Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Helikaardi toide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Helikaardi toide

    kuid kas vistast saab nii lihtsalt lahti ? ei tohiks ju toimida, et boodid XP cd-lt ja teed formati.

    Comment


      #17
      Vs: Helikaardi toide

      kui XP plaadilt ei lähe, siis kasuta 98 plaati: fdisk ja kõik saab puhtaks
      samas ma ei näe mingit põhjust, miks ei peaks minema. ketta formaatimise osas ei tohiks XP veel süsteemifaile kontrollida.
      võimalusel soofitaks ka XP jaoks ketta ette partitsioneerida. mul on esinenud partitsioonitabeli kalasid XP enda softiga ketast jagades
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #18
        Vs: Helikaardi toide

        XP tugi ei kao normaalsetel masinatel ära, ainult saastamarketi omadel põhjus on selles et iga vähegi mõtlev firma ei osta endale seda sodi(sodi siis nii vista kui saastamarketi masin). seega kahtlen et näitex IBM mainatel xp tugi ära kaob, ei usu et firma kliente tahab kaotada. Sest enamus IBM masinaid on firmades kasutuses, tava kasutajad on väike osa. Ja see et chippide tooja ei supordi vanemaid versiooni on pisipehme süü. Uurige järgi mis diil neil omavahel on.



        Läptope müüakse teatavasti koos opsüsteemiga. Suhteliselt raske on opsüsteemi ise nägemata selgeks teha, kas ta on hea või halb, seda enam et märkimisväärne osa kommentaaridest on lihtsalt läbimõtlemata hala.
        MarkoE ma ei tea kuidas sina aga mina kyll asju lampi ei osta, teen enne taustauuringu. Uurin palju häid palju halbu kommentare. Aga ex maitse asi, mulle vähemalt meeldib et ma saan peale op systeemi jooksutamise muud ka teha. Kyl sa ka varsti tydined vista vaatamisest ja tahad mõnd programmi ka jooksutada.



        Muide kõigile kes tahavad vistat välimuse pärast siis http://www.crystalxp.net/bricopack/en.htm ja sealt vista inspirat2 Ja ei pea pisipehmele sentigi maksma. Sel saidil veel igas häid asju.
        viimati muutis kasutaja murphy; 26 m 2008, 21:42.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #19
          Vs: Helikaardi toide

          IBM puhul on mitmel asjal träni alla laetav isegi 98 tarvis, mis siis veel 2k või XP-st rääkida. üks põhjustest, mik ma pole oma muldvana(366MHz) IBM rüpperaali millegi uuema vastu vahetanud, on lihtsalt masina normaalne toimimine ja püsiv tootja tugi.
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...
          X