Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aidake tööle ajada freoon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aidake tööle ajada freoon

    Tere mul on üks vana külmkapi freoon ja see töötas mul aidake palun mul see uuesti tööle ajada.Mingi relee viga või vedelikku pole aidake hädast välja.Palun

    #2
    Vs: Aidake tööle ajada freoon

    On Sul ikka aimu ka, mis see freoon on?

    Comment


      #3
      Vs: Aidake tööle ajada freoon

      Tean küll

      Comment


        #4
        Vs: Aidake tööle ajada freoon

        Miks peaks se asi väärt olema seda?Nii vanu kui kah uuemaid maha kantud,kasut külmik ei maksa enam miskit.

        Comment


          #5
          Vs: Aidake tööle ajada freoon

          kui sa tead, siis olmselt ei kirjutaks, et freoon ei tööta. see oleks nagu väide, et vannis vesi ei tööta... (mul hetkel argoon lõhub kuuris puid, st töötab)
          külmikus on kompressor aktiivelemendiks ja siis soojuskandjana on kasutusel freoon. kui kirjeldaksid täpsemalt seda mittetöötamist, siis vb saaksid ka abi
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            Vs: Aidake tööle ajada freoon

            Ei võta enam voolu sisse

            Comment


              #7
              Vs: Aidake tööle ajada freoon

              Hakkab jälle see maximuze iba pihta, informatsiooni antakse
              minimaalselt, ei tahetagi koostööd teha vaid mingit joga
              ajada.
              Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
              Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

              Comment


                #8
                Vs: Aidake tööle ajada freoon

                Esmalt postitatud Maximuz poolt
                Ei võta enam voolu sisse
                Tee nii, et voolu jälle sisse võtaks. Sellega peaks probleem lahenema.

                Comment


                  #9
                  Vs: Aidake tööle ajada freoon

                  kas tead kindlalt, et pole relee vms probleem. mõõda ära kompressori takistus. kui see pole lõpmatult suur, siis ühenda läbi lambipirni(min 200W ja 220V) vooluvõrku. pm korras kompressoriga peaks ta siis toimima. katkise kompressoriga isendi parandajat sinust nagunii ei ole.

                  freoon peaks olema dielektrik ja seega elektrijuhtivust mitte omama, seega voolu seal tekkida ei saa. aga katsetada ju võid ikkagi: pane kaks juhet freooni keskonda, ühenda nendega jadamisi (mikro)ampermeeter ja takisti ning lase pinge peale.
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    #10
                    Vs: Aidake tööle ajada freoon

                    Endal seoses mittetöötava külmkappiga selline lugu:
                    Kurtis sõbra isa, et külmkapp ei tööta.
                    Läksin kohale tõmbasin juhtme seinast välja ja hakkasin testriga mõõtma.
                    Ühel hetkel hakkas külmkapp tööle ja testrist tõusis suitsu !
                    Mis juhtus?
                    Seinast olin välja tõmmanud külmkappi peal olnud raadio juhtme
                    Külmkappil oli katkes jääsulatusrelee - ei ennistunud, sai sillatud.
                    Testriga releeni jõudes jooksis vool läbi testri ahelate ja testri sisu muutus üsna nuttuseks.
                    Tartutestri tegi valmistajatehas mõne rubla eest korda (oli sügav rublaaeg).
                    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                    Comment

                    Working...
                    X