Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Maa variant oleks linnainimesele muidugi väga meeldiv vaheldus tõesti. Nagu mainitud on paljudele probleemiks transport. Väga positiivne oleks, kui kellegi käsutuses oleks mõni keskmisest suurem inimveo masin, mis mingist kogunemiskohast rahva peale korjaks ja pärast tagasi kärutaks.
    Mis toimumisaega puutub, siis pakkuge ise ka välja, kuid mu meelest kõige parem aeg oleks ehk kuskil augusti lõpu poole, nagu see tavaliselt olnud on.
    Aivar, kas sul seal mingi sauna võimalus ka leidub? Nagu ma aru saan, siis paljudele see meeldiks (mitte mulle, eelistan jahedamat keskkonda ).
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    Comment


      #17
      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Njah, vaadates vanu kokkutulekute teemasid on selle kokkutulekuga kurvad lood. Huvi paistab nullilähedane olevat.
      Vanades ikka kirjutati ja otsiti mõtteid mida kokkutulekul teha võiks.
      Kes mida kaasa võtab jne.


      Ma ei näe et oleks huvilisi.

      Comment


        #18
        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        On kindlasti huvilisi! Mõned (nagu ma isegi ) ei tee suurt lärmi enne, kui asi selgemaks saab: kui aeg ja koht paigas, siis võtab üritus tuurid üles.
        Head susserdamist !

        Comment


          #19
          Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          Maal võib teha küll. Tallinnast varsti juba kopp ees ainuke "miinus" on see, et kui oma kaasatoodud masinal kaitse läbi põleb, pole tevalot läheduses

          Comment


            #20
            Vs: Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Esmalt postitatud bloody-orc poolt
            Maal võib teha küll. Tallinnast varsti juba kopp ees ainuke "miinus" on see, et kui oma kaasatoodud masinal kaitse läbi põleb, pole tevalot läheduses
            Kas Tevalo nädalavahetusel niikuinii kinni pole? Tartu oma vähemalt on. Ja vaevalt sind sinna öösel sisse lastakse. Siit ka moraal-ära põleta kaitset läbi. Eggy@ on ise ka eelmistel aastatel puudunud just transpordi tõttu.

            Comment


              #21
              Vs: Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              Esmalt postitatud bloody-orc poolt
              Maal võib teha küll. Tallinnast varsti juba kopp ees ainuke "miinus" on see, et kui oma kaasatoodud masinal kaitse läbi põleb, pole tevalot läheduses
              Võib ju peotäie tagavarajuppe ka kaasa haarata. Kui ei näe töötavana,
              näeme rikkisolevana ja asi seegi, parem nii kui päris ilma...

              Aivar võiks oma pakkumist täpsustada - kas sobivad kõik nädalavahetused, kuipalju rahvast mahub ja millised on ruumid, katusealused, kas on saun, elektri ja interneti kasutamise võimalused jne. Millised võiks olla kulusummad...
              Elektroonika töötab suitsu baasil.
              Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
              Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

              Comment


                #22
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Tegin pakkumise kuu aega tagasi.Nüüd on omal tegemist ning pole eriti vaba aega.Sellise suhtumisega vist küll kokkutulekut pole võimalik teha kui kuu aega niisama maha molutatakse.Järgmine suvi ka varsti tulekul.Tervitustega,Aivar!

                Comment


                  #23
                  Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Mnjah... ega tegelikult, kui sa neid teemasid lugesid Aivar, siis sa oleks märganud, et täpselt nii me seda korraldamegi
                  Kahju muidugi, et sinu pakutatavast kohast asja ei saanud Või äkki on võimalik kuidagi vaikimine heastada ja ikkagi koht saada?

                  Comment


                    #24
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    ...ja pealegi, senised kokkutulekud on minumeelest kõik augusti
                    lõpus toimunud, tundub sobilik aeg kõigile, seega pole ka veel
                    väga kiiret kui umbes samal ajal korraldada.
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Millest selline paanika ? Kui on augusti lõpus siis on aega 2 kuud. Või toimub enne peaproov ?
                      Võiksin ise ka kohale tulla ja ühtteist aparaadiehitusest rääkida.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        ja robotite omast!!!

                        kuulax huviga!!

                        [ilma igasuguse irooniata]
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment


                          #27
                          Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          robotid on põnevad. äkki saan enda oma piisavalt valmis, et see kaasa võtta kokkutulekule...
                          viimati muutis kasutaja bloody-orc; 04 m 2007, 23:50.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Kui teha Viljandimaal, kas kõik viitsiksid sinna sõita? Ma oleks siis kindel tulija. Veel parem kui näiteks minu juures teha kokkutulek

                            Comment


                              #29
                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              Suure tõenäosusega olen ka tulija. Augusti lõpp sobib täitsa.
                              Muide. Saun peab olema !
                              Aga koht võiks olla suhteliselt lihtsalt ligipääsetav . Hea,kui ka ühistranspordiga.
                              Midagi leian kaasavõtmiseks kindlasti ja ka Vändavolli ootab, millal ots pihku võetakse teda keerutama hakatakse. (kes ennem käinud, teab, millega tegu).
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #30
                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                kui kokkutuleks jääb augusti teise poolde, siis olen ehk isegi tulia, selleks ajaks peaks mind rätipeade juurest ära lastama. kahjuks millegi muu, kui osalusega kokkutulekut toetada ei saa. transport on mul kasutada, kui keegi kuskilt rapla lähistelt peaks tulemas olema. ka tee pealt võin mõne peale korjata, kui vabu kohti on
                                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                                Comment

                                Working...
                                X