Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Jeei!

    Comment


      #92
      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Yeah, siis võin kindlasti ennast kohale tirida

      Comment


        #93
        Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        Kuda seis on? On mingi lehehakatis valmima hakanud või ootab vihmast ilma (mida homseks lubati).

        Comment


          #94
          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          UP

          tõstan teemat .

          Kuigi siit teemast on läbi käinud ligikaudne aeg ja koht, pole nagu üksühest infot.

          Kirja võiks panna lõpliku kuupäeva ja samuti täpse toimumiskoha !
          Augusti plaanid tahavad tegemist (ja mitte ainult mul).

          Martin@kokkutuleku fänn
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #95
            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Tere kõigile ! Näiliselt on tõesti siin kokkutuleku teema all vaikus olnud, see veel ei tähenda seda, et tööd sellesvallas ei teha. Info liigub meie selleaastases korraldusmeeskonnas PS`de ja mobiilitugijaamade vahendusel ning pole hakanud iga väiksema "mõtte" korral antud foorumi teemat edasi arendama. Muidugi peab vabandama, olen teid kõiki koos Hr. Transistoriga veidi teadmatusse jätnud, kuid avalikku registreerimisportaali ei tule enam kaua oodata. Tegelikult on see koduleht juba mõnda aega osaliselt valmis aga kuna haldusriistade link veel 100% ei toimi (õhtuks pidi korda saama) siis pole regamislehte avalikult mõtet üles panna olnud. Vahepeal juhtus koduserveriga, kus Tehnikahuviliste kokkutuleku link koos vajalike andmetega pesitseb, õnnetus- nimelt "väike tulekahju". Õnneks on praeguseks server korda saadud ja töö tänu sellele on saanud jätkuda, samuti on Hr. Transistor kogu aeg muude ettevõtmistega hõivatud olnud ja selle aastast kokkutuleku kodulehte saanud teha ainult omast vähesest vaba- ja uneajast. Isiklikult olen sellel registreerimislehel juba ennast ära reganud ja homme sooritan makse. Kõigile veelkord teadmiseks, et kokkutulek toimub 18-20 august 2007, Põlvamaal, Kõlleste vallas, Veski külas, Kure-Vaeste talu maadel. Täpsema info leiad peatselt valmival kodulehel.

            Kõigile kõige paremat soovides: Margus

            Comment


              #96
              Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              kuupäev sobib, aeg sobib, loodan, et ka ilm sobib, koht sobib, mina olen tulija

              Comment


                #97
                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Noniih, lõpuks võtsin end siis kokku ja tegin viimase lõpu ka ära, vabandust muidugi, et nii kaua läks, aga on tõesti kiire olnud.
                Aadressiks sedakorda http://kokkutulek.lylitus.org/07 .
                Loodame, et liiga jube välja ei kukkunud. Minu poolest võib registreerumine alata.
                Kui tekib probleeme või ideid lehe tehnilise poolega seoses, siis minuga saab ühendust allkirjas oleva e-maili aadressi kaudu.

                Isiklikult küll kahtlustan, et IE7 all võib kujunduses mingeid ebanormaalsusi esineda, kuna polnud võtta seda brauserit kuskilt, et üle kontrollida.
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #98
                  Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  1 soovitus:
                  peale registreerumist kiri on selline: "Üritusel näeme!", midagi oleks nagu puudu...
                  Äkki "Üritusel näeme, raisk!" oleks parem? ok kõigest minu tobe soovitus... sry


                  Lisaks ei leidnud mina seda Kure-Vaeste talu kahjuks (googelist). Äkki saaks mingid täpsemad koordinaadid (google earth koordinaadid nt )

                  Comment


                    #99
                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    Tere !

                    Kaardilink ja ürituse toimumiskoha paiknemine kaardil ning kohalik teedevõrgustikuga seotud info Tehnikahuviliste kokkutuleku kodulehele lähipäevil tulemas. Oodake palun ära !

                    Margus

                    Comment


                      Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      väga hea tänud.
                      Me be regatud ka. Lootsin esimesena jõuda, aga fre oli juba ette jõudnud

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Hakkasin regama aga sain veel pidama.
                        Venelased ütlevad, doverja no proverjai.
                        1. Ei leia ühegi otimootoriga "Kure-Vaeste" nimelist kohta.
                        2. Osavõtutasu tuleb kanda kellelgi kolmandale isikule ? või keegi on valenimega.

                        Mj
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          Esmalt postitatud martinj poolt
                          Hakkasin regama aga sain veel pidama.
                          Venelased ütlevad, doverja no proverjai.
                          1. Ei leia ühegi otimootoriga "Kure-Vaeste" nimelist kohta.
                          2. Osavõtutasu tuleb kanda kellelgi kolmandale isikule ? või keegi on valenimega.

                          Mj
                          Selles teemas valenimesi ei kasutata minu poolt, laekuri ametit peabki kolmas isik, mis selles nii imelikku on ?
                          Kure-Vaeste talule netiotsinguga vastet ei leiagi, otsi parem krundiomaniku Imre Sokk nime järgi, siis peaks päris "mitu" otsingutulemust saama.
                          Ära külva rahva sees asjata paanikat ja pane nimi kirja.

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Martiniga ühel meelel.
                            Jube segane asi on hetkel (vähemalt minu jaoks):
                            Aivar Paulson nimega leiab netist mingi Palandiku talu.
                            http://www.telemedia.ee/telemedia.ph...LANDIKU%20TALU
                            Samas talu omanik pidi keegi Imre Sokk olema. Otsinguga ei leidnud mitte midagi.

                            Saa nüüd aru kes on kes.
                            Mitte ükski neist pole foorumis teada.
                            Nu ma saan aru et krundiomanik ehk tõesti ei tea sest foorumist midagi aga rahakoguja?


                            Selline asi ei julgusta küll ülekannet tegema.

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              [quote=Elektrik]Martiniga ühel meelel.
                              Jube segane asi on hetkel (vähemalt minu jaoks):
                              Aivar Paulson nimega leiab netist mingi Palandiku talu.
                              http://www.telemedia.ee/telemedia.ph...LANDIKU%20TALU
                              Samas talu omanik pidi keegi Imre Sokk olema. Otsinguga ei leidnud mitte midagi.

                              Saa nüüd aru kes on kes.
                              Mitte ükski neist pole foorumis teada.
                              Nu ma saan aru et krundiomanik ehk tõesti ei tea sest foorumist midagi aga rahakoguja?

                              Segast pole siin mittemidagi. Imre Sokk on Kure-Vaeste talu peremees (tema maatükil ongi see kokkutulek planeeritud)) ja Aivar Paulson on Palandiku talu peremees (rahakogur, lahendab oma 7. kohalise bussiga ürituse ajal tekkivaid transpordi probleeme, aitab mind ettevalmistustöödel), mõlemad on täiesti erinevad isiksused ning elavad erikohtades. Kumbki nendest pole Tevalo Tehnikafoorumiga seotud st. nende huviala/eriala ei ole elektrotehnika/elektroonika, seega ei osale nad "väitlemisega" selles foorumis ega registreeri ennast sellele kokkotulekule.
                              Nende inimeste kanda jääb vaid kõrvalosatäitja roll selle ürituse organiseerimisel. See, et Sa Elektrik ei leidnud googlest Imre Sokk nime põhjal ühtegi tulemust on lausa hämmastav, proovi veel korra !
                              Ootame endiselt ettepanekuid ja arvamusi selle aastase Tehnikahuviliste kokkutuleku teemal.

                              Margus
                              viimati muutis kasutaja Max27; 29 m 2007, 23:04.

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                Esmalt postitatud Max27 poolt
                                Imre Sokk on Kure-Vaeste talu peremees
                                Ehk on tegemist Kure-Vaese taluga?

                                Comment

                                Working...
                                X