Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pistiku tüübi tuvastamine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pistiku tüübi tuvastamine.

    Oskab keegi öelda selle pistiku tüübi/nimetuse? Ja kust oleks seda võimalik osta?

    Sony videokaamera laadijal (AC-L10A) murdus see ära ja nüüd oleks uut pistikut tarvis.



    #2
    Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

    pilt on pisike ja külje pealt ei saa väga hästi aru. millegipärast võiks selle pildi järgi aimata, et tegemist on mini-USB pistikuga. isegi osadel telefonidel on sama pistik kasutuses
    tee pilt kahest küljest ja siis veel otsast, saad palju rohkem adekvaatset infot
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

      Mini USB see ei ole




      Google pildiotsingu tulemus.

      Comment


        #4
        Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

        ma näen sellist isendit esimest korda.
        kui oled pealinna mees, siis mine sellega Tevalosse või Oomi, äkki nad leiavad sulle miskit. loomulikult võid ka Renovaari minna(Tondi ülesõidu juures), pistikut sa sealt ilmselt ei saa, küll aga leiavad sulle suure tõenäosusega sobiva uue laadija
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

          Kunagi oli mu ka tegemist sellise pistikuga. Ehitasin teise laadija kaamerale ja siis oli ka seda otsikut vaja. Ei hakanud põhjalikult otsimagi, ja kui olekski saada siis oleks niguinii ülemõistuse hinnaga.
          Nikerdasin siis selle ise. Vaja on käia, plastmassitükki, plekitükki, superliimi

          (Aga delli läpaka otsa ple ma siiamaani suutnud teha :P)
          EE orjusest vaba!

          Comment


            #6
            Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

            Ise ka kaldun arvama, et see on Sony originaaljupp. Olen paljud elektroonikapoodide kodulehed läbi tuhlanud ja küsinud ka. Sellist vidinat ei ole.

            Peab siiski uue laadija ära tellima.

            Tänud vastajaile!

            Comment


              #7
              Vs: Pistiku tüübi tuvastamine.

              Kas mini-USB sobib sinna? Sel juhul ostagi selline ja jooda otsa. Toiteklemmid on äärmised.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment

              Working...
              X