Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    Palka ju selle päeva eest ei maksta.
    If you think education is expensive, try ignorance.

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      ja puhkusest seda päeva ka maha ei võeta, kui see peaks puhkuse hulka mahtuma...

      kahetsusega pean teatama, et mina pääsen rätipeade juurest tulema alles 22, seega osavõtjat minust jälle ei ole . kahetsuse tõestuseks luban järgmise aasta kokkutulekut toetada 2x osalustasuga, isegi kui mingi vääramatu jõud peaks jälle mind takistama kohale jõuda.
      krt peab vist töökohta vahetama
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        Jah, kokkutuleku fänn ma olen,tõesti, kuid see aasta ei tule.
        Kui vaja tegelikke põhjuseid(pole tähtsuse järjekorras), sii olgu...
        1. Asukoht on selline, et ilma ühiskondliku vahendita sinna ei saa. Jalgrattaga sinna ei lähe.
        1a. Kola sinna kaaasa eriti ei vea
        2. Registreerunutest puuduvad ka teised vanad kalad.
        3. (ajendatuna p1 ja p2 , mis osutuid otsustavaks). Kuna kutsuti,siis lähen ühele teisele üritusele.



        Martin.soovib teistele toredat kokkutulekut.

        P.S annan ka väikese vihje - aeg on veidi vilets. 3 vaba päeva+reede õhtuga neljas poolik.. Ainult poismehed saaksid nii kaua ära olla. Oleks veel, et tavaline nädalavahetus.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          bloody-orc hõivas ühe koha autos ära, ruumi on veel.
          If you think education is expensive, try ignorance.

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Esmalt postitatud andreie poolt
            bloody-orc hõivas ühe koha autos ära, ruumi on veel.
            Võtaks ka ühe, kui nii lahkelt pakutakse ära viia meid meie armsast Tallinnast.

            Registreerumisandmete järgi vaatan, et väga paljud pole märkinud, et nad midagi kaasa võtavad. Ise pean ka häbiga tunnistama, et midagi huvipakkuvat pole kaasa haarata. Samas teistele, kellel oleks midagi huvitavamat, ütlen nii palju, et ega tegu ei pea tingimata olema isetehtud või täiustatud asjadega, piisab, kui asi on loomult huvitav.
            Seda enam, et workshopide alla me vist praeguse seisuga ära veel ei upu.

            Kes nimekirja vaadata ei viitsi, siis neile teadmiseks, et praeguse seisuga on meil registreerunud 22 inimest, kellest 17 on maksnud.
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              terv
              omal miskit uut projekti ajapuudusel pooleli pole mida kaasa võtta aga kui huvi on siis minu tagasihoidlik vanade lapparite kollektsioon mahub kindlasti autosse pluss mingeid elektroonikaseadmeid veel mida siis koos hea häkkida.
              keegi orgunnijatest võiks ka GPS koordinaadid ära täpsustada et teaks kuhu tulla.

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Ehk annab teistele hoogu juurde.
                Leidisn omal kraami, mida kaasa tarida:
                1.) Labori toitekas
                2.) Valmiv CNC pink
                3.) Äikesedetektor
                4.) ....ehh...ei tulegi kohe asju ette enam, kuna pole kodus.
                Nii-öelda tööstuslikuma tüki saaks semoconductor analyzeri kaasa võtta, mis kit-ina tellides maksis kuskil 40€.

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Kui kellelgi oleks antenni kasvõi laenuks, saaksin võtta kaasa lisaks PMR jaamadele oma CB käsilällari (vt allkirja)...

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    No tegelikult minupoolt seekord oleks siis plaanis pisut pajatada lampvõimendite väljundtrafode arvutamise ning kerimise osas(kui kellelgi huvi).Samas haaran laborist(kusjuures toakasealt) kaasa oma "kerimispingi"!Ning seekord on kaasas ka üks eriseade(võtke kui kiirelt nikerdatud kehvat käsitööd).Nooremad oliad mind ei tea, kuid vanemad kindlasti...

                    Samas felcile veel ähvarduseks: lähinädalatel tuleb eesti keelne osa B-klassi lampvõimendite projekteerimise ning väljundtrafode arvutamise kohta!PANE END VALMIS
                    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                    Projektide pildid
                    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Pean kurvastusega tõdema, et ka mina ei saa sel aastal kohale tulla. Tallinnast oleks ehk veel jõudnud mõne hetke vältel läbi hüpata aga kuna mitu muud tähtsat üritust ees, siis vahepeal lõunaosariikidesse küll ei jõua.

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Ma võtan eelsoojenduse kontrolleri kaasa ... Rohkem nagu polegi midagi võtta

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          regasin, põlva pole kaugel, oleneb mis seal toimub ja kas olen kõik päevad kohal:P
                          Pluss on massis ja kõik on sassis

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Esmalt postitatud kl poolt
                            .... võiks ka GPS koordinaadid ära täpsustada et teaks kuhu tulla.
                            Kure-Vaese talu õues oleva elamu koordinaadid L-Est'92 süsteemis* on
                            6-66-450 E (Y) ja 64-45-300 N (X),
                            LAT/LON (kraadid, minutid, sekundid) andis GPS konverter nendest
                            58º 07' 02'' N
                            26º 49' 30'' E

                            * - Sisuliselt meetrites (viimane koht) väljendatult,
                            seda kasutavad mitmed kaardiserverid. Leidsin ka
                            netist juhendi L-Est'92 seadistamiseks GPS-ile:
                            Transpordiamet korraldab Eestis inimestele ja vee-, õhu- ning maismaasõidukitele ohutut, keskkonda säästvat liikluskeskkonda.

                            (viimasel leheküljel, lk. 14) ja asendatavusest...

                            Elektroonika töötab suitsu baasil.
                            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                            Comment


                              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              Esmalt postitatud fre poolt
                              Niipalju kui mina tean, 'felch' ("Felch@kokkutuleku_fänn") tõenäoliselt
                              sel aastal osa ei võta (kaugus poleks takistuseks aga formaat ei sobi). ...
                              Ei märganud kohe seda postitust, nõuab vist isiklikku vabandamist...
                              Jah, sedapuhku ma kahjuks kohale ei tule. Ajakava lubanuks küll lühemal ja lähemal üritusel olla aga lõunaosariikidesse paraku ei jõua. Tegelikult oli minu meelest ürituse senine formaat (1 õhtu) optimaalne, 3 päeva kipub vist lohisema hakkama.
                              Kaotajaks pooleks olen mõistagi mina ise, kokkutulekulistele soovin kõike paremat.
                              Ja kes väitis, et vanu kalu pole kohal? Kes siis Fre on? Kui teil õnnestub teda ettekannet esitame meelitada, tasub hoolega kuulata! Selliseid kogemusi pole ilmselt enamikul.
                              Aga...kokkutuleku fänn olen ikkagi
                              viimati muutis kasutaja felch; 13 m 2007, 22:09.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                Kas keegi teeks kokkutulekul väikese seminari impulsstoiteplokkide tööpõhimõttest? Mind antud teema väga huvitaks. Samas oleks võtta kaasa ka paar katkist 12V 16A toiteplokki, mille kordasaamine oleks mulle vajalik ja huvipakkuv ettevõtmine.
                                M: LCD paneelid sülearvutitele. Suur valik! PS abiks.

                                Comment

                                Working...
                                X