Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

    s&#252;&#252;a ja telk tuleks ma arvan, et ikka kaasa vedada<muidugi ka eelnimetatud omadused ja p&#228;ike

    PS keegi v&#245;iks ka 2 identset fotoandurit (fotodiood/-takisti/-transistor). Hea oleks, kui n&#228;htava valguse omad. T&#228;nud.

    Comment


      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

      Esmalt postitatud RaunoK poolt
      Kas kaardiga poleks mitte parem näidata kus see koht om. Piltidega om nagu kuidagi nõme. Ja oletame, et keegi tuleb telgiga, kas ohtu pole, et järgmiseks päevaks on telk juba ära varastatud.
      Paneks siis igaksjuhuks veelkord (link juba korra oli) kaardi ka uuesti:

      http://www.sovietcollectibles.com/images/Kure-Vaese.png

      Seal see punane lipp on oma varrega täpselt õiges kohas maasse
      torgatud...
      Niipalju veel, et Luka ja Piigaste bussipeatuste (kaardil punasega)
      vahelt läheb kah üks tee (kõige uuemal Regio teedeatlasel ta on)
      Poka peale, sellel on hargnemisi vähem ja eksimisvõimalust pole.
      Pildid võivad ka abiks olla, need on igaksjuhuks hiljem lisatud.
      Koht on kõrvaline, mürtsu võib teha nii et taevani kostab, keegi
      pahandama ei tule (rääkisin ka ise talu omanikuga). Naaber seal
      ka pidevalt ei ela ja teda lärm ei häiri, vahel harva pidavat käima
      ainult heina niitmas. Telgiga pole muret, hoiame ühiselt silma peal
      ja ega päris võõraid nagunii ka ei lase sinna.
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

        Väike abipalve veel Tallinna poolt tulijatele. Mul oleks nimelt vaja üks läpakas Tallinnast minu kätte saada, imehea võimalus oleks kokkutulekule tulijatel see kaasa haarata, kui asukoht väga kole ei ole. Ma annan siia ka aadressi, kus seda ideeliselt kätte saab. Kui keegi arvab, et suudab selle kiire asja juures aidata, siis PS!.
        Aadress:majaka 49


        Tähh.

        Comment


          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

          Siitpoolt ka selline asi veel, et kes Tallinnast liikuv elukas oleks nõus mind peale võtma? Inimene(andreie), kes mind algselt tooma pidi kahjuks ei saa tulla.

          Tõstataks varakult ühtlasi sellise küsimuse, et kes teab, et ta on registreerunud, aga tulla ei saa või kes teab, et keegi teine tulla ei saa. Seda oleks vaja teada.
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

            Kas kokkutulekutel vanatäikad kah on olnud?
            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

            Comment


              Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

              Kahjuks tõsilugu. Palun väga vabandust.
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                Esmalt postitatud andreie poolt
                Kahjuks tõsilugu. Palun väga vabandust.
                Nojah, pole midagi teha. Vahel tuleb asju ette.

                Üldiselt martinr112 pakkus mulle kohakest.

                Muide, plaanin kaasa võtta mõne tegelase jaoks no-name flux-i vist ühes täis ja ühes poolikus liitrises pudelis. Keskmisel huvilisel pole korraga sellise kogusega nii või naa midagi teha, seega kes natuke tahab võiks mingi pisikese pudelikese kaasa haarata juhuks, kui väga üle jääb.
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                  Hommik
                  Kui kellegile huvi pakub siis saaksin teha v&#228;ikese loengu valves&#252;steemidest, mingi katselooma(valvepult pluss mingid andurid) saan ka kaasa v&#245;tta.
                  natuke v&#245;ib lobiseda ka tulekahjusignalisatsioonist.
                  midagi tirin kindlasti veel kaasa.
                  n&#228;eme homme

                  Comment


                    Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                    Ma kujutan ette, et selle aja sisse mahutab veel palju muudki ära ja mööda külge see maha ei jookseks.

                    Comment


                      Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                      Tere k&#245;igile!

                      J&#228;&#228;nud on veel loetud tunnid...
                      Vastused tekkinud k&#252;simustele ja muust olulisest.

                      Registreeruda saab ka kohapeal, kes seda veel teinud ei ole. Kaasav&#245;etud pereliikmetelt osalustasu ei v&#245;ta, aga nende toitlustamisega vaatame kohapeal, kuidas j&#228;tkub. 6-meetrise l&#228;bim&#245;&#245;duga telk on renditud Teaduskeskusest AHHAA, esimesed kohalej&#245;udnud saavad aidata seda p&#252;stitada (v&#228;hem kui neljakesi sellega toime ei tule).
                      Laup&#228;ev (18. augustil) ongi enamiku kohaletuleku p&#228;ev (m&#245;ned saabuvad alles p&#252;hap&#228;eval, p&#245;hikava alguseks). Teeme &#252;hiselt viimaseid ettevalmistusi, k&#252;tame sauna, kohaneme olustikuga ja paneme paika t&#228;psema ajakava p&#252;hap&#228;evaks.
                      P&#252;hap&#228;eval (19. augustil) alustaks p&#245;hikavaga kell 11, selleks ajaks peaks k&#245;ige hilisemad tulejad ka kohal olema. L&#245;unavaheaeg v&#245;iks olla k. 13...14 ja teise s&#246;&#246;gikorra teeks kella 17...18 vahel. Teisi kellaaegu ei tahaks veel praegu paika panna, &#252;hiselt otsustame.
                      Tekkivatest transpordiprobleemidest Tartust ja P&#245;lva maakonna piirides palun mulle telefoni teel (nr. 58016344) otse m&#228;rku anda. Kes &#252;ldse tulla ei saa, aga on s&#228;rgi tellinud, lepime eraldi kokku k&#228;ttesaamise mooduse.
                      Esinejate oma initsiatiiv on igati teretulnud, ka valves&#252;steemide teema leiab kindlasti kuulajaid.
                      Loomulikult v&#245;ib kaasa tuua ka kraami omaniku vahetamise m&#245;ttega, peamiseks oleks aga omavalmistatud elektroonikaasjade kaasatoomine teistele n&#228;itamiseks ja miks mitte ka v&#245;istlusmomendi tekitamiseks. M&#245;ne probleemse seadme p&#252;&#252;ame ka kohapeal elule &#228;ratada, toon sinna k&#245;ikv&#245;imalikke komponente ja t&#246;&#246;riistu.
                      Kokkutuleku paik on soovijatele kasutatav kuni esmasp&#228;eva &#245;htuni.

                      Kohtumiseni laagriplatsil. Margus.

                      Comment


                        Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                        Kas keegi võiks mulle ära seletada ilusti kus see talu asub. Oli see ikka Vaese kure talu või midagi muud? Ma ei tea kah kas ma käisin ikka õiges talus, naaber kül ütles, et Vaese kure talu oli, noh seal ma siis oma arust käisin aga kedagi ei olnud. Kirjeldan siis talu hoovi, ma ei tea aga seal pidi olema mingi sokolaadi tehas olema või midagi sellist on õeldud, et seal pidi mingi taruvaiguga ka tegelema ja meega aga mesilasi ma ei näint kuskil aga midagi sarnast kirjeltatu järgi ei näinud. Ma ei saa aru on see mingi jama? Kell oli midagi 10 ringis. Kas keegi oskab selle talu ära seletada koha ja välja nägemise. Tulematta kah ei taha jääda.
                        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                        Comment


                          Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                          Esmalt postitatud RaunoK poolt
                          Kas keegi võiks mulle ära seletada ilusti kus see talu asub. Oli see ikka Vaese kure talu või midagi muud? Ma ei tea kah kas ma käisin ikka õiges talus, naaber kül ütles, et Vaese kure talu oli, noh seal ma siis oma arust käisin aga kedagi ei olnud. Kirjeldan siis talu hoovi, ma ei tea aga seal pidi olema mingi sokolaadi tehas olema või midagi sellist on õeldud, et seal pidi mingi taruvaiguga ka tegelema ja meega aga mesilasi ma ei näint kuskil aga midagi sarnast kirjeltatu järgi ei näinud. Ma ei saa aru on see mingi jama? Kell oli midagi 10 ringis. Kas keegi oskab selle talu ära seletada koha ja välja nägemise. Tulematta kah ei taha jääda.
                          Transistor, kes on üks korraldajatest, hakkas alles 11 aeg Tallinnast liikuma. Ma ei usugi, et kedagi veel kohal oleks olnud. Aga eelmises poestis on just kirjas, et helista MAx27-le ja uuri elu. Tulemata ei tohi muidugi jätta :P

                          Comment


                            Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                            Üritus oli meeldiv. Need pildid mis mu aparaadi ette jäid on: http://www.yep.ee/alosi/1y78538/ Pildid on pisendatud, kes soovib mõnda suurena andku teada.

                            A.

                            Comment


                              Re: Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                              sigak&#245;va &#252;ritus oli. V&#245;ib teha k&#252;ll pikemaid kui 1 p&#228;ev. Kahjuks ise kl&#245;psida ei j&#245;udnud, pidevalt oli vaja kedagi kuulata ja miskit k&#245;rvataha panna ju

                              Comment


                                Vs: Elektroonikahuviliste kokkutulek 2007...

                                Oli küll sigakõva, isegi veel kõvem, kui siga. Isetehtud asju oli küll vähem, kui eelmistel aastatel, kuid seda oli ka arvata. Oleks mul olnud, millega klõpsida, jagaks ka tulemusi, aga polnud klõpsumasinat. Ehk annate kunagi andeks .

                                Suured tänud Max27-le ja fre-le ning kõigile teistele, kes aitasid sellel üritusel teoks saada.
                                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                                Comment

                                Working...
                                X