Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ferriidi töötlemise võimalikkus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ferriidi töötlemise võimalikkus

    tekkis küsimus, kas ferriiti on võimalik kodusel teel miskit moodi töödelda ka. nt puurida. abrasiivmeetodil ilmselt väliskuju muutmine on võimalik, aga just huvitaks see puurimsvariant.
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    #2
    Vs: ferriidi töötlemise võimalikkus

    Mida konkreetselt silmas pead?

    Comment


      #3
      Vs: ferriidi töötlemise võimalikkus

      Kas nii pole proovind et väike auk ette ja siis lased suure puuriga?
      Ma pole sellega nii väga veel mässanud aga need korrad mis olen, siis järgi ainult puru

      Comment


        #4
        Vs: ferriidi töötlemise võimalikkus

        mul siin Hollandis selle keelega suht hapu ja seega netist keeruline miskit tellida. elektroonika juppide poode ei ole siin piirkonnas kohanud, seega tuleb oma jõududega maksimaalselt hakkama saada ja kasutada võimalusel Eestist kaasa haaratud träni.

        esialgu on küsimus teoreetiline...
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: ferriidi töötlemise võimalikkus

          Otsi klaasipuur: see on messingtoruke mille ots on kaetud teemantpuruga. Sellega peaks õnnestuma. Tavapuur unusta ära. Äärmisel juhul pisikesed avad - karbiidpuuriga.

          Comment


            #6
            Vs: ferriidi töötlemise võimalikkus

            ma ise ka kaalusin seda klaasipuuri varianti, aga siin selle klaasipuuriga on suht kehvasti. tööriistu on päris palju saada ja suht hea hinnaga, aga kui midagi spetsiifilisemat vajad, siis on tuuga. klaasipuuri olen nagunii juba pikemat aega otsinud, et peeglit puurida. eks peab poode tõhusamalt kammima ja inimestelt küsima. 95% rahvast valdab siin inglise keelt, aga netileheküljed pole neil isegi mitte 5% ulatuses selle keele toega kaetud...
            väliskujust saab Dremel jagu...
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment

            Working...
            X