Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti abil seadmete juhtimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti abil seadmete juhtimine

    Ok,teen siis teema siia,ning mu viimane teema autofoorumis paluks moderaatoril kustutada.
    On plaan autosse arvuti panna.Selle abil sooviks siis lahti saada paljudest lülititest jne,et neid siis arvutist kontrollida.Samuti sooviks kliima juhtimise ja paar vidinat veel arvuti kontrollitavaks teha.Selleks peaks vist kliima data üles lugema,kuid pole selleks pädev.Autoks Saab 9-5 aero 2000.
    Kõik sellega seotud ideed väga oodatud.

    #2
    Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

    Sul endal ka ideid on kuidas teha? Mis porti kasutada? kontrollerid? Kirjutad ise softi? Palju sisendeid-väljundeid vaja on?
    PS! Vellemann k8000 (oli vist nii)

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

      Oled ikka veendunud, et selle autoga pärast ülevaatustelt läbi saad?
      WW

      Comment


        #4
        Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

        Kui tulede ,istmesoojenduste jne selle pisikese elektroonika osa alles jätan,saaks nii,et tuleks juhtida natu rohkem kui 12 lülitit vist ja dimmer.Vellemanni konstruktor tundub vist õige masin,kuid mind tuleks ikkagi kõvasti juhendada.
        Kliima plokk tundub veel hullem,ei kujuta eriti ette,mis kujul ta suhtleb.

        Comment


          #5
          Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

          Nonii,ma avastasin siis ka ameerika .Vellemanil päris palju asjalikke vidinaid.K8000rs(power winplc abil,millega peaks isegi mina hakkama saama),K6714 releed ja K8003 dimmer.
          Kui kellelgi paremat soovitada,andke aga tuld.

          Comment


            #6
            Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

            Mis auto see on , et nii palju nuppe/lüliteid ja vaja mingit arvutit sisse toppida?
            Mina olen nuppude/lülitite ja kangidega nii harjunud, et ei kujuta teistmoodi sõitu ettegi.


            Parem harju ära.

            Comment


              #7
              Vs: Arvuti abil seadmete juhtimine

              Esmalt postitatud Elektrik poolt
              Mis auto see on , et nii palju nuppe/lüliteid ja vaja mingit arvutit sisse toppida?
              Tavaliselt alustatakse lugemist esimesest postitusest

              Comment

              Working...
              X