Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kes remondiks autoraadio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kes remondiks autoraadio?

    Mure selline:
    ostsin tütrele kasutatud auto, selles olev autoraadio ei tööta. Tegemist on MB 124, aastast 93 raadioga. Arvan, et originaal, peal on kiri: MB Sound 5.
    Tõmbasin raadio oma pesast välja ja nagu oligi oodata, olid kõik juhtmed lahti ja ei sobi selle raadioga. Tõenäoliselt on masinal olnud mõni kaasaegsem raadio ja enne müümist vahetati see vana vastu tagasi. Kuna olen vanade originaalasjade austaja, tahaksin seda originaalraadiot tööle saada. Muidugi, siin võib olla see probleem, et raadio on koodiga, mida ma ei tea.
    Elan Meriväljal, Tallinn
    Kui keegi võtaks asja uurida, võib helistada:
    T. 6232360
    56642632
    või kirj. e-mail: autorestauraator@unicweb.ee

    Terv. Märt Aarne
    www.autorestauraator.unicweb.ee

    #2
    Vs: Kes remondiks autoraadio?

    Kui vana tütar on ?
    .o0o.

    Comment


      #3
      Vs: Kes remondiks autoraadio?

      Kas oled radiole pinge peale andnud, mida teeb?
      Lollidele märkustele ära tähelepanu pööra...
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vs: Kes remondiks autoraadio?

        Esmalt postitatud felch poolt
        Lollidele märkustele ära tähelepanu pööra...
        Ära nüüd nii ka ütle. Inimene on lihtsalt majanduslikult mõtlev!

        Comment


          #5
          Vs: Kes remondiks autoraadio?

          OK, nalja peab ka olema. Õige märkus.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Vs: Kes remondiks autoraadio?

            Tütar on juba 23 ja veel "saadaval".
            Raadiol olid küll peal mingid Japan kirjad, kas ei olnud äkki Panasonic?

            Terv. Märt
            viimati muutis kasutaja Autorestauraator; 03 m 2007, 08:05.

            Comment


              #7
              Vs: Kes remondiks autoraadio?

              miks sa arvad et raadio ei tööta?kas sa talle voolu lasid sisse?

              Comment


                #8
                Vs: Kes remondiks autoraadio?

                Ega ma ei arvagi, et raadio ei tööta. Väga võimalik, et töötab. Ainult oleks vaja meest, kes kogu selle juhtmepuntra, mida praegu mina ühendada ei oska, korda teeks, õiged ühenduspistikud leiaks või teeks ja asja tööle paneks.
                Või ütleks, et pole mõtet asjaga jännata, osta parem uus. Tegelikult tean ka ise, et uue raadio ostmine oleks kõige kiirem ja võib-olla ka odavam. Häda on ainult minu isikus, nagu ütlesin juba eespool, olen vanade asjade kordategija (vt. minu kodulehte) ja seepärast oleks parem, kui asja tööle saaks.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kes remondiks autoraadio?

                  kui see on asja originaalraadio, siis MB mudelite lõikes oli kuskil netis ka mudelid ära toodud. igatahes siin http://www.erta.ru/magnitol/mb.shtml saad pildi järgi kindlaks teha oma raadio mudeli ja sealt siis mudeli järgi edasi otsides peaks ka ühendusskeemi leidma. ilmselt saad ka odavalt pistiku(kui käib pistikuga), Tevalos(Elfas) on suur osa neist praegu lõpumüügis
                  vaata ka siia:http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ghlight=becker siin ka natuke mersu makist juttu

                  MB originaalmakid on suht hea heliga ja healt tootjalt. odavat uut saasta ei ole mõtet sinna punnitama hakata
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kes remondiks autoraadio?

                    Tee sellest makist ja tema klemmidest pilti. Vbolla on täiesti standartne automaki pistik kasutusel. Et siis on tarvis maki valikust sõltumata mingi pistik panna. Juhtmete jäänustest võid kah pildi teha, siis teab tegija mis teda ees ootab, kas antenni pistik on ka ära retsitud jne.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment

                    Working...
                    X