Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PCB rajad laseritahmast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PCB rajad laseritahmast?

    on kellelgi kogemusi? http://www.clarc.org/Articles/laserpcb.html

    #2
    Tegin nii: trükkisin joonise paberile (õiget pidi!). Vjutasin paberi vastu plaati, joonis läks vasekihi vastu ja hakkasin triikrauaga kuumutama. Siis leotasin paberi lahti (kõige keerukam operatsioon). Natca tuli radasi markeriga parandada ja söövitisse!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      printer high density peale
      prindi nn."vorsti paberile" üheltpoolt libe
      trükkplaadi puhastamisel kasutan 1000 paberit-
      peenem tekitab nakkumis probleeme
      paberi eemaldamisel kasutan kuuma vett
      kui on tihe plaat annab leotamine parema tulemuse

      ja triikimisega ei maksa ülepingutada...

      parim tulemus on olnud 0.5mm sammuga rajad
      "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

      Comment


        #4
        Selle asja juures veel see, et paber peab olema libe st. poorse copy paberiga tulemus puudub. Olen proovinud erinevate printeritega - uued on kokkuhoidlikud ja tahm tuleb liiga õhukese kihiga. Kõige parem on kui saad printida sellise printeriga, kus saab tumedust reguleerida.
        Omal oli üks vana laser, kus potekaga tumedust sai reguleeida tollega sai ülihead plaadid
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #5
          Ma küll ei ole näinud milline on see printer mis prindib cd plaadile kirju peale aga äkki on võimalik ka sellise printeriga trükkplaadile printida.

          Comment


            #6
            on olemas spetsiaalsed printerid, millega cd plaatidele pilt peale tehakse. nad maksavad roppu raha. on olemas isegi printerid, millega saab torti printida, arvutikasutajas oli nendest p2ris pikk jutt. aga kas selleks laserprinteri meetodiks fotopaber sobib?

            Comment


              #7
              Kusjuures fotopaber ongi parim.Mõtlen muidugi laserprinteri fotopaberit.Tuleb leotades ülihästi lahti.Siis jääb veel külge see läikekiht (vees tundub siuke libe)ja tahmakiht.Selle libeda kihi nühid kraani all minema ja ongi söövitamiseks valmis.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment

              Working...
              X