Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Abi komponentidega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi komponentidega

    Oleks vaja siis huvi pärast ehitada järgmine elektooniline vidin, milleks vajalikud komponendid ja skeemi leidsin ühelt USA leheküljelt. Kuna ma olen suht algaja elektroonika alal, siis palun abi vajalike komponentide ja trükkplaadi leidmisel. Kuna antud skeem on loodud 1991. aastal, siis paljusid seal nimetatud komponente ei ole üks-ühele võimalik enam osta (seetõttu vajan abi võimalikult samaväärsete komponentide leidmisel). Eesmärk on ehitada 100% sama seade, mis on ette antu kirjelduses.

    Samas kui keegi kasutajates selle normaalse hinnaga valmis oleks tinutama siis olen pakkumistele alati avatud.


    Skeem: http://docs.google.com/Doc?id=dcfpj3ss_0dknkh6dx

    Vajalike detailide nimekiri: http://docs.google.com/Doc?id=dcfpj3ss_2fd8sszfj

    #2
    Vs: Abi komponentidega

    tohib küsida, milline neist komponentidest pole meil poest ostetav?
    mis selle skeemijupi iva olema peaks?
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Abi komponentidega

      Seda mul enam vähem teada vaja oligi, kuna ma ei ole päris asjatundja elektroonikaajal, siis ma vajangi täpset nimekirja komponentidest TEVALO tootevalikust, mis kattuksid 100% skeemis kirjeldatud komponentidega (kui see on võimalik).

      Comment


        #4
        Re: Vs: Abi komponentidega

        no aga hakka algusest järest komponente tevalo otsingusse toksima... ja tulevadki õiged komponendid välja.

        Comment


          #5
          Vs: Abi komponentidega

          Osasid komponente mul küll nii leida ei õnnestunud.....

          Ja kuidas ma saan selle õigete radadega trükkplaadi teha lasta....?

          Comment


            #6
            Vs: Abi komponentidega

            Esmalt postitatud mait77er poolt
            Osasid komponente mul küll nii leida ei õnnestunud.....

            Ja kuidas ma saan selle õigete radadega trükkplaadi teha lasta....?
            Trükkplaadi teed ise või lased kellelgi teha, otsinguga leiad kuidas ise teha ja nendest teemadest juba näha kes on piisavalt pädevad isikud kelle käest vastavat teenust osta.
            Milliseid komponente ei leia siis, anna teada inimene.

            ..Tegu võib olla tõsise paranoiaga aga kasutaja Maxzimus tõstaks nagu pead.
            Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
            Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

            Comment


              #7
              Vs: Abi komponentidega

              Aga kas siit foorumist oleks võimalik leida inimene kes mulle selle asja valmis meisterdaks ning mina maksaksin talle komponendid + teenustasu.

              Comment


                #8
                Vs: Abi komponentidega

                Mida see tegema peab üldse? Niisama on ka natuke keeruline valmistada.

                Comment


                  #9
                  Vs: Abi komponentidega

                  Miskipärast arvan, et tegu auto elektroonse korrosioonikaitsega.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Abi komponentidega

                    Aga miks on vaja korrosioonikaitsel 4x sekundis elektroodide polaarsust vahetada?

                    Comment

                    Working...
                    X