Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ac/dc adapter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ac/dc adapter

    Tervitus,

    mul on väljavahetamist vajav adapter pingega 12v, ampreid 0,5 !
    kui oluline on uue adapteri juures jälgida ampreid? ma mõtlen kui nt valida 12V ja 1A?
    Mis vahe on stabiliseeritud ja tavalisel vooluadapteril?
    Kas VA on võrdväärne W ?

    Ette tänades !

    #2
    Vs: ac/dc adapter

    ampreid ei tohi vähem olla.rohkem küll,aga vähem mitte mingil juhul.
    stabiliseeritud plokil on väljundpinge sõltumata koormusvoolust ühesugune.lihtsatel DC plokidel sõltub väljundpinge koormusvoolust.

    Comment


      #3
      Vs: ac/dc adapter

      Tagurpidi vastates, st õigetpidi järge ajades on nii:
      1) VA ei ole võrdväärne W
      2)Stabiliseeritud ja tavalisel vooluadapteril on täpselt samasugune vahe, nagu tavalisel ja stabiliseeritud vooluadapteri
      3) amprite jälgimine on väga oluline
      4) lõppsõnana ütleks:vaheta välja.!

      Esmalt postitatud kuttman poolt
      Tervitus,
      mul on väljavahetamist vajav adapter pingega 12v, ampreid 0,5 !
      kui oluline on uue adapteri juures jälgida ampreid? ma mõtlen kui nt valida 12V ja 1A?
      Mis vahe on stabiliseeritud ja tavalisel vooluadapteril?
      Kas VA on võrdväärne W ?

      Ette tänades !

      Comment


        #4
        Vs: ac/dc adapter

        Eelkõnelejatega osaliselt nõustudes:
        - aktiivkoormusel (igasugu audiovärgid, pirnid jne) on VA ja W praktilisest seisukohast võttes samad;
        - Kreeklase seletus voolu (amprid) kohta on pädev- toiteallikas (adapter) võib alati olla suurema vooluga (aga siis on tihti ka kallim); Peab mõtlema ka realse voolutarbe peale: kui seade ei kuluta tarbi kunagi nt. üle 0.5A, pole mõtet 2A toitekat osta;
        - kui seade nõuab stabiliseeritud toidet (modem jne), PEAD sellise ka andma (vt. Kreeklase kommentaari);
        - vana adapterit annab ehk parandada, kasvõi sportliku huvi mõttes.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vs: ac/dc adapter

          Täiendaks veel, et kui 0,5A adapter asendada 1A adapteriga, siis võib pinge liiga kõrgeks minna. Vahel pole sest ka lugu, kui seade pole just väga kokkuhoidlikult tehtud (näiteks jahutusradikatega koonerdatud viimase sendi nimel).
          Enamus mahapõlenud adaptereid on remonditavad. Natuke kätt luubi all väristada ja olemas. Termokaitsmeid, mis seal tavaliselt kõrbevad, müüakse poes ja maksavad mitu korda vähem uue adapteri hinnast. Ainult korralikult tuleb teha, vastasel juhul võib järgmine kord adapteri ümbert ka maja ära põleda.
          Harjutamine teeb harjutajaks.

          Comment

          Working...
          X