Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kas tasub siukest soetada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas tasub siukest soetada

    http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=701124
    ..ja asendada vene(osutiga)oma sellisega?
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    #2
    asendada ei tasuks, kõrvale võid osta küll
    *************
    *LÄTI VABAKS!*
    *************

    Comment


      #3
      Osutiga testril on mõned head omadused mida kallimatelgi digi testritel pole - osutit on lihtsam jälgida kui muutuvaid numbreid. Sellel testril aga paistab helisignaaliga vooluringi kontrollimise võimalus olema - hea kontrollida kui testrit vaadata ei saa. Odaval testril on aga väga kehvad juhtmed tavaliselt - need pead varsti uued ostma.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        Lisaks kipub neil odavatel testritel kallis toiteallikas olema, aga muidu 4+
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Mul on enamvähem samasugune, kuid selline tunne, et asi valetab 20V alalispinge mõõtmise reshiimis, st. näitab rohkem, kui peaks tegelikult olema.

          Comment


            #6
            Mul on enamvähem samasugune, kuid selline tunne, et asi valetab 20V alalispinge mõõtmise reshiimis, st. näitab rohkem, kui peaks tegelikult olema.
            Kas on see tyypviga ???. Minu omal (m830BuZ) kah samad probleemid 200V, 200 oomi ja ei m2leta, mis milliamprid n2itab aiateivast,muudan piirkonda ja muutub näit (varem nihkus üldiselt koma)  aga ylej22nud piirkonnad 6iged. Seinast tuleb selle riistapuuga m66tes 1150 volti Niguinii planeerisin oma selle välja vahetada...

            Ahjaa.. juhtmed vahetasin sellel nädala pärast välja ja kui sisse alkaline patarei panna, siis kestab tükk aega (kui sisse voolu ei unusta, mis mul ikka juhtub)
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              mul on t2pselt samasugune tester ja kasutan pidevalt.minu arust on see v2ga hea pill.minul kyll mingeid eksimusi ei esine yhegi m88tepiirkonnaga.mul on ka yx kallim tester aga tollel on mingi viga et volte n2itab ma ei tea mille j2rgi...kasutan toda ainult kondede m66tmiseks...aga jah juhtmed on t6esti n6rk koht nendel odavatel testritel...mina olen igatahes oma 100 eegusega rahul ja soovitax seda

              Comment


                #8
                Mul kah testril hakkas üks diapasoon valetama. Viga oli selles, et suurt pööratavat lülitit tuleb pidevalt kruttida väljalülitusasendisse ja lõpuks ta kulutab mingit sodi trükiplaadi peale, kus on kontaktid. Võta lahti ja puhasta lüliti all trükiplaat lapiga ära. Teiseks panin eraldi väikse tumbleri toitelülitiks, siis ei pea kogu aeg kruttima seda suurt lülitit. Nüüd käib täpselt.

                Comment


                  #9
                  okei, hakkan enda oma puhastama, ise kahtlustasin, et mingi takisti lahti..
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    vana seieriga TL4M-iga väga rahul.
                    numbritega asja kasutan harva, ei kujuta ette
                    mis siis saab, kui TL4M ükskord ära kustub.

                    Comment


                      #11
                      ei kujuta ette
                      mis siis saab, kui TL4M ükskord ära kustub.
                      Siis ostad baltijaama turult uued patareid
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        ma mõtlesi seda, et kui tester ise otsad annab

                        Comment


                          #13
                          Kasutan aastaid YF3503-e. Olen mahtuvust mõõtes seal sees 2 opvõimu maha põletanud ning uuesti asendanud. Hiljem kalibreerisin mahtuvuse piirkonnad uuesti. Puhastada tasuks testrit ikka paar korda aastas. Jätsin tegemata ning pinget mõõtes põletas "oravaratta" all trükiplaadile kanalid sisse. Tuli plaadist tükk välja freesida ja epoga taastada. Ei taha küll ära sõnuda aga ma olen oma testriga rahul. Osutiga riista pole aastaid tarvitanud.

                          Comment


                            #14
                            Kui tester valetab võib põhjuseks olla tühi patakas.Mul on kah samasugune tester.Üldmulje jama. :-/ :-/Numbrid jooksevad kole aeglaselt ja muud vead mis eelpool nimetatud.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment

                            Working...
                            X