Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

probleem naabritega!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem naabritega!

    et nagu probleem siis selline et kui ma normaalselt muusikat kuulan siis naaber keerab korgid välja või siis tuleb ukse taha kolistama.
    mul nüüd siis huvi et kas mõni teab palju võib db sid olla korterelamus
    et siis saan naabrile ette heita et mina võin kella 6 hommikul kuni kella 11 neni õhtul teha mis mina tahan.

    #2
    Vs: probleem naabritega!

    Osta klapid või osta maja, ei ole sellist seadust et võid 6st 23ni teha mida tahad. Teistega peab ka arvestama, see on korteris elamise võlu. Oled rikas, elad majas ja siis kuulad kõvemini. Thats life.

    Comment


      #3
      Vs: probleem naabritega!

      Eh ehk kirjutad mis piirkonnas oled/elad. See on nii tuttav probleem, mul ka tuttaval on samad jamad, et ei kisenda muusika aga naaber on nii nahhaalne, et teeb "omad" reeglid. Päris nii ei ole see ka, et teed mis tahad. Naaber ilmselt teeb siis omad järeldused ja paneb Sulle piku hambaid nagu minu tuttavaga oli, kui see talle müranäitu ja mõõtu hakkas näitama. Ainus mis aitab on ikkagi omakohus, eriti kui ta Sulle füüsilise noomituse teeb siis tuleb oodata endal sobivat hetke-antud juhul lahenes olukord ka nii, et naaber sai ootamatul hetkel samasuguse noomituse osaliseks. Vägivald on muidugi mõttetu kuid kui rääkida seaduslikkusest siis miks ei kutsunud naaber politseid? Ja nagu mainisin mängis muusika päeval, mitte üle 21 õhtul seda enam ei kuulatud ja üldse ei kuulatud seda valjusti.Ilmselt seesama naaber üritas politseilt abi saada aga kui ikka üks mingi põhimõtte pärast hakkab ajama jama (näit. ei sobi talle kuulatav muusikastiil), siis ei ole mitte midagi teha-ainult psühholoog või psühhiaater ilmselt aitaks aga kes ennast ikka hulluks peab ja nii ei arvestatagi teistega põhimõttel, et mõne arvates peaksid kõik olema ühesugused hallid hiirekesed.Samas kui inimene pöördus naabri hüppamise pärast menti siis ei saanud ka tema sealt abi ja nii läkski asi "omavahelise lahendi teed". Niisugune siis on "Õigluse Jõud" mida mendid hirmsasti propageerivad oma jaoskondades.

      Ise unustasin veel mainida, et sündmustik oli korrusmajas ja kui samas püstakus panid idanaabrid pidu ka öösel tümpsuva DnBga siis ei julgenud see vend uksestki välja minna.Sinna siis saatis politsei, mingi trahvinatuke ka tehti aga peod kestavad seal ikka ja ka nemad on naabrimeest tehtu eest tänanud. No päris nii silmaklappidega ei ole mõtet maailma vaadata, et ainult majas elades saab teha asju teisiti. Alati ei ole põhjus liigses muusika valjuses, näiteks ei ole ka minu mure kui mingi pensionäär kuulab mingit 60. värki, rullnokk "eesti poppi", mina aga metalit, käin riides nii nagu kohane sellele stiilile siis ei tohiks ju kellegi teise p... torkida see kuidas mina olen või elan-sest meil on demokraatlik riik. Kuigi probleeme on pidevalt niisugusel tasemel. Mulje jääb niisugune, et kõige suuremad okupatsiooni eest võitlejad seisavad tegelikult selle püsimise eest?

      Eks parandage mind kui selles eksisin.
      viimati muutis kasutaja GU49A; 23 m 2007, 16:11.

      Comment


        #4
        Vs: probleem naabritega!

        Kuskilt meenub et 40dB päevasel ajal ja "mitte mingit müra" öisel.
        Enamus inimesi on siiski suutelised normaalselt suhtlema kui ka teine pool mõistlikult asjale läheneb. Proovi selgitada mis täpsemalt segab, tihtipeale on see hoopis vibratsioon mitte muusika mis häirib.
        Aga kui lähed oma teenmistahan õigust ajama siis loodan et saad samaga vastu.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: probleem naabritega!

          Päris teen mis tahan on jah jama. Asi viitab rullnokatsluse tekkimisele. Vanemad peaksid midagi tegema.

          Nii võis olla küll, et naaberkorterisse võib "teenmistahan" ajal kostuda 40dB ja öösel ei tohi midagi tulla. Tänavamüra on enamasti suurem mis korterisse tungib ja samuti sõber mul Annelinnas on ka üsna suur ohver naabritel, hommikul enne kukke ja koitu hakkab üks remondi tegemine ja lõppeb vist siis kui tikud silmalaugude vahel ära on mädanenud .

          Comment


            #6
            Vs: probleem naabritega!

            Ise kah korrusmajas. Nuh saab vahest kõvemini kuulatud.
            Head muusikat ei saa väikese helivaljusega nautida.


            Vahest kostub kuskilt mingit tagumist/koputamist, ja siis keerab vaiksemaks.
            Ukse taha pole veel keegi tulnud. Pole sellist tüüpi inimesed.

            Comment


              #7
              Vs: probleem naabritega!

              Mina olevat S30-tega alumise naabri akna klaasid värisema pannud...kas tal on siis sitad aknad või mis...õhtul kuskil viie aeg..oli vaja kirjandi kirjutamise ajaks isoleerida muust ilmast ennast...

              Comment


                #8
                Vs: probleem naabritega!

                Vahest ma mõtlen ja imestan ikka, et kui suurt müra võib ikka 4W teha .

                Nojah, naabritega on mul vedanud. Öösel ise ei kuula kõvasti, aga alt naaber küll vahel harva. Siiski kõik on inimesed ja on alati saadud räägitud normaalselt, kui asi kontrolli alt on väljunud. Nojah, eks ma siis panen teinekord päeval kah vastu nii kuidas tehnika kannatab . Ükskord oli selline tunne, et naaber alt harjavarrega taob lakke. Küsisin MSNis siis naabri käest, ta ütles on jah kuulda, aga harja ta pole kasutanud.

                Aga jah, vana koer ei õpi just väga sageli uusi nippe...

                Comment


                  #9
                  Vs: probleem naabritega!

                  Muu maailm annab kirjandi teemal niipalju mõtteid et jube.
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: probleem naabritega!

                    Esmalt postitatud hgTafka poolt
                    Muu maailm annab kirjandi teemal niipalju mõtteid et jube.
                    Ma just blokeerisin ülejäänud ära(teised inimesed kodus, telekas, raadiod) ja kuulasin vokaalideta muusikat. Ja ideedest puudust ei olnud...eriti kuna kirjandi teemad on tavaliselt ette antud.

                    Comment


                      #11
                      Vs: probleem naabritega!

                      Endal on elus korra naabrite muusika pinda käinud. Õppisin ülikooli ajal eksamiteks ja samal ajal panid naabrid mitu päeva järjest pidu. Ja ainuke vinüül mis neil vist oli, oli Boney M ja sedagi nad ei viistind ümber pöörata. "Brown girl in tehe ring, shalla lalla laa" iga natukese aja tagant ajas närvi küll. Aga jah, muidu peaks niipalju tolerantsi olema, et mõned ööd mürglit aastas ikka välja kannatab. Päevasel ajal pole kellegi asi köhida. No kuulab paar lugu pisut valjemini, aga ega normaalne inime väikses toas kaua neid ülemääraseid detsibelle ei talugi. Kui naabrid ei kannata mõistlikku muusikakuulamist välja, siis tuleb nad lihtsalt ära harjutada, ega muud.
                      Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                      Comment


                        #12
                        Vs: probleem naabritega!

                        nõustun 100% vuss´iga.

                        endal on nendeks "naabriteks" kõrvaltoas olevad vanavanemad. kui neid kodus pole, siis saan tümistada nii kuidas tahan. kahjuks/õnneks tuleb siiski ju vanemaid inimesi austada ka

                        Comment


                          #13
                          Vs: probleem naabritega!

                          Esmalt postitatud tehnikahull poolt
                          ... mina võin kella 6 hommikul kuni kella 11 neni õhtul teha mis mina tahan.
                          Öörahu kestab kl 23÷07!
                          Ja päeval tuleb ka teistega arvestada, sest osa inimesi käib öises vahetuses ja nemad puhkavad päeval.
                          Tean ühte lugu (tele)mehega, kes lasi politseil peatada tänavatööd akna all, sest see segas väljapuhkamist järgmiseks etteasteks.

                          Comment


                            #14
                            Vs: probleem naabritega!

                            ei jh
                            aga ikkagi pole ju8 õigust korke välja keerata. naabri vanamees on koguaeg lamp kastis ning lõüugab öösiti koridoris. ja siis mina saan mingi väikse tunni ajalise muusika kuulamise eest vastu päid ja jalgu....
                            et siis mida teha naabrivanamehega?? Päris politseid ka ei thax kutsuda kuna naabrid pole kutsund kui mina kodus väheke suuremat pidu olen teinud.

                            Comment


                              #15
                              Vs: probleem naabritega!

                              Aga pane elektrikapile lukk peale? Või siis 2 ja ühe võti on ühe käes, teine teise käes.

                              Comment

                              Working...
                              X