Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

    Oleks vaja emaplaadil ära vahetada nForce 4 kiip, sel asjal on jalad kõhu all.
    Kuumaõhu püstoliga lahti sulatada ja uus täpselt asemele torgata. On see tehtav?

    #2
    Vs: Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

    kindlasti on võimalik, aga mitme plaadi hind selleks kulub on juba iseasi. plaat ei maksa nii palju, et sellise keerukusastmega tööd ennast reaalselt ära tasuks
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

      Tahaks muidugi näha, kuidas sellist kiipi eemaldatakse
      Õigemini tahaks teada, kust see korras nVidia kivi võetakse ja kuidas peale joodetakse.

      Comment


        #4
        Vs: Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

        Vahetatakse küll, isegi Eestis. Olen ise oma silmaga näinud ja plaat saadi tööle.
        Kuid selline töö ei tasu kindlasti ära ja juba töö hind on suurem kui plaadi hind, rääkimata siis veel uue kivi hinnast. Ning maha võetud kivi enam kuhugile peale panna ei saa, ainult uue (Kui just keegi ei mõtle tõsiselt reballingut tegema hakata).
        Tehnoloogia on väga kindlate temperatuuridega ja kindla aja vältel plaadi mõlemalt poolt korraga kuumutamine, vana kivi maha tõstmine, plaadi puhastamine, uue kivi paigaldamine ja uuesti kuumutamine.

        Comment


          #5
          Vs: Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

          Ma lootsin, et vähe kergemini käib see vahetus, nagu vahetaks kondekaid, aga kui selline täpisteadus, siis ei hakka tegelema. Kahjuks lõppes garantii 5 päeva tagasi, nii et uue plaadi eest pean ise maksma.

          Comment


            #6
            Vs: Emaplaadil kiibi vahetus (nForce 4)

            seda saab ..põhimõtteliselt teha jah.. mul on isegi masin selle jaoks olemas, Conceptronic Freedom nimeks.... kahjuks saab plaadile panna ikka vaid uusi kive, mul pole šabloone, et pastat kivi alla panna.. ja käsitsi viitsiks seda teha vast nii umbes kolme emaplaadi hinna eest, ... tegin, mingi ekskavaatori kontrollerile.. ei taha enam

            Comment

            Working...
            X