Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

akutrelli aku elementide vahetus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    akutrelli aku elementide vahetus?

    Kuna vanad akud täitsa läbi, siis siit selline küsimus, kas selliseid http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...-04#!69-334-14 Nimh 4,1a/h aku elemente võib asenduseks kasutada?Originaalis 2a/h.Kui suur on nende maksimum amprid trell tarbib kuni 30amprit, kas neid akuelemente võib sellise vooluga koormata?Mida arvab laadia nendest suurema mahtuvusega akudest, kas laeb täis ja kuidas üldse laadiate väljalülitus toimub, mille järgi saab aru et aku on täis?

    #2
    Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

    sai hiljuti kahel trellil akud ära vahetatud ja täitsa rahul.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

      ma kahtlen kas sellel alati mõtet on, mul on 18voldine drell, akusid läheks siis miski 850 krooni eest aga drell maksis säästukas ca 400 krooni...

      Comment


        #4
        Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

        Esmalt postitatud kraabus poolt
        ma kahtlen kas sellel alati mõtet on, mul on 18voldine drell, akusid läheks siis miski 850 krooni eest aga drell maksis säästukas ca 400 krooni...
        neid akusid ei anna säästuka trelli originaalakudega kuidagi võrrelda.
        vahetasin just oma säästutrelli akud kõige odavamate vastu.
        http://www.serigo.ee/product_info.ph...ducts_id=70783
        Isegi nende akudega (ei ole High Drain) on trellil kordades rohkem jõudu kui uuest peast säästuakudega ja vastupidavus on ka paar korda pikem!

        Comment


          #5
          Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

          Säästukas on tegelikult tore asi.Pühapäevanokitseja saab sealt endale 5 vajalikku tööriista ühe korraliku profitehnika tööriista väärtuse eest.
          otsija

          Comment


            #6
            Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

            ma ei oska ka oma säästuka drellile midagi ette heita (silmas pidades makstud raha), häda on aga selles, et laadijal puudub igasugune automaatika, paar korda on ööseks sisse ununenud ja see ongi ilmselt akud küpsetanud. Kardan et kui akud ära vahetan, juhtub kunagi jälle sama lugu tuleks vist laadijat modifitseerida

            Comment


              #7
              Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

              Vt www.renovaar.ee , menüü "trelliakude renoveerimine". Küsisin 9,6 V Makita aku renoveerimise hinda, midagi 350 kr kanti oli.

              Comment


                #8
                Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

                Kui elemendid ilma käes siis tasub jebida aga kui ostma peab siis esmalt tasuks kaaluda terve uue aku ostmist, sest nüüd on tuntumatele juba uusi akusid saada. Aga drell jääb ikka vanaks seega kõige odavam on uus drel koos akudega seega komplekt. Ise olen AEG-l mitu akut heaks teinud aga mul olid uued elemendid ilma käes.

                Comment


                  #9
                  Vs: akutrelli aku elementide vahetus?

                  Esmalt postitatud prelude poolt
                  Kui elemendid ilma käes siis tasub jebida aga kui ostma peab siis esmalt tasuks kaaluda terve uue aku ostmist, sest nüüd on tuntumatele juba uusi akusid saada. Aga drell jääb ikka vanaks seega kõige odavam on uus drel koos akudega seega komplekt. Ise olen AEG-l mitu akut heaks teinud aga mul olid uued elemendid ilma käes.
                  AEG ja Milwaukee puhul on kahe uue aku hind sama, mis tervel uuel komplektil.

                  Comment

                  Working...
                  X