Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Mina kasutan ära foorumikaaslast Alosi't. Kui rääkida, saab ka ehk meiega. Kuna ma ise pole transpordimasina peremees, ei tea midagi täpsemalt kosta. Annan info edasi?

    PS! Kas tõesti asukoha tallinnast eemale viimine võttis osavõtu nii madalaks? :| Oleks siis nende inimeste poole pealt tagasisidetki..

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Oleks siis nende inimeste poole pealt tagasisidetki..
      Ainuke asi mis teada on praeguseks on koht ja hind, kõige tähtsam-mis toimuma hakkab, on minuarust täiesti lahtine veel praegu (peale sauna ja õllelakkumise muidugi).

      Mulje jäänud, et foorumi vanakesed panevad siin suuremad asjad paika, et ei ole hakanud oma arvamust ja ettepanekuid trükimusta panema, seda enam, et eelmistel aastatel pole käinud.

      Kui mingi konkreetsem kava vms välja töödatakse siis oleks juba edevam, praeguse hetkega head seltskonda, õlut ja sauna saab kodus maal ka.
      Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
      Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        Korduvalt on küsitud ideede ja teemade kohta, mina küll korraldajaid ei süüdistaks. Kuna sa pole isegi üritanud, kuidas siis võid üldse mustama hakata?

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          Vat kui hea kui asi on kui tegevus toimub Põlvamaal kui autoga ei saa siis tuleb kondimmotoriga tulla. Aga minu arust ei ole see kah õige kui iga aasta Tallinas toimub see asi, teistel kah vaja areneda.
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Esmalt postitatud RaunoK poolt
            Vat kui hea kui asi on kui tegevus toimub Põlvamaal kui autoga ei saa siis tuleb kondimmotoriga tulla. Aga minu arust ei ole see kah õige kui iga aasta Tallinas toimub see asi, teistel kah vaja areneda.
            Ma ei näe, et Sa veel registreerinud oleks ennast..

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              Korduvalt on küsitud ideede ja teemade kohta, mina küll korraldajaid ei süüdistaks. Kuna sa pole isegi üritanud, kuidas siis võid üldse mustama hakata?
              Keegi ei ole kedagi jumala eest mustama hakanud, ei taha kedagi süüdistada ka.
              Ideede ja teemade kohta on küsitud küll aga mina näiteks ja vb ka teised, kes pole eelnevatel üritustel olnud ei hakka lihtsalt oma ideid välja pakkuma, sest täies mahus ei tea mis tehtud jne. Mulle tundub nagu loogiline, et vanad olijad arvestades eelmiste aastate tegevusi pakuvad mingi uue tegevuskava mitme peale välja. Kas vanadele olijatele ei tunduks tipa imelik kui minusugune vaevalt 100 postitusega kasutaja, kes pole eelmistel üritustel käinud, hakkaks siin hirmsasti mingit päevakava kokku panema ja lolle ettepanekuid tegema?
              Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
              Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

              Comment


                Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                ei miks lolle. kõik ettepanekud on ikka oodatud ma kahtlustan. Mis siis, et olnud on. Fun on ikka

                EDIT:
                Kõige huvitavam ja mingil määral imelik on nimekirjas mitte näha kodanikke felch ja martinj, kes minu teada on igal üritusel kohal käinud... hmm... kahju muidugi, kui tulla ei saa
                viimati muutis kasutaja bloody-orc; 11 m 2007, 19:46.

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Mis see postituste arv loeb? Selle järgi võib ainult eelarvamusi tekitada. Pakkuge ikka ideid välja, registreeriga ja võimalusel vedage igast kraami kaasa teistele vaatamiseks.

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    Esmalt postitatud Eggy poolt
                    PS! Kas tõesti asukoha tallinnast eemale viimine võttis osavõtu nii madalaks? :| Oleks siis nende inimeste poole pealt tagasisidetki..
                    Niipalju kui mina tean, 'felch' ("Felch@kokkutuleku_fänn") tõenäoliselt
                    sel aastal osa ei võta (kaugus poleks takistuseks aga formaat ei sobi).
                    Veel pole oma kohaletuleku võimalustes ka 'digital' kindel. Võib-olla
                    solidaarsusest nendega, või ka lisaks muul põhjusel pole 'martinj' ("Martin@kokkutuleku fänn") ka veel kahtlemist ("Hakkasin regama
                    aga sain veel pidama.") lõpetanud ega oma loobumisest või osavõtust
                    seni märku andnud. Umbes samuti vist kahtleb veel 'Elektrik', kes seni
                    pole registreerunud. Aga aeg oleks minumeelest ammu käes...
                    Kuna mitmedki ootavad veel mingit "viimast minutit", ei kujuta mina küll
                    ette, mismoodi saaks varem kasvõi lõplikku päevakava paika panna.
                    Kõike ei saa ka 'Max27' ja 'transistor'i õlgadele laduda, meil tuleks ka
                    endil rohkem initsiatiivi üles näidata hea korralduse hüvanguks. Jäänud
                    on ainult nädal, nüüd oleks küll päramine aeg kahtlejatel lõplik otsus
                    ära teha, et saaks asja edasi planeerida kasvõi ettekannete osas...
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Meie ülitöökast ja geniaalsest kollektiivist on peaaegu pooled juba reganud. Ise ma ei jaksa vist ennast Põlvasse vedada. Samas, mida see 18..20 tähendab ? Et toimub 20ndal ka või ? See ju sulaselge tööpäev ?

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Esmalt postitatud KaruTEC poolt
                        See ju sulaselge tööpäev ?
                        Uuri täpsemalt, minu kalendris on see küll punane :-)
                        viimati muutis kasutaja vaiko; 12 m 2007, 00:26. Põhjus: näpukas

                        Comment


                          Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          ei ole ta miskit! riigipüha on! savisaar käeseb meil puhata ja taasiseseisvumispäeva tähistada

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Heh, kimasin augusti algul seal ringi, sellest talust sai ka mõõda sõidetud, ullu mõnnad teed seal, just kruusateed, pässi kõvemini annad ja saad rattad maast lahti, mina küll korra sain , teistele ei soovita...
                            Wtf?

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              Esmalt postitatud KaruTEC poolt
                              .... Ise ma ei jaksa vist ennast Põlvasse vedada. ....
                              Kahju küll kui (vist) ei jaksa, aga veel jõuab ümber mõelda.
                              Kindlasti oleks huvitav üksteist ka silmast-silma näha.
                              Lohutuseks, ega Põlvasse poleks asjagi, tükk maad lähemal...

                              'Max27' lubas kohapeal ka minimalistliku labori või töölaua panna
                              kus saaks vajadusel kasvõi mõnele mittetöötavale asjale ühiste
                              jõududega hinge sisse puhuda kui keegi midagi sellist kaasa toob.
                              Trafode kerimine on tihti küsimusi tekitanud, ma vist vaatan üle
                              ka oma varasematel aegadel "vett ja vilet" saanud kerimispingi,
                              ehk sobib kaasa võtta ja töölegi rakendada...
                              Aega võiks seal ka selleks jätkuda...
                              Elektroonika töötab suitsu baasil.
                              Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                              Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                ahsaa krt. Et siis taasiseseisvumise puhul toimub riiklikult lubatud logelemine ?? See on kuritegu tööandjate vastu. Võiks vahelduseks olla ka tööpüha, et nt. 6 veebruaril kõik töötajad teevad 24 tundi ilma palgata tööd.

                                Sellisel juhul loodan isegi kohale tulla Eks näis.

                                Comment

                                Working...
                                X