Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kust saada termoandureid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saada termoandureid?

    Kas kuskilt on võimalik termoandureid osta? Mul on põhimõtteliselt termomeeter, millele läheb 2 juhtmega andur külge. Takistust ma veel ei tea, aga saan välja uurida. Seda mõõdetakse 80C juures vist?
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    #2
    Vs: Kust saada termoandureid?

    Termoandureid on väga mitmesuguseid. Ehk sul on tegu termotakistiga? Mis tüüpi/marki seadmega on tegu. Sellel "termoanduril" marki pole?

    Comment


      #3
      Vs: Kust saada termoandureid?

      Vb termotakisti oleks tõesti parem nimetus talle. Tal mingid marki ei ole. Uuena maksaks 69€.
      Tegu sellise värgiga, mis käib kardi külge (mõõdab pöördeid ja vee temperatuuri)

      sellise kujuga on ta originaalis
      Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
      www.sansui.us/AU-9500.htm

      Comment


        #4
        Vs: Kust saada termoandureid?

        mul on suur kastitäis termotakisteid olemas

        hind 5.- tk

        kui üle 100 siis 3.- tk

        kui üle 1000 siis veel odavam...
        ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

        Comment


          #5
          Vs: Kust saada termoandureid?

          Kus kandis asud ka?
          Huvipärast võiks proovida ju. Kuigi takisteid on erinevaid ju...
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #6
            Vs: Kust saada termoandureid?

            Tavaliste termotakistite takistus antakse tavaliselt 20 kraadi juures. Kui tegemist mingi automootori mõõtmise värgiga, siis peab takisti ilmselt taluma piisavalt kuuma ja mahtuma pildil kujutatud torukese sisse (?).
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Vs: Kust saada termoandureid?

              Temperatuur tõuseb u 50 - 70 kraadi kanti. Toru jämedus 10mm.
              Ma püüan selle originaali kuskilt laenata ja mõõta takistust 20 kraadi juures.
              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
              www.sansui.us/AU-9500.htm

              Comment


                #8
                Vs: Kust saada termoandureid?

                Eeldusel, et tegu on anduriga, mille takistus sõltub temperatuurist, saab vajalikud anduri parameetrid määrata näiteks takistusmagasiniga (uuem sõna vist R pukk?) võrreldes mõõdiku näite ja anduri takistuse suurust. Termotakistid anduritena on suure parameetrite hajuvusega, seega saaks neid ilma valikuta kasutada ainult vähese täpsusega indikaatorites (kui just mikroprotsessoreid ei kasutata).

                Comment

                Working...
                X