Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jama pumpla signaaliga.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Jama pumpla signaaliga.

    Pumbad on kindla tootlikusega jah. Kui üks pump pumpab, siis see on ~80m3/h. Päeval töötab pump keskmiselt iga 10-15 minuti järelt mõne minuti ja sellega saab ta vajalikud kogused ära pumbata. Öine graafik aga on nagu on...kuna meil on ka näha sinna linnaossa mineva puhta vee kogus, siis need peaks olema enam-vähem võrdsed. Öine reovesi ja puhas vesi erinevad aga ~10x...või isegi rohkem, KUI uskuda graafikut, mis arvutisse tuleb. Päeval on asi normi piires ja loogiline. Anduri osa on seal täiesti iseseisev ülejäänud pumplast ja seda ei ole iseenesest pumpla tööks vaja jah. Rohkem ülevaade reovee kogusest, mis/kas töötab jne.

    Comment


      #47
      Vs: Jama pumpla signaaliga.

      Selge. Sellisel juhul, nagu üks siin eelpool mainis, tuleb valves istuda ja kontrollida, mis toimub. Kõige parem muidugi, kui suudaksid logida ka pumpade töös olekut - näiteks ööpeäva lõikes ja siis graafikud üksteise peale kanda.

      Comment


        #48
        Vs: Jama pumpla signaaliga.

        Eile oli selline juhus, kus linnapoolne tänavavalgustus korraks sisse lülitati. Graafikus kohe häire sees, kahe pumpamise vahel, kui pumbad seisid, lõig graafiku põhja. Häire allikas on nüüd teada, häire sisse tulemise koht veel mitte. Üks idee on, ehk saab täna seda ka testida.

        Comment


          #49
          Vs: Jama pumpla signaaliga.

          Jõudu
          ehk aitab kui sellele 4-20mA ahelale galvaaniline eraldaja vahele panna.
          võin mingiks ajaks ühte passiivset laenata, viskan autosse kui huvi on helista 5054108, homme hommikupoolik olen Viljandis.
          Kaido

          Comment


            #50
            Vs: Jama pumpla signaaliga.

            Esmalt postitatud kl poolt
            Jõudu
            ehk aitab kui sellele 4-20mA ahelale galvaaniline eraldaja vahele panna.
            võin mingiks ajaks ühte passiivset laenata, viskan autosse kui huvi on helista 5054108, homme hommikupoolik olen Viljandis.
            Kaido
            Ega see paha teha ei saa, eks proovime. Helistan homme.

            SP! Mida head see tegema peaks?

            Comment


              #51
              Vs: Jama pumpla signaaliga.

              see peaks kõrvaldama ground loop tüüpi häired umbes nii nagu TV ja arvuti ühenduses kui TV saab antenni kaudu maandust, siis aitab antenni galvaaniline eraldaja.
              ju ikka sellel minu isolaatoril ka ikka mingi idee on, vaevalt et ta igaks juhuks tehtud on.
              helista 9, 10-ne vahel, siis ei tohiks segajaid olla.
              Kaido.

              Comment


                #52
                Vs: Jama pumpla signaaliga.

                Ha...kl-i laenatud loop isolator teeb oma tööd ja väga edukalt. Graafikud on nüüd suht täpsed ja korras. :-)

                Comment

                Working...
                X