Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

probleem naabritega!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: probleem naabritega!

    Äkki naabrid omavahel?

    http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=12593

    Comment


      #17
      Vs: probleem naabritega!

      Kortermajas võib ju sildi välja panna enne pidu, et sel nädalavahetusel on mul sünnipäev ja ärge pahandage, kui õhkkond veidi lärmakam on. Ja muidugi tuleb kõik naabrid ikka külla ka kutsuda, siis ei olegi kedagi, keda müra segada saaks

      Comment


        #18
        Vs: probleem naabritega!

        ei mul ongi probleem selles et nagu et naabrid on väheke vanemad ja ei pane pidu nagu mina...

        Comment


          #19
          Vs: probleem naabritega!

          "normaalne" on väga suhteline mõiste - kui idanaaber ülakorrusel põrandakõlaritega "normaalset tümmi" kuulaks, siis poleks ju tore?
          Samas on ka hulle naabreid, kellel närvid krussis ja ainus ajaviide on probleeme otsida.
          Kõlaritele soovitaks kindlalt piigid alla panna - vähendab, läbi seinte kanduvat, tüminat tunduvalt.
          -

          Comment


            #20
            Vs: probleem naabritega!

            mul soovitati isegi kapi otsa subwoofer saata aka siis pole ju muusika elamus nii hea kui peaks

            Comment


              #21
              Vs: probleem naabritega!

              Esmalt postitatud tehnikahull poolt
              mul soovitati isegi kapi otsa subwoofer saata aka siis pole ju muusika elamus nii hea kui peaks
              Bassihelide sageduse tõttu ei suuda inimene nende suunda tajuda, seega see ei toiks küll mõjutada. Ma panin õhkpadjad S50-se alla, mis oli põrandal.

              Comment

              Working...
              X