Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

takistid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    takistid

    Tere! Tahaks hakata tegema sellist asja http://www.dcc.ttu.ee/martin/elektro...mid/uaa180.htm
    ja vaatasin siis oomipoest komponente, aga seal ei ole kõiki takisteid 1/4W 1% metal film, aga kas nende asemel carbon takisteid ei võiks kasutada? Tänud!

    Ants.

    #2
    Vs: takistid

    Sinna sobivad ükskõik millised takistid, see 1/4W pole samuti määrav, alati saab ka võimsamaid kasutada kui neid pole ja plaadil ruumi jätkub.
    ...

    Comment


      #3
      Vs: takistid

      Tänud vastuse eest!

      Comment


        #4
        Vs: takistid

        Ma kindluse mõttes küsin üle, et +-15VDC toide on olemas, eksju? Või vähemalt tead, kuidas seda realsiseerida.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: takistid

          kui kedagi huvitab siis mul on vene takisteid mitusada tuhat ,pakun sümboolse hinna eest ,uued pakendites
          ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

          Comment


            #6
            Vs: takistid

            Esmalt postitatud kalleb poolt
            kui kedagi huvitab siis mul on vene takisteid mitusada tuhat ,pakun sümboolse hinna eest ,uued pakendites
            Hei!

            Kui on pakkuda 1/4W-seid (takistus maybe tolerantsiga 5%) takke ja jalad/viigud pole väga "tahmased", s.t et on joota võimalik kohe (mul endal mõned uued vanad nõuavad jalgade puhastamist, on tülikas ), siis 1 oomist kuni 10megani oleks huvitet küll. Kõik, mis vahemikku jäävad (mul isiklikult on välja kujunenud u.120 erinevat nominaali), oleks huviorbiidis. Koguseliselt oleks vast 25 tk/nominaal. Osa võtaks endale, osa annan sõbrapoisist elektroonikahuvilisele. (Õnnetuseks pole mitmesaja tuhandega veel miskit teha...)
            Kui Sul on ehk võimalik sedasi komplekteerida, siis mis Sinu vaeva tasuks? Kui resideerud Tallinna lähedal, võin omale need 3000 takki ise välja selectida, pääsed osastki jamast .

            Päikest,

            Heldur
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #7
              Vs: takistid

              ta paikneb kuskil Türi kandis...

              sama küsimus takistite jalgade puhtuse kohta. huvi oleks 10-st oomist allapoole. võiks muidugi ka veerandist vatist kangemaid olla.
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Vs: takistid

                jalad on puhtad

                takisteid on igasuguseid ,osa isegi 0.1% täpsusega , 0.125 W kuni 100W

                Ja neid on palju ...

                miinimum ühik on 1 kinnine karp

                maksimumühikuid ei piira

                muideks selle kogu kola väljavedamiseks 1 garaazist ja tagasipanemiseks sinna läks 6 mehe kaasabil aega 12 tundi
                ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                Comment


                  #9
                  Vs: takistid

                  kle mis su karbihind on muidu
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #10
                    Vs: takistid

                    15 senti tükk takistist (viisteist senti) kuni 0.5W takid (oomipoes 2.- tk )

                    kui tahad võin sulle ka 500 tk karpe otsida

                    väikeseid tellimusi komplekteerima ei hakka ,karpidest koguseid välja lugema ka mitte

                    karpides on harilikult 5-500 takistit

                    niiet huvilised koopereeruge ja las Cheopps esindajana tuleb veab paar kartulikotti takke minema ,ta teed teab küll juba
                    viimati muutis kasutaja kalleb; 18 m 2008, 08:27.
                    ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                    Comment


                      #11
                      Vs: takistid

                      vene elektrolüütkondensaatoreid võin ämbritega tasuta kaasa anda
                      ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                      Comment


                        #12
                        Vs: takistid

                        kuule ma võtaks neid takisteid mingi 100 karpi ja ma võtaks heameelega neid kondesaatoreid ka ma elan ise ka muidu türil, et saaks peale vb juba täna autoga järgi tulla kui isa töölt tuleb

                        Comment

                        Working...
                        X