Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lõikamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lõikamine

    Kas keegi teab kohta kes lõikaks valmis 300 tk 40mm X 48mm X 1mm textoliidi, plasti, vms tükke. Või omab keegi kodus seda PCB lõikajat. Kääridega on tülikas ja aega võttev tegevus ja tulemus ei tule hea. Ma pakuks 2 eeka/tk hetkel. Tähtis on et materjal atsetoonis ei lahustuks.
    Väike seletus otstarbest:
    Igal elektroonikul on vaja kohta kus oma komponente hoida.
    ESD karbid maksavad soolast hinda tavalised aga mitte. Ma läksin seda teed et ostsin tavalised ja nendel karpidel on sooned nii et saab 1 karbi jadada kolmeks. Sinna lähebgi ned tükke vaja. Pärast katan kõik karbid seest ESD lakiga. Tulemusena võidan paarkümmend tuhat krooni. Laki pärast ei othi need vaheseinad ka lahustuda atsetoonis. 250tk juba ise lõiganud aga kääridega on see asi tülikas ja aega võttev, mõnel kellel on PCB lõikur võtaks see vast 20-30 minutit.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    #2
    Vs: lõikamine

    minul on vaheseinad puidust, laki ja tee mis tahad.

    lõigata saad ka mõnes puidutöökojas. plaaditud kettaga kannatab lasta küll. täpsus olenevalt operaatorist ca 0,5mm
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: lõikamine

      Puit on paks, mul 1mm max. Pole hullu, vanad läpakate korpused on piisavad mida tykeldada, kuigi see jube nüri töö.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        Vs: lõikamine

        ostsin Proplastist tahvli 1mm paksust PEd ja lasksin metalligiljotiini all tükeldada.

        Comment


          #5
          Vs: lõikamine

          Esmalt postitatud murphy poolt
          Puit on paks, mul 1mm max. Pole hullu, vanad läpakate korpused on piisavad mida tykeldada, kuigi see jube nüri töö.
          mul on kõikuvalt paksuseks 0,8...1mm

          giljotiin on ilmselt jah kõige mõistlikum lahendus
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...
          X