Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

käivitusvool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    käivitusvool

    kes oskaks lahendada skleroosi mure!
    kuidas arvutada kompressori käivitusvoolu, generaatori tarvis.
    Ette tänades

    #2
    Vs: käivitusvool

    Kas sul tõmbab generaatoril käivitusmomendil hinge kinni?Pane kompressori mootorile ümberlüliti.Lülitab tähest kolmnurka.Kui pinge on väiksem ,on ka käivitusvool väiksem-kuni kolm korda.

    Comment


      #3
      Vs: käivitusvool

      Mööda ära mähise takistus seistes ja siis saad ohmi seadust kasutades maksimumvoolu.

      Comment


        #4
        Vs: käivitusvool

        Esmalt postitatud ahtoo poolt
        Kas sul tõmbab generaatoril käivitusmomendil hinge kinni?Pane kompressori mootorile ümberlüliti.Lülitab tähest kolmnurka.Kui pinge on väiksem ,on ka käivitusvool väiksem-kuni kolm korda.
        kas olen mina loll, või on viga kuskil mujal. kolmnurkühenduses jääb faaside vahele 1 mähis, tähtühenduses 1,41 mähist, seega takistus on tähtühenduses suurem ja vool peaks väiksem olema
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: käivitusvool

          "Elektrimontööri käsiraamat" Leheküljed 319 ja335.

          Comment


            #6
            Vs: käivitusvool

            Minu "Elektrimontööri käsiraamatus" (1. osa 1982 ja 2. osa 1988) on ainult 328 lehekülge.

            Comment


              #7
              Vs: käivitusvool

              käsiraamatut pole, aga huvitav, miks tavaline 3*400(380)V töötab tähes ja vanalinnas, kus on 3*220 ilma nullita, me selle kolmnurka ühendame?
              komnurk ühenduses ei vähene mootori mähistele rakenduv pinge. see ühendus on madalama pingega vooluvõrgus kasutamiseks.

              sry jälle ot
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Vs: käivitusvool

                Mõte on sama,aga minu sõnastus natuke vigane.Käivitad kolmnurgas ja lülitad tähte ümber."Elektrimontööri käsiraamat",kirjastus"Valgus" 1970.638lk.

                Comment


                  #9
                  Vs: käivitusvool

                  Käivitad tähes ja lülitad kolmnurgaks. Seda juhul kui mootor töötab üldse kolmnurgas. 3x230V puhul enamus mootoreid töötab, 3x400V puhul enamasti ei tööta (v.a. suured üle 10-20kW mootorid)

                  Comment

                  Working...
                  X