Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mõned algaja küsimused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mõned algaja küsimused

    Nimelt vaja teada:
    1) kuidas valida herkon lülitit (mis parameetreid jälgida tuleb)
    2) kuidas valida dioodi (samuti mis parameetrid ja kuidas)
    3) kas lülititel on ka mingisugune sisemine takistus mida tuleb skeemi koostades arvesse võtta, sama küsimus ka herkonlüliti kohta.
    4) missugune plastmutter sobib antud kaitsekraedele - Cable gland M16x1,5 grey (540-3) ja Cable gland M12x1,5 grey (540-3)?
    5) Kas skeemides on nii, et mida rohkem kaablit on seda kiiremini ta patarei/toiteallika tühjaks tõmbab?
    6) Kas antud patareile on Eestis patareihoidjat saadaval?

    Kui keegi küsib, siis skeemis on 12V ja esialgne tarbivus 50mA.

    #2
    Vs: Mõned algaja küsimused

    1) Kuidas on herkon seotud skeemiga? MIda ta seal teeb? On niisma ilus?
    2) Vt. punkt nr 1
    3) Vaevalt, et sul see süsteem nii kriitiline selle suhtes on.
    4) Seal on ilusti kirjas mis keerme ja sammuga on tegu ju: M16x1,5 ja M12x1,5
    5)-
    6)-
    7) Skeem on muidugi mingi riigi saladus, mida näidata ei või?

    Comment


      #3
      Vs: Mõned algaja küsimused

      Asi ise on selline -> http://phrets.com/electrifried/ See pole mingi eriti keeruline asi ja skeem pole sel ka suurem asi.
      Ei herkon pole seal mõttetult, täitsa vajalik asi, aga jah diood ei ole, aga ikkagi tahaks teada, mis parameetrite järgi seda valida.

      Comment


        #4
        Vs: Mõned algaja küsimused

        Ot - mis imevigur see tahab olla ???
        Kõhedaks võtab...
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: Mõned algaja küsimused

          See laeb su keha 15 000 voldiga, niiet saad teistele särtsu anda või niisama maagiline mees välja näha, saad paberitükikesi laua peal liigutada, kraanist tulevat peenikest veeniret painutada jpm. Põhimõte lihtsalt, et sa oled nagu 15 000 voldiga laetud keha. Mustkunstis kasutatakse sarnast seadet, aga see on selle sama seadme jäljendus, mis on palju odavam. Herkonlüliti on sellepärast, et seadet teiste nägemata aktiveerida.
          PS. ega keegi ei tea, kust eestis õhukest vasklehte/plaate saaks?

          Ma ei saa aru, kas sellel kaitsekrael on siis too mutter kaasas või ei ole. Tootekirjelduses ütleb et on aga kirjelduse lõpus ütleb, et see tuleb eraldi tellida. Ma ei mõista.

          Comment


            #6
            Vs: Mõned algaja küsimused

            Kui Sul enda elu armas, ära seda 15kV juhet omale püksi küll topi.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: Mõned algaja küsimused

              Seda on kasutatud juba aastaid ja ilma mingite vigastusteta ja tervisehädadeta. Ampreid pole ju pmst. ollagi.

              Mõned videod, sellest:
              The pleasant static shock will make audiences excited and they wikk remember youf or the rest of their lives. Availiable at http://magicgeek.com


              Electric Touch หนึ่งในทีมงาน www.cmmagician.com

              Comment


                #8
                Vs: Mõned algaja küsimused

                irw, ehita parem midagi kasuliku, näiteks prügi korjamis robot.

                Comment


                  #9
                  Vs: Mõned algaja küsimused

                  Ikkagi ootaks vastuseid küsimustele, kui keegi on viitsija vastama, võib ka inglisekeelseid viiteid internetist anda:
                  1) kuidas valida herkon lülitit (mis parameetreid jälgida tuleb)
                  2) kuidas valida dioodi (samuti mis parameetrid ja kuidas)
                  3) kas lülititel on ka mingisugune sisemine takistus mida tuleb skeemi koostades arvesse võtta, sama küsimus ka herkonlüliti kohta.
                  4) Kas skeemides on nii, et mida rohkem kaablit on seda kiiremini ta patarei/toiteallika tühjaks tõmbab?
                  5) Kas antud patareile on Eestis patareihoidjat saadaval?
                  6) Kust ja kas Eestist oleks võimalik õhukesi vaskplaate saada?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mõned algaja küsimused

                    kui ma nüüd meenutan siis sai loetud sarnasest seadmest ainult et teine ots ei läinud mitte keha peale vaid kummikinda külge. Kasutati vene sõjaväes, vaikne ja effektiivne. Aga ma üldiselt arvan et enesetapu katsetele keegi kaasaei aita. Su asjal pinge langedes suureneb vool, killimiseks piisab 10ma, tapab vool mitte pinge, see seade annab lühise korral välja pakun et 100mA kanti , pmst võtad metall objektist kinni ja ahel sulgub, su lihased ka, ja jääd sinna, seni kuni sinu või patarei energia otsa saab, nuppu sa lahti lasta ei saa sest seesama seade on halvanud kõik su lihased.
                    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mõned algaja küsimused

                      See riist on ju mingi eriline asi ka ju millega feimi taga ajada.
                      Veejuga saab liigutada 1 cm
                      Teistele sirakat anda
                      Mingeid paberitükke 10 cm liigutada

                      Õpi parem zongleerimine ära, saad veel rohkem feimi!
                      Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
                      Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mõned algaja küsimused

                        Esmalt postitatud jyrs poolt
                        See riist on ju mingi eriline asi ka ju millega feimi taga ajada.
                        Veejuga saab liigutada 1 cm
                        Teistele sirakat anda
                        Mingeid paberitükke 10 cm liigutada

                        Õpi parem zongleerimine ära, saad veel rohkem feimi!
                        Rates pidada ka miskitmoodi feimi saama. Kel huvi, tasub uurida

                        Comment


                          #13
                          Vs: Mõned algaja küsimused

                          Ma ei pane seda kokku mingi feimi saamiseks. Pole üldse sellist tüüpi inimene.
                          Kas tõesti suudavad kaks SELLIST patareid inimese tappa? Kindlasti saab sinna ehitada ka mingisuguse kaitsesüsteemi, mingi sulavkaitse või mingi varistor vms.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Mõned algaja küsimused

                            Esmalt postitatud Writech poolt
                            Ma ei pane seda kokku mingi feimi saamiseks. Pole üldse sellist tüüpi inimene.
                            Kas tõesti suudavad kaks SELLIST patareid inimese tappa? Kindlasti saab sinna ehitada ka mingisuguse kaitsesüsteemi, mingi sulavkaitse või mingi varistor vms.
                            Täpselt, pane "mingi" sulavkaitse või "mingi" varistor ja asi ants.
                            Kui teadmisi napib kas tõesti on mõtet sellist jama ajada?

                            Kui tõesti feimi kokkuajamiseks ei aja seda asja siis mis eesmärgil küll veel?
                            Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
                            Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Mõned algaja küsimused

                              Kindlasti ja kindlasti, aga ma ei mõtleks kah isegi selle asja ehitamise peale.
                              Iga asi võib tappa ja Sa teed endale asja lihtsamaks.

                              Enne magamaminekut mõtle, kas soovid veel elada või on Sul savi.
                              Kui esimene variant meeldib rohkem, siis mõtle veel selle üle järgi.
                              Hirmu ajab nahka igastahes, kuidas mõni inimene ikka ei hooli enda elust ja ehitab mingeid elektrijurakaid enda külge riputamiseks.


                              Ei taha mõeldagi...


                              Lihtsalt minu arvamus..

                              Comment

                              Working...
                              X