Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

    Nägin T-Marketis 60-kroonise hinnaga jootekolbi. Võimsus kirjade järgi 25 W, tehtud kusagil Leedus. Ots vahetatav. Ostsin ära, panin kodus seina - mõne aja pärast hakkas sellest aukudega torust, kuhu kuumutuselement on peidetud, suitsu tulema ja ma tõmbasin kolvi seinast välja.

    Mis võis seal seda tossu tekitada? Kas võib see olla odavate noname kolbide eripära või kehtivad uue kolvi kasutussevõtmisel mingid reeglid, mis määravad, kuidas kolbi n.ö. sisse töötada?

    #2
    Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

    antud isendist ei tea tuhkagi aga vähemalt vene kolvid haisesid algul küll miski aja, niiet ,las natsa kärssab ja siis vaata edasi

    Comment


      #3
      Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

      See väike suit on uue odava tinutuskolvi kasutuselevõtu puhul täiesti normaalne nähtus. Tunni töötamise järel peaks suitsemise ära lõpetama, kuna saastaained (õli, kätelt pärit higi tehase töötajate poolt) põlevad ning aurustuvad ära. Torka aga julgelt juhe seina........ja head tinutamist!

      Comment


        #4
        Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

        Viska ära enne kui põlema läheb. Jootekolb maksab vähemalt 500 ja alla seda ei saa midagi.

        Comment


          #5
          Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

          Esmalt postitatud KaruTEC poolt
          Viska ära enne kui põlema läheb. Jootekolb maksab vähemalt 500 ja alla seda ei saa midagi.
          Sott otsa ja saab juba jootejaama Milleks siis enam kolbi osta...

          Comment


            #6
            Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

            Esmalt postitatud KaruTEC poolt
            Jootekolb maksab vähemalt 500 ja alla seda ei saa midagi.
            Huvitav mina küll sain. Aastaega juba kasutuses. Haises kah algul aga läks üle.
            Ainuke jama selles, et juhe on liialt jäik. Miks sellised juhtmed peavad kolvidel olema, teab keegi öelda? Vanasti oli tavaline nö. lambijuhe kolvidele pandud. Aga nüüd ...
            Muidugi mul on plaanis jootejaam osta, teadagi maksab see rohkem kui 500.

            Comment


              #7
              Vs: Jootekolvid T- ja muudest "saastamarketitest"

              Ostsin ka T-marketist miski jootekolvi kodust eemal kord kuus kasutamiseks. Vaatasin et hind üsna soodne 29.- kõigest ja garantiid lubati 3 aastat. Hea tehning mu meelest. Igaksjuhuks küsisin kassast garantii kohta üle , paraku vastus jäi üsna segaseks sest müüal oli eestikeele oskusega probleeme. Kui 3. aastat kleebised karbil ja kolvil, küllap siis nii ka on

              Kolb muidu Bort BL-25W, German quality
              Suitses kah alguses mõnda aega. Käepidemest edasi metall toru sees kaablid pisut tossasid aga läks üle.

              Kodus kasutan siiski Welleri 25W kolbi.

              Comment

              Working...
              X