Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

at90usb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    at90usb

    Oleks vaja teha väike USB projekt ning on vaja kontrollerit, millega saaks usbd mugavalt kasutada. Ei märganud nagu kusagil Eestis, et atmeli AT90USB seeeria kontrollereid oleks saada. Kust neid võiks saada umbes 1-2tk, et ei peaks mitmeid kordi kallimat postikulu maksma?
    Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

    #2
    Vs: at90usb

    Täpsemalt tahan kasutada USB-bluetooth adapterit BlueCore4 kiviga ühe asja lülitamiseks. Selel kivil on ka mingi omad IO ja protsessor olemas, et äkki on kellelgi mingi jutt rääkida kuidas ta ise on seda kivi kasutanud.
    Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

    Comment


      #3
      Vs: at90usb

      Tuleb kasutada serial-bluetooth adapterit.

      AT90USB-l on vaid usb perifeeria/funktsiooni võimalus. Sinihamba-usb pulga kasutamiseks on vaja usb host; see aga puudub.
      If you think education is expensive, try ignorance.

      Comment


        #4
        Vs: at90usb

        at90usb1287 ja 647 on OTG'd seega USB hostiks sobiv. pigem alustaks seda projekti USBi teegi otsimisest ja valiks kontrolleri , millele source saadav. nullist kirjutamine võib väga vaevarikas olla.

        Comment


          #5
          Vs: at90usb

          Minu viga jah, OTG-ga saab vajalikku teha küll...

          Nimetatud protsessoreid saab osta läbi yeint'i digikey'st. Hind ümmarguselt 200 ... 250 krooni.

          Samas on mul sahtlis üks bluetooth-serial adapter. http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...rtnr=73-006-40 ja adapter DIL40 klemmidega. Pakkuge mingit hinda ja ta on Teie.

          P.S. Ausõna, eile vastates mul ei olnud see adapter meeleski!
          If you think education is expensive, try ignorance.

          Comment

          Working...
          X