Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

    On siis selline probleem, et hiir (microsoft intellipoint explorer 2.0 a.k.a wireless optical mouse 5000) ei ühildu originaal vastuvõtjaga. Kõik varjandid provitud, et tööle saada aga ei funka ikka...see selleks. Enne on ühes teemas mainitud, et tavalist bluetoothi saab ühendada osade juhtmevabade hiirtega. Mul on Insmati bluetooth pulk. Kas ja kuidas saaks seda hiirega ühendada?


    #2
    Vs: juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

    Tavalise bluetooth pulgaga saab "ühendada" tavalise BLUETOOTH hiire. Kõik mis 2,4 gigahertsi peal karjub ei ole veel bluetooth, ega wifi. Sinu $ikromofti rott ilmselt lihtsalt ei suuda bluetoothile hambasse puhuda

    Comment


      #3
      Vs: juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

      Ma tahtsingi teada, kas saab seda yhendada ja kui on isegi mingi hiir mida saab siis kuidas?

      Comment


        #4
        Vs: juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

        See kas saab yhendada või mitte sõltub esmajärjekorras ikkagi sellest, kas tegemist on bluetooth hiirega või mitte, eeldan et mitte, aga kui on bluetooth, siis peaksid sa bluetooth märgi leida muskilt hiire küljest, ilmselt kõhu alt. Kui on bluetooth, siis yhedad nii nagu iga teist bluetooth devaissi, paaritad ära ja valmis ta ongi.

        Comment


          #5
          Vs: juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

          Näiteks Logitechi BT hiire all on kirjas tema Bloetooth address XX:XX:XX:XX:XX:XX
          Ilmselt kui seda aadressi ja bluetooth logo ei ole, siis ei ole seda ka võimalik bluetooth pulga abil tööle saada.

          Comment


            #6
            Vs: juhtmevaba hiir+tavaline bluetooth

            ok aitäh...nüüd ma tean kah kuidas ühendada

            Comment

            Working...
            X