overkill sinu lahenduse jaoks), millel on USB sisseehitatud, et oleks lihtne arvutiga ühendada. Kindlasti leidub muidki odavamaid kontrollereid USB-ga. Võibolla mingi valmis raadiomoodul oleks ehk veelgi lihtsam. Ja siis kõvasti koodiväändamist.
            mina pole nendest kividest midagi kuulnud aga ex ma otsi

            Comment


              #7
              Vs: raketti kontroller

              TX/RX433 on samuti olemas.

              Comment


                #8
                Vs: raketti kontroller

                jah aga kas on mottet neid kasutada (tean ise kaa et nad on olemas)

                Comment

                Working...
                X