Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

    Lugemist leiab sealt:
    http://search-manual-online.com/dsc-pc560-manual.html
    viimati muutis kasutaja vasaraonu; 12 m 2017, 15:38.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #17
      Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

      Suitsuandur tuleb progeda 24h valvealaks ehk siis tsoon kus ta asub. Toide minuteada PGM-i alt, et saaks andurile reseti teha.

      Comment


        #18
        Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

        24h on sobiv tamperiks. Suitsuanduri jaoks peaks progema firealarm vms. Kahjuks ei oska ilma mahualita öelda kust ja kuidas.
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #19
          Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

          Tere.
          Vasaraonu andis mingi lehekülje aga seda annab tõlkida seal jutt nii laiali vajuv ,konkreetset programmeerimist ei ole leidnud.Niipalju aru sain ,et annab 2 varjanti programmeerida 24 tunniks, kuidas seda teha selleni ei ole veel jõudnud.PGM njah,mis see tähendab?Ma ei ole nende lühenditega tuttav. Aga resetti on lihtne teha saab anduri korraks alla võtta ja resett missugune.Aga tamperi osa ka peab 24 tunni peale seadistama ,see vist keerulisem mul asi juba üleval.Kuigi juhtmete varu on(st 6 soont)anduri ja jaama vahel.Proovin edasi otsida sealt leheküljelt.
          Teid ette tänades!

          Comment


            #20
            Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

            Manual polegi kõige parem progemise alus. Programming worksheet oli vist selle teise kapsa nimi, selle järgi on oluliselt lihtsam asju ajada. Seal on iga alajaotise juures ka kiri, mis seal jaotises toimub ja ka def sedaed. Manuali järgi pigem uurid seda, kus ja kuidas toimib.
            PGM on programmeeritav väljund, mda on erinevatel keskustel 1...palju. Väikestel keskustel on ainult transid, osadel suurematel ka releed. Kui on 2 PGM väljundit, siis reeglina on üks pisikese transiga ja teine suuremaga. Üks siis kannatas vist miski 50mA ja teine 250mA. Kumb kui palju kannatab, pead manualist välja uurima.
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #21
              Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine


              Installation manual + PROGRAMMING GUIDE

              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #22
                Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

                !!!On see võimalik, et antud isendil polegi sellist progemise võimalust!!!!! Zone definitions- sealt peaks ära määrama, millises tsoonis asub, kui 4 tsoon ,siis äkki peaks panema selle 15 ja proovida. Ehk siis kõiks tsooni tüübid uuesti määrata. Näiteks 10 11 11 15 .
                On ikka installer kood olemas ?
                Muidu ei saa muuta!!!

                Comment


                  #23
                  Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

                  Tere.
                  Vasaraonu antud lehekülje sain juba ammu kätte(kui ta esimest korda aadressi andis aga aitäh.) tegelen selle tõlkimisega .Seal on kirjas kuidas 24 tunnise valve alla seadistada (kaks võimalust on).Vähemalt loodan ,et sain õieti aru.Püüan üks päev katsetada ,ei ole aega olnud tegeleda tööd palju .Intstalleri koodi ei ole aga nii palju, kui aru sain mul seda vaja ei ole.
                  Ette tänades.

                  Comment


                    #24
                    Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

                    See on jah vana keskus ja alarmide seadistamised on väga piiratud. Kuna olen pikalt asjast eemal olnud, siis ei tulnud enne meelde. Vabandan eelneva eksitava suunamise pärast.
                    Ilma installerkoodita keskuse parameetreid muuta ei saa. Sama peaks saama keskusele reset teha. See manualis kirjas, Z1 ja PGM1 kokku ja toide 10 sek peale või midagi sellesarnast. Siis taastab keskus manualis oleva tehasekoodi. Otsi reset sõna, ma usun, et selles manualis neid väga palju ei leidu.
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #25
                      Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

                      Tere.
                      Installeri koodi sain teada ,tehase seaded taastasin aga ei suuda tsoon 3 24 tunni reziimi seadistada.Tsoon 2 kipub minema 24 tunni reziimi,tõsta või juhtmed ümber.
                      Ütleb neljakohaline nr vaja sisestada.Saan aru et installeri kood ,siis Zone Definitions (01)ja ,siis 0(Digi1) 5 (digi2)ja kinnitus aga ei miskit tsoon 2 läheb 24 tunni reziimi.Ei tea millest ma aru ei saa.Kuskil trehvasin ka eestikeelset juhendit aga nüüd ei leia üles.
                      Zone Definitions Page 13
                      NOTE: When defining zones, assign Delay Zones starting with Zone 1, then Zone 2, and so on.
                      Then, assign the other zone types to the remaining zones in any order desired.
                      Default
                      0 0 Zone 1
                      0 1 Zone 2
                      0 2 Zone 3
                      0 2 Zone 4

                      Comment


                        #26
                        Vs: DSC PC560H valvesüsteemi paigaldamine

                        Tere.
                        Nii sain hakkama minu poolne arusaamatus tsoonid oli vaja kõik ära määrata.Ingliskeel ei ole kõige parem sellest ,siis ka arusaamatus. Aga kõigile ,kes aitas suurimad tänud toimib kõik.

                        Comment

                        Working...
                        X