Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mis progega skeemi joonestada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis progega skeemi joonestada

    millega foorumikasutajad skeeme joonestavad?ise leidsin ainult pcb123aga see on võimeline ainult oma- ja autocadi formaadis seivima...
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    CircuitMaker'iga ja nüüd Eagle'ga. Foorumis oli kuskil selline teema, lehitse!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Mul on circuit maker 2002 demo (crakitud), aga trükipaatijoonise tegemisex seal küll miskeid komponende pole ja nimed on neil kah mingid x-süsteemi alusel...

      Comment


        #4
        Versioonis 5, mida ise konsumeerin, on pcb joonistamiseks eraldi programm: Traxmaker. Kuulub paketti. Ilmselt on 2002-l samuti.

        Natuke naljaks see proge on aga kõigega harjub
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          thanxxx!praegu proovin tudengiversiooni
          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

          Comment


            #6
            Mina olen kasutanud skeemi joonistamiseks Multisim-i ja trükiplaadi jaoks oli seal paketis mingi teine proge, Ultiboard oli vist nimi. Saab skeemi ka simuleerida ja kõiksugu trikke teha.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              Olen ise ka proovinud multisimi ja ultiboardi... a enam pole saada.. ei tea kas kellelgi äkki anda pole?
              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

              Comment


                #8
                Vs: mis progega skeemi joonestada

                Aega on kyll möödunud, aga ise avastasin selle ka suht alles, ja ei kahetse.
                Simumine, mõõteriistad, autoplace, autoroute, 3D view, jnejnejnejne.

                Töötab, ei mingeid probleeme.

                http://isohunt.com/torrent_details/3...im?tab=summary
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Vs: mis progega skeemi joonestada

                  Ise olen kasutanud aastaid CM2000 Profi.Seal on Traxmaker trükkplaadi vorpimiseks.Töötab ilusti
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #10
                    Vs: mis progega skeemi joonestada

                    Eagle, algul vähe harjumist, pärast ei vahetaks mitte millegi muu vastu.
                    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                    Comment


                      #11
                      Vs: mis progega skeemi joonestada

                      Meibi ma olen noor, loll ja kannatamatu, aga kolisingi CM profi ja Eagle pealt MultiSimi ja Ultiboardi peale.
                      CM ja Eagle on head asjad, aga mulle tundub, et MultSim ja Ultiboard on ehk asjalikumad.
                      Harjumuse asi, aga kui harjumust niiväga veel pole, siis ...
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #12
                        Vs: mis progega skeemi joonestada

                        Mina vahetaks Eagle pliiatsi ja millimeetripaberi vastu, kui alternatiive poleks. Eagle ei suuda absoluutselt hakkama saada polügoonidega ja clearance on kah suht raske pähkel.
                        Kuna Eaglet ostma niikuinii ei hakka, siis testimiseks sikutage parem Altium vms päris PCB proge.

                        Comment


                          #13
                          Vs: mis progega skeemi joonestada

                          Mis eagle polygonidel viga??? kõik toimib, clearance on DRC reegliga kontrollitav, see et sa omad ainukest freesi ja et seal vaja rajad optimaalsele kaugusele paigutada vaevalt cadsofti viga on, 99+% plaate toodetakse fotometoodiga ja seal poh kuidas rajad asuvad, seega kahtlustan kasutaja viga. Tuleb lihtsalt yles leida kõik funktsoonid. Ja kui lisa tahad võid alati skripte kirjutada. Pealegi kodukasutajale tasuta ja vatavalt vajadusele hind.
                          Mitte nii et kui tahad kasutada köhid see xxxxx euri.
                          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                          Comment


                            #14
                            Vs: mis progega skeemi joonestada

                            Asi pole freesimises. Ilma dünaamilise clearance abita siinide jms joonistamine on ajukepp. Ja söövitamisel on samamoodi clearance A ja O. 99% minult tellitud plaatidest on Eagles tehtud ja nendest 99% on jubedad, rajavahed on stiilis 0.5mm ja siis üks rajavahe 0.1mm vms.
                            Ainult kasutaj "andreie" plaadid on kenad ja ma ei tea kas ta kasutab Eaglet..

                            Comment


                              #15
                              Vs: mis progega skeemi joonestada

                              Kas keegi teab valgustada Altiumi kasutamise poolt - kas lib'e on piisavalt saada või ...ainult €€€ eest ?
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X