Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mis progega skeemi joonestada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: mis progega skeemi joonestada

    tuntud offtopicu mees nagu ma olen, siis küsin, et kas foorumi reeglid on vahepeal muutnud, et pira propageerimine torrentite jagamise näol on tolereeritavaks muutunud? muud ebaseaduslikku tegevust justkui siiski taunitakse - topeltmoraal?

    (endal eagle'i litsents olemas)

    Comment


      #47
      Vs: mis progega skeemi joonestada

      Jah, vabandust tõesti. Palun modedel oma (ja veel ühe tegelase) post ära kustutada, kus me viitame torrenti linkidele.
      Viitamine juba iseenesest on hetkel jabur, sest iga mees oskab minna guuglisse või isohunti ja kirjutada sinna Multisim või Altium.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #48
        Vs: mis progega skeemi joonestada

        Multisim ja CircuitMaker on mu meelest kõige paremad..
        Teeni kiiresti ja kergelt raha reklaamidel surfates!
        Registreeri end!--> http://bux.to/?r=Devilboy333

        Comment


          #49
          Vs: mis progega skeemi joonestada

          Esmalt postitatud Devilboy333 poolt
          Multisim ja CircuitMaker on mu meelest kõige paremad..
          Su allkiri juba näitab kuipalju sinu arvamus väärt võib olla...
          Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
          Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

          Comment


            #50
            Vs: mis progega skeemi joonestada

            Kui päris aus olla, siis isegi mu enda harjumusest:
            CM2000ga suudan mina ENDA jaoks kõige mugavamalt loogikat simuda. Kõik juba harjumuspäraselt käe-jala juures.
            Ultiboardiga on jällegi plaate suti mugavam ja mõnsam teha kui traksidega (TraxMaker siis ).

            OT: Ei taha allkirjade kallal norida, aga "Teeni kiiresti ja kergelt raha reklaamidel surfates!" vs "Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!"...
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #51
              Vs: mis progega skeemi joonestada

              Peale EAGLEi proovisin kasutada MultiSim'i ja UltiBoard'i. MultiSim'i skeemi simuleerimise funktsionaalsus on küll hea, aga kasutajaliidese intuitiivsus on minu arust täiesti olematu. Üldse ei saa aru mis komponent on valitud ja mida sa parajasti lohistama hakkad. Aeglaselt edenes sellega töö. Ehk väga pika kasutamise peale saaks käppa.

              Oli vaja kiiresti projekti raporti jaoks skeemi joonista ja sattusin DipTrace peale. Nagu ka EAGLE, on ta mõningaste piirangutega tasuta saadaval. Mõni kiiks tal ehk on. Teine kord võiks uue komponendi lihtsamini leida, aga komponente on tal väga palju ja kasutajaliides on VÄGA intuitiivne ja mugav! Uue komponendi tegemine on lapsemäng. Simuleerimise võimalust tal küll pole. Soovitan proovida.

              Comment


                #52
                Vs: mis progega skeemi joonestada

                Esmalt postitatud ronald poolt
                Üldse ei saa aru mis komponent on valitud ja mida sa parajasti lohistama hakkad.
                Multisimist rääkides ma ei saa aru, mida sa pead sellega silmas.
                Kas seda, et komponent, mille sa aktiivseks oled teinud ja liigutad, ei oma liigutamise ajal skeemitähist ja nime? See ei tohiks ju nii kiirest meelest maha minna, mille sa drag-imiseks oled valinud, või mis?
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #53
                  Vs: mis progega skeemi joonestada

                  Kõige ebamugavam oli just UltiBoard. Ei meenu täpselt mis probleemid või ebamugavused olid ja ei hakka proovima ka et meenutada, aga juhtus mõni kord nii et komponendi asemel liigutasin tähiseid või kui komponendid lähestikku olid, siis ka hoopis teist komponenti. Töö sai tehtud küll aga polnud pooltki nii lõbus kui oleks võinud.

                  Ma ei hakka oma arvamust õigustama või kogemust tõestama. Mainin lihtsalt mis mulje mul asjast jäi.

                  Comment


                    #54
                    Vs: mis progega skeemi joonestada

                    Ei ega ma ei pahandanud või nurisend vms

                    Kuigi jah, Ultiboardis tuli komponent ennem eemalt n.ö selectida, peale klikates ei saanud kohe jagu. Aga jahnoh, harjumus.ee
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #55
                      Vs: mis progega skeemi joonestada

                      Kuda sõbrad elektroonikud Kotka skeemides elemente otsivad? Nt. leia pildilt takisti R52.Circuitmakeril oli vastav funktsioon, Kotkal nagu ei suuda leida (elementi kah... )
                      CMil oli käsk Measure. Kotkal jälle nagu poleks?
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #56
                        Re: Vs: mis progega skeemi joonestada

                        Leiab nii: käsk "show R52"

                        ja mida mõõta vaja on? raja pikkusi? seda saab "info"-ga pikkus on hetke grid'i mõõdustikud (kui grid on mm, siis pikkus samuti mm).

                        Comment


                          #57
                          Vs: mis progega skeemi joonestada

                          M ise kasutan CMi Measure't mingi suva punktide p1 ja p2 vahelise kauguse leidmiseks. Mis iganes asja vaja mõõta on.
                          Mujal olen hädaga ristküüliku joonistanud ja selle mõõte kaenud. Pythagorasega saab kauguse kätte ka siis, kui ka üks koordinaat punktidel pole sama.
                          Erilahendused.
                          PS või mail.

                          Comment


                            #58
                            Vs: mis progega skeemi joonestada

                            Skeemilt leiad yles asju kui View-> Show ja siis trykis sinna kursori hetke positsiooni näitava kasti kõrvale ja Enter. Teeb heledaks selle komponendi kui leiti, ei zoomi ise, samuti toimib misiganes asja jaoks, net, Value, Name jne.
                            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                            Comment


                              #59
                              Vs: mis progega skeemi joonestada

                              Esmalt postitatud ronald poolt
                              Oli vaja kiiresti projekti raporti jaoks skeemi joonista ja sattusin DipTrace peale. Nagu ka EAGLE, on ta mõningaste piirangutega tasuta saadaval. Teine kord võiks uue komponendi lihtsamini leida, aga komponente on tal väga palju ja kasutajaliides on VÄGA intuitiivne ja mugav! Uue komponendi tegemine on lapsemäng. Simuleerimise võimalust tal küll pole. Soovitan proovida.
                              Olen Sinuga nõus. Sattusin kah mingil kombel tema peale ja tõmbasin kohe selle vaba versiooni alla ja hakkasin kasutama. Proge on nii lihtne ja hästi tehtud, et selle õpib väga kiirelt selgeks. Ja mis veel parem on, on see, et igas keeles tutoriale PDF saadaval. Mitmeid vidinaid juba teinud selle programmiga ja ma olen sellega väga rahul. Pole tahtmist midagi muud proovidagi. Vaba versioon ajab asja vägagi hästi ära.

                              Esmalt postitatud ronald poolt
                              Mõni kiiks tal ehk on.
                              Niipalju, kui mina kasutanud olen, pole ühtegi kiiksu avastanud.

                              Comment


                                #60
                                Vs: mis progega skeemi joonestada

                                kõigest 99$ eest saab autotrax-i , http://www.kov.com/Purchase/SpecialOffer.aspx
                                tõmbasin demo ja uurin, mõned asjad on päris head, mõned mitte.
                                Lib-id on tühjad, samas on paketis mugav footprinti generaator, ka komponenti pole keeruline teha.
                                kui oskaks importida Eaglet ja AD-d oleks super.

                                Comment

                                Working...
                                X