Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Õhtast!
    Tänud senistele korraldajatele Vtl-ile ja Petsile tubli töö eest. Väga lahedad üritused olid!!!
    Kuda selleaastase kokkutulekuga jääb? Toimub ikka? Wää?
    /Felch@kokkutuleku_fänn
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    #2
    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Ma pole küll ühelgi kokkutulekul käinud, aga kõlab huvitavalt. Igatahes, kui see toimuks Lõuna-Eestis, siis tuleks isegi hea meelega. Tallinnasse sõit tundub natuke kahtlane

    Comment


      #3
      Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Kui toimub, siis olen isegi taaskord tulemas. Kuid kes sellega seekord siis tegelema hakkab (korraldamisega). Eelmine kord ei tahtnud keegi vedu võtta

      Comment


        #4
        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        Esmalt postitatud virx5 poolt
        Ma pole küll ühelgi kokkutulekul käinud, aga kõlab huvitavalt. Igatahes, kui see toimuks Lõuna-Eestis, siis tuleks isegi hea meelega. Tallinnasse sõit tundub natuke kahtlane
        Siiani on asi toimunud ikka tallinnas, ise ka seetõttu pole käinud.

        Comment


          #5
          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          mina olen samuti käsi. pead panti panna ei saa, et kohal olen, kuna euroopa avarustest kohale sõit võib tülikaks osutuda, aga ära regan ja osavõtu tasu maksan. püha üritust peab ju kuidagi toetama
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Tere kõigile ! Olen siin tehnikafoorumis veel vägagi uus liige ja ei tea siinsetest headest traditsioonidest eriti palju. Nagu ma aru sain on lähiminevikus siis elektroonikafännidele kokkutulekuid ka korraldatud ja kui eestvedajaid jätkuks, oleks ilmselt tulevikus sellele ürituseseerijale lisa tulemas. Vahest keegi siin vanemates olijatest seletaks veidi täpsemalt, et kus need viimsed kokkutulekud aset leidsid ja millal ning kes neid tavaliselt korraldanud on. Pakuksin ka omaltpoolt nt. materjaalset/tehnilist abi selliste väärt ettevõtmiste elluviimisel. Kui kellelgi eelnimetatud ürituse organiseeriijatest tekkib mõtteid või küsimusi antud teema kohta, siis saatku PS.

            Comment


              #7
              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              Esmalt postitatud Max27 poolt
              Tere kõigile ! Olen siin tehnikafoorumis veel vägagi uus liige ja ei tea siinsetest headest traditsioonidest eriti palju. Nagu ma aru sain on lähiminevikus siis elektroonikafännidele kokkutulekuid ka korraldatud ja kui eestvedajaid jätkuks, oleks ilmselt tulevikus sellele ürituseseerijale lisa tulemas. Vahest keegi siin vanemates olijatest seletaks veidi täpsemalt, et kus need viimsed kokkutulekud aset leidsid ja millal ning kes neid tavaliselt korraldanud on. Pakuksin ka omaltpoolt nt. materjaalset/tehnilist abi selliste väärt ettevõtmiste elluviimisel. Kui kellelgi eelnimetatud ürituse organiseeriijatest tekkib mõtteid või küsimusi antud teema kohta, siis saatku PS.



              Comment


                #8
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Temaatika ja fotode põhjal tundus see elektroonikute kokkutulek vägagi asjalik olnud. Mul omal kahjuks Tallinnas kinnisvara objekte pole kus sellelaadseid üritusi korraldada, kuid selleks vägagi sobivad kohad oleksid välja pakkuda Tartumaal ja Põlvamaal. Mõlemates eelnimetatud piirkondades oleks tegutsemiseks suur territoorium koos veekogu(jõe/ järve) ja korraliku saunaga. Samuti on seal korralik elektri- ja internetiühendus(FIMAX) ning loomolikult kaunis loodus. Kui kellegile praegustest organisaatoritest asi huvi pakub, siis andku teada.

                Comment


                  #9
                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Esmalt postitatud Max27 poolt
                  .... kuid selleks vägagi sobivad kohad oleksid välja pakkuda Tartumaal ja Põlvamaal. .... suur territoorium koos veekogu .... kaunis loodus. ....
                  Senised Tevalo elektroonikahuviliste kokkutulekud on toimunud Tallinnas
                  ja põhiosas olnud ruumides. Kõige esimesest polnud minul au osa saada,
                  tegelikult sel ajal kahjuks ei teadnud siinsest foorumistki veel midagi.
                  Loodame et ka seekord leidub hakkajaid organisaatoreid, et traditsioon
                  võiks jätkuda. Augustikuu (nagu eelmised olid) võiks igati sobida...

                  Seniks kui asi siin hoogu võtab...
                  Juba nädalavahetusel 29. juuni kuni 1. juuli on tulemas
                  raadiosidehuviliste suur suvelaager, sel suvel justnimelt
                  kagu-eestis, Värskas, Hirvemäe puhkekeskuses.
                  Eelinfo on siin: http://www.erau.ee/index.php
                  Olen varem ikka siinset rahvast ka kutsunud, teema on:

                  Sellesse teen lähiajal ka tänavuaastase üleskutse...
                  Elektroonika töötab suitsu baasil.
                  Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                  Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    No tere huvilised.Kui leiaks mingi promootori, korraldaks kokkutuleku ära.Kolisin Tartust Eesti keskele,Nii Tallinna kui Tartusse on 100 kilti.Maavaldus on umbes 1 ha.Toitlustuse ja muusika organiseerime.Telgid ja hea tuju kaasa.Ootan konstruktiivseid ettepanekuid.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Juuli kuu juba käes, mis Tevalo tehnikahuviliste (hobitroonikute)kokkutulekust saab ?
                      Kas toimumiskoht on välja valitud ja korraldusmeeskond olemas. Igaljuhul andke "rahvale" teada, mis hetkel toimub ja mis saab?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Eks ikka toimub, kui huvilisi jätkub ja paistab, et vist jätkub? Koha suhtes midagi kindlat veel otsustanud ei ole, kõik pakkumised on endiselt teretulnud.
                        Kõik ideed seoses üritusega on ka teretulnud, nagu ikka, kuid ideid palun pakkuda sellise pilgu läbi, et näiteks kas või ise neid teostada suudaks. Ideede teostamiseks on tihtipeale vajalik ka mingisugune eelarve ja see pole mitte üleliia suur. Seega, kui keegi suudab lisaks veel sponsoreid leida, siis seda uhkem. Kui keegi arvab, et ta kuidagi kindlalt ja konkreetselt aidata suudaks, siis igasugune abi on ka oodatud. Teie kõigi üritus ju ikkagi
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #13
                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          Esmalt postitatud Aivar poolt
                          .... Nii Tallinna kui Tartusse on 100 kilti. Maavaldus on umbes 1ha. Toitlustuse ja muusika organiseerime. Telgid ja hea tuju kaasa...
                          Minu meelest väga hea pakkumine! "Kirik keset küla"! Aga kuidas Tallinna inimesed maalesõidusse suhtuksid? Võib ju uutmoodi kah teha!?
                          Elektroonika töötab suitsu baasil.
                          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Maale ju hea sõita, seda on paljud linnainimesed harjutanud
                            Ja kel transpordiga kesine, siis saab ju kokku leppida, et kes ja millal.
                            Head susserdamist !

                            Comment


                              #15
                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              Mis päevadel see üritus toimub kah?
                              Kui tööpäevadel siis vist ei saa tulla.
                              Kui mingi nädalavahetus siis OK.

                              Ja Pärnu kandist võin kellegi peale kah võtta, kellel transporti pole või ei taha bussiga minna.


                              Kunagi on ikka esimene kord, astuks kah läbi.

                              Comment

                              Working...
                              X