Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

    Vaja oleks midagi sellist http://www.hot.ee/naanotalu/24.jpg lihtsalt kahevärvilist sekundi seiser pole oluline Tundub ,et lihtsalt kaasarääkijaid palju aga kes reaalselt midagi mõtleks on vähe. aga pole hullu mul juba midagi susiseb
    Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaam-kleepsudest autole ja mujale....50 96 122

    Comment


      #17
      Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

      kas taust peab helendama või võiks asi olla tehtud plexi peale, roheline ose kaetud rohelise kilega ja muud osad tagant kambritega läbivalgustatud just siis, kui vaja?
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #18
        Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

        terve ketas võiks olla valgustatud kuigi lihtsam ja odavam tuleks läbi rohelise opaali asja puurida ja see omakorda valgustada. See hea mõte tegelt
        Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaam-kleepsudest autole ja mujale....50 96 122

        Comment


          #19
          Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

          aga kui see kolakas sul nigu nii 1m x 1m, siis võiks ju nii olla:

          Osutid mõlemad kenasti kalibreeritud kobedate mootorite otsas ja osutiteks tugevdustega PCB korralikult ära LEDistatud.

          Taust võiks siis olla suur pleksist esipaneeliga valguskast, kusjuures plexile on peale peale lastud läbipaistva rohelise kilega Su pildi roheline osa ja valge osa on siis piimjas valge kile. Valgustab kenasti tausta tagant Torudega ära ja mootorid ajavad omakorda märgatavaid seiereid ringi.
          Tean kohta, kus kasti&kleepsuosa perfecto ära saab tehtud.
          Mootorid ja PCBd aitab keegi teine ehk ära orgunnida.
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #20
            Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

            Sellise asja tarbeks on mul kõik asjad olemas nii mootoreid trahvosi jne. hunnikute viisi 12v kui ka kasti materjalid kilesid ka vedeleb hunnikus kuna ise lõikan neid iga päev. sooviti LED valgusdiood baasil ,et oleks kaasaegne ja paistaks ka 10 korra peale ilusti ära kasti mõõdud on niigi mul 5,5 x 1 kell on selle töö üks osa vaid. Taheti üldse kõik LED peal tööle panna aga see on ropp kallis ja hullu tööd nõudev tegevus krt. Aga eks ma leiutan midagi
            Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaam-kleepsudest autole ja mujale....50 96 122

            Comment


              #21
              Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

              Mis sulle tundub ? Kirjuta parem kui palju sul eelarves raha on, siis võib ka reaalselt mõelda. See on suht suur ehitamine, draiveril on vaja vähemalt 120 kanalit, LEDe on ropult jne. Midagi keerulist aga ei ole.

              Comment


                #22
                Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

                mõtle LEDide paigutus läbi, küll el. skeemi aitajaid ja trükkplaadi projekteerija siit foorumist ikka leiab.
                kõvasti teeks asja odavamaks, kui kelle lihtsustada, ainult et mis tasandini seda utreerida võib et arusaadav veel oleks, pead kliendiga rääkima.
                üks variant:
                kella ringkontuur tehtud LEDidest , selle ringi välisküljel iga tunni kohal marker ( punkt). minutiosutiks on punkt ( või nool jne) selle ringi siseküljel, loetavuse parandamiseks võib osuti ja kontuur olla eri värvi LEDidest.
                tunniosuti on suht lühike ja asub umbes ringi poole raadiuse peal .
                nii läheks oluliselt vähem LEDe kui lihtsalt 1m ringi täisladudes.

                Comment


                  #23
                  Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

                  No arvestus võib olla siis selline ,et 45k+km on juba pakutud ja kogu kremplit ma ei taha ka üle 100k ajada Sellised on hetke piirid ülejäänu peaks vaimus selge olema.
                  Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaam-kleepsudest autole ja mujale....50 96 122

                  Comment


                    #24
                    Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

                    45k on ju soodushind, võta ära, mis ootad ?

                    Comment


                      #25
                      Vs: TÖÖ Pakkumine Suurele Ringile

                      Ok asi otsustatud nüüd on tellija kätes asi tänud siinviibijatele ja kaasamõtlejatele kui saan aega külastan ja pakun ka enda leiutisi siin foorumis olen ka üks paras leiutaja.
                      Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaam-kleepsudest autole ja mujale....50 96 122

                      Comment

                      Working...
                      X