Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Kas Aivari pakutud varjant jääb siis ära?

    Comment


      #32
      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Tere kõigile ! Tegin minagi kevadel pakkumise ürituse korralduskoha suhtes ja nüüd kirjutan sellest pisut lähemalt. Koht ise paikneb Põlvamaal, Kõlleste vallas, Veski külas ja kuulub siinsele "Mee ja kommimeister" Imre Sokale. Seda sauna ja selle ümber olevat maaala ennegi ürituste tarvis välja renditud ja siiamaani on rahvale "ürgne loodus"peale läinud. Transport ei ole Tallinnast siia probleem, Bussi rendib kohalikust "Tuuliku reisid OÜ" ettevõtest koos juhiga, tähtis on teada palju pealinnast tulijaid on, siis teab kui suur buss tellida. Toitlustuse ja majutuse organiseerime, ürituse helindus ning õhtuesineja jääb minu ülesandeks. Vajadusel saab kasutada kohalikku tootmishoonet "eksponaatide" ülespanekuks ja töötubadeks. Samuti on võimalus välja üles panna suur telk, mille tuttav AHHAA Teaduskeskusest kasutada annab. Saunas on kaks korrust, üleval puhkeruum,all korrusel leili- ja puhkeruum. Saunast 10m eemal on Leevi jõgi, koos rikkalike kala- ja vähivarudega, nii et tegevust peaks jättkuma.Riputan üles ka lingid kus piltide põhjal sellest kohast saaks parema ülevaate. Kokkutuleku toimumise jaoks oleks vajalik registreerumise koduleht, kus rahvas saaks vajalikud maksed sooritada ja kohti broneerida(nt. bussile). Kodulehe võin tellida Aare.pri käest. Foto materjali panen üles esimesel võimalusel, praegu Picasa web`i serveriga mingi probllem, ei lae stuffi üles. Nii pildid üleval:Tootmishoone:http://picasaweb.google.com/lh/searc...otmishoone#0+1
      Saab teha ka lõket nt:http://picasaweb.google.com/lh/searc...kematerjal#0+1
      "Kõlleste mee- ja kommimeistri" eilne ülimalt tagasihoidlik sünnipäev:http://picasaweb.google.com/lh/searc...0Sokk%2036#0+1
      Saun näeb välja siis selline:
      ja Leevi jõgi:
      Muidugi hein on veel sellel aasta kahjuks niitmata, robotniiduk kuluks marjaks ära.
      viimati muutis kasutaja Max27; 05 m 2007, 10:05.

      Comment


        #33
        Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        koht ilus. aga palju selline asi maksma läheb meile?
        Arvan, et Tallinnast tulijatel transpordiprobleeme võibolla ei esine. Autoga tulijaid on ma arvan ikka ka, kes siis rahvast pääle saavad võtta (ja stuffi).

        Comment


          #34
          Vs: Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          Esmalt postitatud bloody-orc poolt
          koht ilus. aga palju selline asi maksma läheb meile?
          Arvan, et Tallinnast tulijatel transpordiprobleeme võibolla ei esine. Autoga tulijaid on ma arvan ikka ka, kes siis rahvast pääle saavad võtta (ja stuffi).
          Maksma ei tohi asi rohkem minna kui eelnevatel aastatel, veidi peab muidugi inflatsiooni ka arvestama. Ma usun et siin foorumis leitakse kamba peale ühisidee, et kudas seda "hobitroonikute" kokkutulekut läbi viia ja kes seda organiseerima hakkavad. Registreerimis koduleht oleks asja võti, siis saaks umbkaudu teada palju kindlaid tulejaid on.(Teab sööke- jooke tellida jms. tolleks päevaks)

          Comment


            #35
            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Ürituse ajakava võiks näha välja selline: 18. august kohalesaabumine, õhtupoolikul ürituse pidulik avamine, kes muusikariistu oskavad käsitseda võiks need kaasa võtta, sest on võimalus ülesastuda laval oma kavaga. 19. august workshopid, leiutiste demostratsioon, töötoad. 20. august Eesti Vabariigi taasiseseisvuspäev. Ühtlasi ürituse viimane päev, lõuna paiku algaks asjade kokku korjamine ja tagasi koduteele suundumine. Kõigi nende kolme päeva jooksul on kasutada saun, koos kõige sinna juurde kuuluvaga, ja loomulikult kohalik veekogu kalastamiseks või siis niisama vees solberdamiseks. Tartust on kohale võimalik saada 15.30 ja 18.20 Kambja-Põlva bussiga(pilet ca30EEK) ning samade liinidega saab hommikuti Tartu jälle tagasi.
            Võtame endit kokku ja teeme selle kokkutuleku ära.

            Comment


              #36
              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              Max27

              Sinu jutust jääb mulje et oodatud on ainult Tallinnlased.


              Jube mõttetu üritus sel juhul.

              Comment


                #37
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Esmalt postitatud Elektrik poolt
                Max27

                Sinu jutust jääb mulje et oodatud on ainult Tallinnlased.


                Jube mõttetu üritus sel juhul.
                Kuna pool Eesti elanikkonnast elabki tegelikult Tallinnas, siis tuleb pealinnlaste peale ka mõelda. Ma eeldan, et sul Elektrik on olemas oma auto(tööauto), millega on võimalik kohale tulla ja Pärnust masina peale veel mõni elektroonikahuviline võtta. Ma arvan et bussi tellimine võib osutuda mõtetuks raha kulutamiseks, kui pooled huvilised tulevad üritusele oma transpordiga(ka Tallinnast), selliseljuhul tuleks eelnevalt kokku leppida kes keda oma sõidukisse peale võtab. Üldiselt on asi selline, et täpselt nii palju kui on erinevaid inimesi ja sama palju on ka erinvaid arvamusi aga mingis osas peab ometigi lähiajal otsuse langetama, et kus üritus korraldada ja kes päevakavsid koostab ning rahalise vastutuse omale võtab. Seniks aga ilusat suve kõigile.

                Comment


                  #38
                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Täiesti isiklik auto jah olemas.
                  Niiet kui Pärnu kandist või kuskilt siit minejaid on siis andke märku kui on soov koos minna.
                  Kui pole siis tulen üksi.
                  Nädalavahetusel vaevalt mul midagi muud ette tuleb, et tulla ei saa.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    Autoga Viljandi rahvas võiks ka teada anda.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Ürituse ja registreerimise leht on edukalt küpsemas, ainult, et mul poleks nii või naa sinna midagi panna, kuni pole teatud asjades kokku lepitud. Üritame põhiasjad enne kokku leppida ja ehk selleks ajaks saab kood kah kribatud.
                      Endiselt ootaks nii ideid, mida teha, kui ka esinejaid.
                      Kas võistlustest, nagu esimestel kokkutulekutel on keegi huvitatud? Kui, siis millistest (arvestage sellega, et vtl-l pidid kõvakettad otsas olema )
                      Kuidas ülejäänud rahvas siin välja pakutud mitmepäevasesse üritusse suhtub? St seni on ainult kuni järgmise päeva hommikuni olnud.
                      jne...
                      transistor[ätt]starline[punkt]ee

                      Comment


                        #41
                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Tere õhtust kõigile ! Arutasin foorumiväliselt mõne vanema siinse tehnikafoorumi olijaga sellel ürituse pikkuse teemal ja nemad arvasid, et kui juba väljasõit ühelepoole teha siis võiks foorumlaste suvelaager kesta rohkem kui päeva, muidu on nii, et jõuad kohale, ütled "tere" ja varsti juba träni kokkupakkimise ning lahkumiseaeg. Loomulikult oleks selle kokkutuleku objektiivsuse huvides vaja läbi viia teatud "rahvauuringud", see eeldab muidugi seda, et huvi asja vastu endiselt püsib ja viitsitakse kommenteerida vastaval teemal. Kõvaketta või floppiseadmete puuduse ees pole mõtet hirmu tunda, mul metsa ääres kuuri all vedeleb neid kastide viisi(sadades ühikutes), nii et lihaste treeninguga viimane aeg alustada, et viise tuleks märkimisvääse tulemusega.

                        Comment


                          #42
                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          Hehhee ma olen hetkel tööl komandeeringus seal Põlvamaal kõlleste läheduses.Poleks sugugi pikk maa läbi hüpata,kui asi seal toimuks,aga nv ei viibi seal,seega vist jääb ära.Algul mõtlesin juba,et jutt käis samast saunast,kus me oma töökaaslastega viibime.Saun kahe korrusseline,10m eemal veekogu jne.Sealne loodus on tõesti suht pro muidu.Sellist konnade möla polnud ma varem kusagil kuulnud,kui seal õhtuti ja öösiti toimus.Niiet laske peol alata
                          otsija

                          Comment


                            #43
                            Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            2 päeva- kolm päeva... noh ok... eks võib kah (WOO)
                            arvatavasti/võibolla saab ka tallinnast (õismäe-mustamäe) rahvast peale võtta. kindel veel pole. oleneb kuupäevast.

                            Comment


                              #44
                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              mitmepäevane üritus ei oleks mitte paha. sellise asja eest võib ka tiba rohkem maksta(mina räägin enda eest). särk võiks olla, kui võimalik. mitmepäevasel üritusel on muidugi toitlustamine natuke keerulisem, samas põhirõhu ses punktis saaks panna korralikule lõunale, õhtul saab miskit sussitada ja vedelat leiba libistada. kui ma eestis oleks, siis saaks ehk mingi vorstilaari sponsorluse korras orgunnida, aga siit on see keeruline.
                              osa ei saa vb võtta kõikidest päevadest, kuna Eestisse saabumine võib kuskile samasse aega langeda...
                              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                              Comment


                                #45
                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                Esmalt postitatud Max27 poolt
                                ... võiks foorumlaste suvelaager kesta rohkem kui päeva, muidu on nii, et jõuad kohale, ütled "tere" ja varsti juba träni kokkupakkimise ning lahkumiseaeg. ...
                                Õige ta on, isegi näod-nimed ei jää selle mõne tunniga meelde,
                                veidigi pikemad teemad-jutud jäävad rääkimata ja kes-teab-mis
                                vastastikku kasulikud suhted loomata. Teekski seekord uutmoodi,
                                kasvõi katseks. Minu kogemused näiteks raadioamatööride suvistest
                                kokkutulekutest (milledest hulk aastaid osa võtnud olen) kinnitavad,
                                et selline variant võib enamusele isegi meeldima hakata...
                                Elektroonika töötab suitsu baasil.
                                Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                                Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                                Comment

                                Working...
                                X